Menu

S.O.S. dla Twojej twarzy! Otwieramy sezon zabiegów na twarz!

Skończyło się urlopowe szaleństwo, na ulicach Warszawy korki przypominają o zakończeniu sezonu wakacyjnego i powoli przypominamy sobie jak wygląda codzienność bez letnich planów…

Wspomnienia wakacyjnych wypadów blakną, zacierają się a nasza skóra… zaczyna przypominać sobie, że słońce, słona woda, letnia morska bryza i zabawy do białego rana nie są jej ulubionymi elementami pielęgnacji… Po opaleniźnie nie ma już prawie śladu, no chyba że w formie przebarwień i posłonecznych plam, policzki i czoło są dziwnie wysuszone,  a kiedy przyglądacie się sobie dokładnie w lustrze – bywa że zamykacie oczy z wrażenia, jakie robią na Was porozszerzane pory i popękane naczynka…
No nic – ale przynajmniej solidnie wypoczęłyście :)) Teraz trzeba na poważnie zabrać się do przywracania kondycji skórze twarzy, żeby zachwycać pięknem przez całą jesień i zimę, a w kolejny sezon urlopowy (został raptem rok do kolejnego dużego urlopu!) wejść ze świetlistą, jędrną skórą.
Dlatego:
OTWIERAMY SEZON ZABIEGÓW NA TWARZ W KLINICE MIRACKI!
Poznajcie nasze rekomendacje i szukajcie ofert specjalnych:
Ekskluzywne odmładzanie – czyli rewolucyjne efekty terapii PicoSure,
Pożegnanie naczynek – czyli laser Cutera – pogromca niechcianej czerwieni na twarzy
Kształt perfekcji – czyli najlepsze zabiegi nićmi liftingującymi
Zmarszczki? Jakie zmarszczki – zadbaj o gładkie czoło
Promienna świeżość, idealna sprężystość – młodość w ampułce wypełniacza

Nie zapomnijcie przede wszystkim o hicie ostatnich miesięcy, najbardziej pożądanym zabiegu w Klinice Miracki: laserowym, małoinwazyjnym liftingu triplex, według autorskiej metody doktora Mirackiego!

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej