Menu

Pożegnaj rumieńce!

Jesień to doskonały miesiąc na pracę nad alabastrowym, jednolitym odcieniem skóry. Po lecie pojawiły się czerwone naczynka wokół nosa i policzków? A może jak co czwarta Polka po 30 roku życia zauważasz u siebie objawy trądziku różowatego? Jednak nie ma znaczenia czy chodzi o rumień, naczyniaka, teleangiektazje, znamiona port-wine czy trądzik różowaty… Najlepszą metodą na wszystkie problemy naczyniowe jest terapia laserem naczyniowym Cutera.

To najnowszej generacji urządzenie jest jedynym laserem, o tak wysokiej skuteczności w zabiegach usuwających i zamykających naczynka oraz w leczeniu zmian naczyniowych.
Kiedy minęły letnie upały, a skóra jest nieco „uspokojona” chłodniejszym powietrzem dużo łatwiej dostrzec przede wszystkim te niewielkie zmiany, które pojawiły się przez wakacje na twarzy, szyi, rękach, dekolcie czy nogach a nie chciały zniknąć wraz z ostatnimi palącymi promieniami słońca.
Dlatego w Klinice Miracki przygotowaliśmy specjalną, jesienną ofertę „Pożegnaj rumieńce, powitaj alabastrową skórę” Wybierz zabieg dla siebie i skorzystaj z doskonałych cen – już od 150 zł!

LECZENIE RUMIENIA
ZAMYKANIE NACZYNEK
LECZENIE NACZYNIAKÓW
LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO
USUWANIE ZMIAN RUBINOWYCH
LECZENIE MALFORMACJI NACZYNIOWYCH

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej