Menu

Przegląd najlepszych terapii wyszczuplających, które przyniosą efekt już po pierwszym wykonanym zabiegu!

Walka z nadprogramowymi kilogramami, poprzez wdrożenie odpowiedniej diety i ćwiczeń, bywa frustrująca – szczególnie, jeśli zależy nam na szybkich efektach wyszczuplenia, co nie zawsze udaje się osiągnąć przy pomocy tradycyjnych metod. To chyba główny powód, dla którego w Polsce coraz chętniej korzysta się z pomocy medycyny estetycznej. Innowacyjne urządzenia wyszczuplające pozwalają na skuteczną i (w odróżnieniu od naturalnych metod) bardzo często błyskawiczną redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Na jakie zabiegi wyszczuplające warto zwrócić szczególną uwagę? Przedstawiamy listę terapii odchudzających, które przyniosą efekt już po pierwszym wykonanym zabiegu!

Laserowe usuwanie tłuszczu w 25 minut, czyli zabieg SculpSure

SculpSure, czyli całkowicie nieinwazyjny, laserowy zabieg usuwania tłuszczu, to jedna z metod wyszczuplania, która cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród Pacjentów naszej kliniki. Przede wszystkim dlatego, że umożliwia pozbycie się nawet 25% tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze, podczas zaledwie 25 minutowej procedury zabiegowej. Ogromną zaletą tego zabiegu wyszczuplającego jest to, że nie naraża Pacjenta na długi okres rekonwalescencji i pozostawienie widocznych śladów po terapii, co ma miejsce przy bardziej inwazyjnych zabiegach. SculpSure pozwala widocznie wyszczuplić i wymodelować sylwetkę w obszarach, które są wyjątkowo oporne na działanie tradycyjnych metod odchudzania, np. boczki, brzuch, ramiona, uda czy pośladki.

Zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i likwidujące cellulit – Accent Prime

Oferowany przez naszą klinikę zabieg Accent Prime wyróżnia się innowacyjnym połączeniem technologii ultradźwięków i radiofrekwencji. Pozwala to nie tylko wysmuklić ciało, lecz także ujędrnić skórę i zredukować uporczywy cellulit. Eksperci przyznają, że to doskonała alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów. Dzięki Accent Prime możemy modelować sylwetkę w dużo krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej. Wyraźne zmiany w ciele są widoczne już po kilku zabiegach. Specjaliści z naszej kliniki zalecają przeprowadzenie pełnej terapii, złożonej z kilku lub kilkunastu zabiegów, żeby uzyskać jak najbardziej spektakularne rezultaty.

Liposukcja laserowa – LipoLife 3G

Liposukcja laserowa to jeden z najnowocześniejszych sposobów na walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Kompleksowa procedura medyczna pozwala perfekcyjnie wymodelować ciało i zredukować niechcianą tkankę tłuszczową, przy jednoczesnym ujędrnieniu i obkurczeniu skóry. Terapia pozwala też na transplantację własnego tłuszczu w te obszary ciała, które zostały pozbawione objętości, np. piersi czy pośladki. Zabieg LipoLife 3G gwarantuje skrócony do minimum czas zabiegowy i okres rekonwalescencji, niską inwazyjność (niewielkie nacięcia w celu wprowadzenia kaniuli ze światłowodem) oraz wysokie bezpieczeństwo przeprowadzonego zabiegu. W efekcie usunięcie komórek tłuszczowych następuje natychmiastowo, a pierwsze rezultaty terapii pojawiają się po ustąpieniu obrzęków pozabiegowych, czyli po kilku dniach lub tygodniach od zakończenia procedury zabiegowej.

Liposukcja ultradźwiękowa – Vaser Lipo

Kolejnym zabiegiem, pozwalającym na błyskawiczne odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, jest Vaser Lipo, czyli liposukcja ultradźwiękowa. To metoda bardzo podobna w działaniu do liposukcji laserowej LipoLife 3G, z tym, że w tym przypadku zamiast lasera korzystamy z pomocy ultradźwięków. Zabieg pozwala na szybkie i bezbolesne wyszczuplenie ciała oraz wykorzystanie ogromnej części odessanego tłuszczu do zabiegu transplantacji. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku nadmiernego otłuszczenia okolic brzucha, talii i boków ciała, a także kolan, ud, pleców czy klatki piersiowej u mężczyzn. Zabieg należy do mało inwazyjnych – pozostawia na skórze szybko gojące się niewielkie ranki pozabiegowe. Efekty terapii pojawiają się stopniowo, w ciągu kilku tygodni od przeprowadzenia zabiegu, zaś uzyskane rezultaty utrzymują się nawet do kilku lat.

Więcej informacji na temat zabiegów wyszczuplających i ich pełny wykaz znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/twoj-problem/otylosc/

 

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej