Promocje na Black Friday 2022 – depilacja laserowa od 40 zł!

Tydzień największych promocji Black Friday w pełni! Spektakularnie niskie ceny tylko do niedzieli 27 listopada do końca dnia. Tylko teraz masz szansę skorzystać z największych promocji tego roku z okazji święta zakupów nawet do 97% OFF. Sprawdź największe promocje i obniżki, których nie możesz przegapić, aby cieszyć się idealnie gładką skórą bez podrażnień. Poczuj się jak gwiazda i pamiętaj – zasługujesz na to! 

Promocje Black Friday w naszych klinikach w Warszawie i Katowicach – depilacja laserowa

Podaruj sobie komfort i jedwabiście gładką skórę. Ciesz się perfekcyjnie gładką skórą bez podrażnień. Największe wyprzedaże na zabiegi depilacji laserowej. Najnowocześniejsze lasery do epilacji dostępne w naszych placówkach w Warszawie i Katowicach to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, a co najważniejsze skuteczności. Zabieg jest szybki, bardzo precyzyjny oraz niezawodnie usuwa każdy rodzaj owłosienia. Urządzenia pozwalają na dopasowanie zabiegu do różnych kolorów owłosienia oraz typów karnacji. Zalecamy serię 4-8 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach, aby trwale pozbyć się niechcianych włosków. Z okazji Black Friday masz szansę skorzystać z najniższych cen w roku na epilację laserową już od 40 zł! Aby korzystać dłużej z cen Black Friday 2022, wybierz Voucher Black Friday 2022, który gwarantuje najniższe ceny przez 24 miesiące. 

 • Depilacja laserowa od 40 zł, do 66% OFF za pojedynczy zabieg
 • Voucher 3000 zł Black Friday 2022, który umożliwia korzystanie z cen Black Friday przez 24 miesiące. Konsultację lekarską otrzymasz od nas gratis! Voucher znajdziesz w e sklepie oraz w stacjonarnie w Klinikach Miracki. 

Black Friday 2022 depilacja laserowa największe obniżki cen

Black Friday to doskonała okazja, aby skorzystać z promocji na depilację laserową i pozbyć się trwale niechcianego owłosienia. W tym roku czekają na Ciebie największe rabaty na pojedyncze zabiegi: 

 • Laser Again Deka NOWOŚĆ do 63% OFF, ceny od 90 zł. Najbardziej zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, do wszystkich rodzajów włosów, wysoki komfort zabiegu/ niskie odczucia bólowe.
 • Laser Thunder Quanta NOWOŚĆ do 60% OFF, ceny od 90 zł. Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, do wszystkich rodzajów włosów, wysoki komfort zabiegu.
 • Laser Motus Deka do 66% OFF, ceny od 51 zł. Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szczególnie skuteczny przy jasnych cienkich włosach, niskie odczucia bólowe.
 • Laser Vectus Cynosure do 60% OFF, ceny od 40 zł. Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, szczególnie skuteczny przy ciemnych, mocnych włosach.
 • Laser EpilMe Neauvia do 60% OFF, ceny od 40 zł. Zaawansowana światowa technologia, wysoka skuteczność, szybki zabieg, szczególnie skuteczny przy ciemnych mocnych włosach.

Jak skorzystać z najlepszych okazji i kiedy wypada Black Friday?

Czarny Piątek 2022 w Polsce rozpoczyna się 25 listopada 2022 i wypada w ostatni piątek listopada. Zastanawiasz się, kiedy wypada Black Friday 2022 w Klinice Miracki? Black Friday, inaczej Czarny Piątek rozpoczynamy 18 listopada. Świętować będziemy przez okrągłe 10 dni, czyli do 27 listopada do końca dnia. Warto pamiętać, że promocja dotyczy całego zakresu zabiegów oferowanych w naszej Klinice. Black Friday to u nas tradycja i z każdym rokiem staje się najbardziej wyczekiwanym okresem w roku dla naszych Pacjentów. Wszystko za sprawą atrakcyjnych zniżek, z których warto skorzystać. 

Zabiegi, na które obowiązuje promocja Black Friday można kupić oraz wykonać w każdej naszej placówce w Warszawie i Katowicach. Płatność za zabiegi w ramach promocji może być zrealizowana przelewem. Prosimy o dokonywanie wpłat na konto: mBank 40 1140 1977 0000 4798 0300 1001 wpisując w tytule przelewu „Black Friday 2022 – imię nazwisko – nazwę zabiegu”. W naszej klinice istnieje także możliwość wygodnej płatności ratalnej w systemie Mediraty.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki