Menu

Sara Faraj w Klinice

Z ogromną przyjemnością możemy powitać w gronie przyjaciół naszej kliniki, kolejną cudowną kobietę. Sara Faraj, czyli wcielenie wdzięku i piękności o egzotycznych rysach, zdecydowała się pozostać naszą ambasadorką.

Jest nam tym bardziej miło, że Sara odwiedza Klinikę Miracki od dawna – korzystając głownie z zabiegów pielęgnacyjnych. Pytana o swoich liderów z menu zaiegowego naszej kliniki odpowiada bez wahania:

Moje ulubione zabiegi? Przede wszystkim epilacja laserowa Vectus – nie ma skuteczniejszej metody na zapewnienie sobie aksamitnie gładkiej skóry i puszczenie w niepamięć wszystkich tradycyjnych metod depilacji.

Najbardziej jednak cieszy nas, że Sara docenia jakość obsługi i nasze starania o pozostanie liderem na rynku nowoczesnej, jakościowej medycyny estetycznej:

Klinika Miracki to dla mnie wybór naturalny. Korzystając z moich ulubionych zabiegów zawsze wiem, że oddaję się w ręce profesjonalistów perfekcjonistów, więc otrzymam najlepszą możliwą opiekę. W moim zawodzie wizerunek jest bardzo istotną kwestią, zaś rynek medycyny estetycznej zmienia się tak szybko, że nie sposób samemu nadążyć za wszystkimi nowinkami. W Klinice Miracki  zawsze mogę liczyć na rzetelne, wiarygodne doradztwo – mam pewność, że zabiegi, które zaproponują mi lekarze i kosmetolodzy kliniki będą innowacyjne, ale jednocześnie skuteczne, sprawdzone i optymalnie dopasowane do moich potrzeb.

Dziękujemy bardzo!

I pozostajemy wielbicielami magnetyzującej urody Sary….
Zrzut ekranu 2016-10-20 14.35.30


Zrzut ekranu 2016-10-20 14.42.45


Zrzut ekranu 2016-10-20 14.52.50

Epilacja laserowa Vectus

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej