Sara Faraj

Z ogromną przyjemnością możemy powitać w gronie przyjaciół naszej kliniki, kolejną cudowną kobietę. Sara Faraj, czyli wcielenie wdzięku i piękności o egzotycznych rysach zdecydowała się pozostać naszą ambasadorką.
Jest nam tym bardziej miło, że Sara odwiedza Klinikę Miracki od dawna – korzystając głownie z zabiegów pielęgnacyjnych. Pytana o swoich liderów z menu zaiegowego naszej kliniki odpowiada bez wahania: „Moje ulubione zabiegi? Przede wszystkim epilacja laserowa Vectus – nie ma skuteczniejszej metody na zapewnienie sobie aksamitnie gładkiej skóry i puszczenie w niepamięć wszystkich tradycyjnych metod depilacji.”
Najbardziej jednak cieszy nas, że Sara docenia jakość obsługi i nasze starania o pozostanie liderem na rynku nowoczesnej, jakościowej medycyny estetycznej: „Klinika Miracki to dla mnie wybór naturalny. Korzystając z moich ulubionych zabiegów zawsze wiem, że oddaję się w ręce profesjonalistów perfekcjonistów, więc otrzymam najlepszą możliwą opiekę. W moim zawodzie wizerunek jest bardzo istotną kwestią, zaś rynek medycyny estetycznej zmienia się tak szybko, że nie sposób samemu nadążyć za wszystkimi nowinkami. W Klinice Miracki  zawsze mogę liczyć na rzetelne, wiarygodne doradztwo – mam pewność, że zabiegi, które zaproponują mi lekarze i kosmetolodzy kliniki będą innowacyjne, ale jednocześnie skuteczne, sprawdzone i optymalnie dopasowane do moich potrzeb.”
Dziękujemy bardzo!
I pozostajemy wielbicielami magnetyzującej urody Sary….
Zrzut ekranu 2016-10-20 14.35.30


Zrzut ekranu 2016-10-20 14.42.45


Zrzut ekranu 2016-10-20 14.52.50