Menu

Summer Sale – nieinwazyjny lifting metodą HIFU. Pełen wybór urządzeń!

Nieinwazyjny lifting metodą HIFU – wysokoenergetyczną, skoncentrowaną falą ultradźwiękową, to w ciągu ostatnich miesięcy bezdyskusyjny przebój wśród zabiegów odmładzających i liftingującch w najlepszych klinikach medycyny estetycznej.

W Klinice Miracki dysponujemy aż dwoma urządzeniami przeznaczonymi do tego typu zabiegów: SonoQueen i Ultraformer III. Oba urządzenia dają te same, spektakularne efekty obkurczenia skóry i naturalnego napięcia tkanek oraz wyraźnego odmłodzenia. Różnią się od siebie mocą i siłą zabiegu. W wyborze optymalnej dla Państwa metody nieinwazyjnego liftingu pomogą zawsze nasi lekarze, którzy opowiedzą o szczegółach i specyfice każdej z procedur.

Zarówno zabieg Ultraformer, jak i zabieg SonoQueen sa przeznaczone do wykonywania procedur nieinwazyjnego liftingu całego ciała oraz twarzy. W efekcie zabiegu możecie Państwo zadbać o kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy, dłoni, brzucha, nóg i wszystkich innych obszarów, na których skóra utraciła jędrność i sprężystość.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w ramach trwającej obecnie promocji SUMMER SALE. O szczegółach zabiegów promocyjnych z przyjemnością poinformują Państwa nasi doradcy: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

W ostatnich tygodniach, jedna z naszych ambasadorek, Pani Ewa Gawryluk zdecydowała się na skorzystanie z jednej z technik nieinwazyjnego liftingu HIFU. wybór Pani Ewy padł na zabieg Ultraformer III.

https://www.facebook.com/klinikamiracki1/

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Sono Queen lub Ultraformer, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 605 905 608 lub do pobrania cennika.

Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o Sono Queen lub Ultraformer – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu nieinwazyjnego liftingu.

– Zespół Kliniki Miracki, Warszawa

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej