Menu

S.O.S. dla Twojej twarzy! Otwieramy sezon zabiegów na twarz!

Skończyło się urlopowe szaleństwo, na ulicach Warszawy korki przypominają o zakończeniu sezonu wakacyjnego i powoli przypominamy sobie jak wygląda codzienność bez letnich planów…

Wspomnienia wakacyjnych wypadów blakną, zacierają się a nasza skóra… zaczyna przypominać sobie, że słońce, słona woda, letnia morska bryza i zabawy do białego rana nie są jej ulubionymi elementami pielęgnacji… Po opaleniźnie nie ma już prawie śladu, no chyba że w formie przebarwień i posłonecznych plam, policzki i czoło są dziwnie wysuszone,  a kiedy przyglądacie się sobie dokładnie w lustrze – bywa że zamykacie oczy z wrażenia, jakie robią na Was porozszerzane pory i popękane naczynka…
No nic – ale przynajmniej solidnie wypoczęłyście :)) Teraz trzeba na poważnie zabrać się do przywracania kondycji skórze twarzy, żeby zachwycać pięknem przez całą jesień i zimę, a w kolejny sezon urlopowy (został raptem rok do kolejnego dużego urlopu!) wejść ze świetlistą, jędrną skórą.
Dlatego:
OTWIERAMY SEZON ZABIEGÓW NA TWARZ W KLINICE MIRACKI!
Poznajcie nasze rekomendacje i szukajcie ofert specjalnych:
Ekskluzywne odmładzanie – czyli rewolucyjne efekty terapii PicoSure,
Pożegnanie naczynek – czyli laser Cutera – pogromca niechcianej czerwieni na twarzy
Kształt perfekcji – czyli najlepsze zabiegi nićmi liftingującymi
Zmarszczki? Jakie zmarszczki – zadbaj o gładkie czoło
Promienna świeżość, idealna sprężystość – młodość w ampułce wypełniacza

Nie zapomnijcie przede wszystkim o hicie ostatnich miesięcy, najbardziej pożądanym zabiegu w Klinice Miracki: laserowym, małoinwazyjnym liftingu triplex, według autorskiej metody doktora Mirackiego!

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej