Jak się pozbyć zmarszczek bez sięgania po inwazyjne i bolesne zabiegi medycyny estetycznej bądź chirurgii? Odmłodzenie skóry bez wbijania igieł i lifting bez skalpela są możliwe. W Klinice Miracki korzystamy z najnowocześniejszych technologii, które przynoszą przełom w procedurach odmładzania. Jesteśmy zafascynowani możliwościami, jakie dają, ponieważ dzięki najnowszym zdobyczom nauki możemy sięgać po spektakularne efekty przy minimalnej inwazyjności i zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta.

Pacjentom, którzy oczekują doskonałych efektów odmłodzenia skóry możemy zaproponować między innymi laserowe odmładzanie skóry. Zabieg pozwala pozbyć się zmarszczek mimicznych, wokół oczu, zmarszczek na czole (w tym lwiej zmarszczki), pomaga też zredukować bruzdy nosowo – wargowe i zmarszczki wokół ust. Laserowe usuwanie zmarszczek jest szczególnie polecane osobom, które nie chcą decydować się na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, chcą jednak osiągać wymarzone rezultaty zabiegowe. Laserowe usuwanie zmarszczek jest szczególnie dedykowane Pacjentom, którzy chcą pozbyć się pierwszych zmarszczek.

Jak działa laserowe odmładzanie?

Laserowe odmładzanie skóry w Klinice Miracki to połączenie najnowszych technologii i doświadczenia medycznego naszych lekarzy. Do laserowego usuwania zmarszczek wykorzystujemy innowacyjną technologię pikofrakcyjną. Jej działanie polega na emitowaniu mocnej energii światła lasera, ale w bardzo krótkich dawkach – trwających pikosekundę. Dzięki temu laser bardzo skutecznie działa na skórę, ale nie podrażnia okolicznych tkanek. To minimalizuje ryzyko podrażnień, poparzeń i powstawania efektów ubocznych, z którymi trzeba było się liczyć przy okazji używania starszych technologii. Energia lasera bardzo precyzyjnie trafia w miejsce zabiegowe i mobilizuje skórę do wzmożonej produkcji kolagenu. Dzięki temu osiągamy naturalny efekt regeneracji i odmładzającej przebudowy skóry.

W Klinice Miracki wykorzystujemy dwa lasery pracujące w technologii pikofrakcyjnej. To PicoSure i Discovery Pico. Posiadamy oba urządzenia, by nasi Pacjenci mieli dostęp do najnowszej technologii, w wybranym przez siebie wydaniu. Korzystamy z laserów pikofrakcyjnych, ponieważ są one przełomem w zabiegach odmładzających. Mają bardzo szerokie i skuteczne zastosowanie nie tylko w redukcji zmarszczek, ale również usuwaniu blizn, przebarwień czy niechcianych tatuaży. Jako lekarz, posiadający dziesięcioletnie doświadczenie w laseroterapii, mogę bez wahania polecić zabiegi z wykorzystaniem technologii pikofrakcyjnej, jako skuteczne i bezpieczne – mówi doktor Krzysztof Miracki, ekspert laseroterapii i współzałożyciel Kliniki Miracki.

Efekty laserowego odmładzania skóry

Zabiegi laserowego odmładzania i redukcji zmarszczek są zachwycające. Zmarszczki są wyraźnie spłycone, a skóra zliftingowana i napięta. Bardzo ważny jest naturalny efekt terapii – energia lasera wywołuje w skórze naturalne procesy regeneracyjne i pobudza ją do produkcji kolagenu. Dlatego po terapii skóra wygląda młodziej, nie ma jednak śladu po korzystaniu z medycyny estetycznej. Zabieg jest nieinwazyjny – nie dochodzi do przerwania skóry, nacinania czy wprowadzania igieł – dlatego rekonwalescencja pozabiegowa jest bardzo krótka i Pacjent szybko może wrócić do codziennych czynności. Nie ma zasinień ani strupków, które trzeba by było chować pod makijażem.
Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszy zabiegu. W celu uzyskania spektakularnych rezultatów, zalecamy wykonanie serii zabiegów – najczęściej jest to seria około trzech zabiegów.

Młodzieńcza, świetlista skóra bez przebarwień

Lasery pikofrakcyjne PicoSure i Discovery Pico dają bardzo wiele możliwości zabiegowych. Ich ogromnym atutem w odmładzaniu skóry jest połączenie redukcji zmarszczek z usuwaniem przebarwień. Energia światła laserowego selektywnie uderza w nagromadzony barwnik i rozbija go na drobny pył. Następnie organizm samodzielnie usuwa go w naturalnym procesie metabolicznym. Laserowe usuwanie przebarwień jest skuteczne i bezpieczne – precyzja lasera pozwala mu działać tylko na wybrany obszar, bez podrażniania okolicznych tkanek. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko powstawania oparzeń i blizn.

Laserowe odmładzanie skóry daje efekt napiętej, zliftingowanej skóry bez zmarszczek i przebarwień. Cera jest rozjaśniona i świetlista. Skóra wygląda doskonale a Pacjenci mogą czuć się swobodnie i pięknie. Spektakularny efekt osiągamy bez wielu wyrzeczeń i długiego okresu rekonwalescencji.

Dowiedz się więcej o laserowym odmładzaniu skóry:

PicoSure – laserowe odmładzanie
Discovery Pico – laserowe odmładzanie

Leczenie melasmy i usuwanie przebarwień PicoSure

| | | | | | |