Menu

Szukasz sposobu na ujędrnienie obwisłych ramion? Poznaj najnowocześniejszy zabieg SonoQueen!

Obwisła skóra ramion to problem wielu osób. Defekt ten może pojawić się na skutek naturalnego procesu starzenia skóry lub np. po dużym spadku lub przybraniu masy ciała. Niestety, ćwiczenia fizyczne nie zawsze są w stanie rozwiązać ten problem. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje nam bezinwazyjne zabiegi ujędrniające skórę, m.in. SonoQueen. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega działanie urządzenia.

Przyczyny obwisłej skóry ramion

Obwisła skóra w okolicy ramion wygląda bardzo nieestetycznie. Ten mankament sylwetki potocznie nazywany “pelikanami” ze względu na oczywiste, choć niezbyt miłe skojarzenie z workowatą przestrzenią pod dziobem tego szlachetnego ptaka. Do dużej utraty jędrności najczęściej dochodzi na skutek starzenia skóry lub w wyniku gwałtownej utraty wagi. Niekiedy skóra wokół ramion zaczyna obwisać również przez nadmiar tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w tej okolicy. Zwykle pomocy szukamy wówczas w ćwiczeniach fizycznych, ale ramiona są trudnym miejscem do wymodelowania.

Poza tym zaburzona równowaga i w układzie włókien kolagenowych w tym obszarze – to nie jest kwesta chudnięcia – utrata tłuszczyku w tym wypadku może już nie wystarczyć. Skórę trzeba po prostu „naprawić”. Warto więc skorzystać z bezinwazyjnego ujędrniania skóry SonoQueen. W naszej klinice to bardzo popularny zabieg, który cieszy się ogromną popularnością wśród Pacjentów. Zawdzięcza to wysokiej efektywności, całkowitej nieinwazyjności, braku odczuć bólowych i przede wszystkim długotrwałym efektom. Teraz wymodelujesz ramiona szybko, skutecznie i bezboleśnie!

SonoQueen – moc ultradźwięków

SonoQueen opiera swoje działanie na technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegów bezinwazyjnego ujędrniania skóry oraz liftingu ciała i twarzy. Posiada różnej wielkości głowice, które bez problemu można dopasować do poszczególnych partii ciała (o głębokości wnikania fali w skórę: od 2,00 do 4,5 mm). Wiązka fali ultradźwiękowej podczas zabiegu dociera do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Głębokość jej wnikania to od 2,00 do 4,5 mm. Lekarz zawsze ustawia parametry urządzenia indywidualnie dla każdego Pacjenta i stosuje głowicę zabiegową, która najlepiej odpowiada grubości skóry w danym obszarze.

Podczas zabiegu dochodzi do powstania w skórze uszkodzeń termicznych, dzięki czemu komórki zostają pobudzone do regeneracji. Następuje proces kolagenogenezy, czyli tworzenia nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i młody wygląd skóry. Obkurczona powięź mięśniowa daje błyskawiczny efekt liftingu a zatem skóra podnosi się i nieestetyczne pelikany stopniowo zanikają.

Jak wygląda zabieg SonoQueen?

Procedura zabiegowa polega na przesuwaniu po ciele głowicy emitującej ultradźwięki. Zabieg jest bezbolesny oraz bezpieczny dla Pacjenta. Co ważne, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Już w trakcie jego przeprowadzania dochodzi do regeneracji włókien kolagenowych oraz obkurczenia i ujędrnienia skóry. Dzięki SonoQueen Twoje ramiona szybko odzyskają atrakcyjny wygląd!

Kiedy efekty? Czy jeden zabieg wystarczy?

Efekty zabiegu powstają stopniowo w przeciągu 2-3 miesięcy. Zazwyczaj najlepsze rezultaty daje seria od 1 do 3 zabiegów, powtarzanych co około 6 miesięcy.

SonoQueen – inne zastosowania:

  • bezinwazyjny lifting twarzy,
  • redukcja zmarszczek,
  • redukcja drugiego podbródka,
  • ujędrnienie ciała m.in. na udach, brzuchu, pośladkach, w okolicy kolan,
  • poprawa elastyczności skóry.

Jeśli skóra wokół Twoich ramion nie wygląda dobrze i straciła jędrność, nie zwlekaj i skorzystaj z bezinwazyjnych zabiegów, dzięki którym pozbędziesz się niepotrzebnych “pelikanów”. Zabieg z powodzeniem przeprowadzamy zarówno u kobiet oraz mężczyzn. Skorzystaj z pomocy specjalistów z Kliniki Miracki! Zapraszamy na konsultacje oraz do zasięgnięcia opinii naszych ekspertów: rejestracja@klinikamiracki.pl oraz 221 030 030 605 905 608

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

<