Menu

Summer Sale – nieinwazyjny lifting metodą HIFU. Pełen wybór urządzeń!

Nieinwazyjny lifting metodą HIFU – wysokoenergetyczną, skoncentrowaną falą ultradźwiękową, to w ciągu ostatnich miesięcy bezdyskusyjny przebój wśród zabiegów odmładzających i liftingującch w najlepszych klinikach medycyny estetycznej.

W Klinice Miracki dysponujemy aż dwoma urządzeniami przeznaczonymi do tego typu zabiegów: SonoQueen i Ultraformer III. Oba urządzenia dają te same, spektakularne efekty obkurczenia skóry i naturalnego napięcia tkanek oraz wyraźnego odmłodzenia. Różnią się od siebie mocą i siłą zabiegu. W wyborze optymalnej dla Państwa metody nieinwazyjnego liftingu pomogą zawsze nasi lekarze, którzy opowiedzą o szczegółach i specyfice każdej z procedur.

Zarówno zabieg Ultraformer, jak i zabieg SonoQueen sa przeznaczone do wykonywania procedur nieinwazyjnego liftingu całego ciała oraz twarzy. W efekcie zabiegu możecie Państwo zadbać o kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy, dłoni, brzucha, nóg i wszystkich innych obszarów, na których skóra utraciła jędrność i sprężystość.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w ramach trwającej obecnie promocji SUMMER SALE. O szczegółach zabiegów promocyjnych z przyjemnością poinformują Państwa nasi doradcy: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

W ostatnich tygodniach, jedna z naszych ambasadorek, Pani Ewa Gawryluk zdecydowała się na skorzystanie z jednej z technik nieinwazyjnego liftingu HIFU. wybór Pani Ewy padł na zabieg Ultraformer III.

https://www.facebook.com/klinikamiracki1/

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Sono Queen lub Ultraformer, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 605 905 608 lub do pobrania cennika.

Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o Sono Queen lub Ultraformer – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu nieinwazyjnego liftingu.

– Zespół Kliniki Miracki, Warszawa

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej