promocje Black Friday 2022

Promocje na Black Friday 2022 – odmładzanie laserowe od 300 zł!

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się. Największe promocje w roku właśnie wystartowały. Rozpoczynamy Black Friday Show. Pamiętaj, Ty jesteś największą gwiazda tego SHOW. Czarny Piątek w Klinice Miracki to spektakularnie niskie ceny nawet do 97% OFF! Odmładzanie laserowe od 300 zł. Sprawdź promocje jakie dla Ciebie przygotowaliśmy z okazji Black Friday. 

Promocje Black Friday – odmładzanie laserowe PREMIUM

W Klinice Miracki dostępne są aż 3 najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie lasery pikosekundowe przeznaczone do kompleksowego odmładzania skóry. Laser Discovery Pico QuantaPico Plus Lutronic oraz PicoSure Cynosure. Terapie prowadzone z ich użyciem niezwykle skutecznie i gruntownie odmładzają skórę poprzez poprawianie jej gęstości i struktury, jak również intensywną likwidację zmarszczek, bruzd oraz wiotkości. Za ich pomocą efekt liftingu uzyskuje się bez bólu, blizn czy długiej rekonwalescencji. Cykl nawet trzech zabiegów znacząco odmłodzi Twoją skórę i przywróci jej blask! Cieszą się największą popularnością w naszej Klinice. Z okazji Święta zakupów najniższe ceny w roku:

 • Laserowe odmładzanie Premium innowacyjną technologią Pikosekundową z okazji Black Friday największe rabaty do 55% OFF, od 660 zł!

Promocje Black Friday laserowe odmładzanie w naszych klinikach w Warszawie i Katowicach – największe obniżki cen

Black Friday to doskonała okazja, aby poddać się terapii odmładzającej w niższej cenie. Z okazji Święta zakupów w Klinice Miracki laserowe odmładzanie do 70% OFF! Najlepsze zabiegi dające spektakularne efekty w laserowym odmładzaniu, poprawie napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcji naczynek, rozszerzonych porów, przebarwień i zmarszczek już od 300 zł za jeden zabieg. Rekordowo niskie ceny na Czarny Piątek 2022 m.in: 

 • Lifting hybrydowy Hybrid Alma – Nowość na rynku światowym do 50% OFF, od 1140 zł
 • Odmładzanie wraz z redukcją przebarwień laserem tulowym Lavieen Wontech Nowość do 44% OFF, od 670 zł
 • Dermabrazja laserowa Dualis SP Fotona (peeling laserowy) do 70% OFF, od 300 zł
 • Laserowe fotoodmładzanie Harmony Alma ClearLift do 48% OFF, od 430 zł
 • Usuwanie naczynek laser Excel V Cutera do 44% OFF, od 280 zł
 • VOUCHER BLACK FRIDAY SHOW o wartości 3 000 zł uprawniający do korzystania z cen Black Friday przez 24 miesiące oraz do konsultacji lekarskiej gratis, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz, kiedy je zrealizować. Jego rosnąca popularność sprawia, że jest chętnie kupowany jako prezent na Boże Narodzenie. (W końcu świąteczne zakupy to nie tylko małe agd, rtv i agd, elektronika, smartwatche, laptopy, telewizory czy smartfony). 

Jak skorzystać z promocyjnych cen na Black Friday 2022?

Black Friday przypada w ostatni piątek listopada, w tym roku to 25 listopada. Black Friday SHOW w Klinice Miracki, czyli największe wyprzedaże w roku rozpoczyna się 18 listopada i trwa do 27 listopada 2022 do końca dnia. Nasi Doradcy Pacjenta pomogą Ci znaleźć zabieg idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeżeli nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować, możesz wybrać VOUCHER Black Friday, dzięki któremu przez dwa lata możesz korzystać ze zniżek Black Friday. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich zabiegów dostępnych w naszych Klinikach. 

Zabiegi w ramach oferty BLACK FRIDAY można kupić i wykonać w każdej placówce Kliniki Miracki w Warszawie: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Centrum przy ul. Królewskiej 18, na Ursynowie przy al. KEN 54, na Żoliborzu przy ul. Jędrusik Kaliny 7 oraz w Katowicach przy ul. Żelazna 2. Płatność za zabiegi w ramach promocji może być dokonana przelewem. Jeżeli chcesz skorzystać z tej formy płatności, prosimy o dokonywanie wpłat na konto: mBank 40 1140 1977 0000 4798 0300 1001 wpisując w tytule przelewu „Black Friday 2022 – imię nazwisko – nazwę zabiegu”. W naszej klinice istnieje także możliwość wygodnej płatności ratalnej w systemie Mediraty.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki