Menu

Świąteczny serniczek, czyli jak zapomnieć o wielkanocnym łasuchowaniu

Święta Wielkanocne – niby tylko dwa dni, a jednak to ogromna próba dla naszej dietetycznej wytrwałości. I w większości, nie ma się co oszukiwać, próba, w której zdarza nam się polec na całej (nomen omen) linii. Oczywiście chwała tym, którzy są w stanie powściągnąć apetyt i namowy rodziny na przysłowiowy „jeszcze jeden kawałek serniczka” – jeśli jednak nie należysz to tej racjonalnej grupy i czujesz, że po świętach spódnica niepokojąco się skurczyła – mamy dla Ciebie kilka doskonałych rad.

POŚWIĄTECZNE POGOTOWIE WYSZCZUPLAJĄCE KLINIKI MIRACKI

Endermologie LPG Alliance
Endermologie LPG Alliance

1. ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE. Doskonale się składa, że premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance przypada dokładnie na okres poświąteczny. Bo trudno szukać w ciągu roku trudniejszego okresu dla naszej sylwetki – z jednej strony nie chcemy odmawiać sobie radości wspólnego świętowania z rodziną przy suto zastawionym stole, z drugiej – nasze ciało alarmuje – za chwilę czas na letnie odsłonięcie nóg, ramion, a zaraz po nim – letnie urlopy i widmo za ciasnego kostiumu plażowego. I wtedy właśnie wkracza największy evergreen medycyny estetycznej. Całkowicie naturalna technologia gruntownego modelowania ciała, wyszczuplania, ujędrniania skóry i walki z cellulitem – Endermologie LPG. Doprowadzony do perfekcji masaż próżniowy, zamknięty sprytnie w jednej głowicy innowacyjnego urządzenia, pozwoli ci w ciągu kilku tygodni radykalnie poprawić sylwetkę. Tej wiosny, po dziesięciu latach od ostatniej innowacji Endermologie LPG wprowadza na rynek całkowicie nowy patent – urządzenie Endermologie LPG Alliance. Oczywiście Alliance to nadal ta sama mechanika działania czyli dogłębny masaż podciśnieniem, jednak w nowej odsłonie urządzenia, terapia endermologie daje znacznie szybsze efekty – zauważalne już po trzecim zabiegu. Poza tym nowatorska głowica integruje w sobie wszystkie atutu poprzedniej technologii endermologii – teraz ujędrnianie ciała, redukcja cellulitu i wyszczuplanie odbywają się jednocześnie i nie potrzebują (tak jak w poprzedniej generacji urządzeń) aż trzech różnych „przejść” głowicy. a zatem możesz znacznie szybciej i skuteczniej zadbać o perfekcyjną sylwetkę.

Accent Prime - połączenie fal radiowych i ultradźwięków
Accent Prime – połączenie fal radiowych i ultradźwięków

2. SCULPSURE – JEDYNY NA ŚWIECIE NIEINWAZYJNY LASER WYSZCZUPLAJĄCY.  Szczuplejsze ciało w 25 minut? Nie, to nie przesada. Rewolucja w wyszczuplaniu ma na imię Sculpsure. Sprawdzaliśmy podczas zabiegów testowych. I wielokrotnie mówiliśmy o niebywałych walorach tej jedynej na świecie technologii nieinwazyjnego laserowego wyszczuplania. Laser Sculpsure to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie na błyskawiczne modelowanie ciała. Idealne na poświąteczne „gubienie centymetrów”. Zabieg laserem Sculpsure trwa tylko 25 minut. W tym czasie usuwa około 25% tkanki tłuszczowej z obszaru poddanego terapii. Oczywiście efekty będziesz zauważać stopniowo – do 12 tygodni, jednak z każdym dniem będziesz mogła obserwować różnicę. Co bardzo ważne – zabieg Sculpsure wykonujesz jednorazowo – ewentualnie po kilkunastu tygodniach możesz powtórzyć zabieg jeszcze bardziej zwiększając jego efekty. A poza tym jest on zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym – nie musisz więc martwić się o blizny, strupki czy inne zauważalne oznaki tego, że przeszłaś właśnie rewolucyjny, gruntownie wyszczuplający zabieg medyczny.

3. ACCENT PRIME. Fale radiowe i ultradźwięki. To jedna z najpopularniejszych metod nieinwazyjnego wyszczuplania i ujędrniania skóry. Ultradźwięki rozbijają tkankę tłuszczową, fale radiowe stymulują produkcję kolagenu i elastyny oraz skutecznie naprężają i ujędrniają skórę. W nowej generacji urządzeń Accent (która premierę miała zaledwie kilka miesięcy temu i oczywiście jest dostępna w Klinice Miracki) możecie korzystać z atutu trybu terapeutycznego Speed, który pozwala na znaczące skrócenie czasu zabiegowego oraz z dodatkowej technologii Impact, która polega na wprowadzaniu przy pomocy ultradźwięków niezbędnych skórze substancji aktywnych. Rodzaj koktailu odżywczego ustalisz z kosmetologiem podczas konsultacji.

4. VELA SHAPE III. To również premierowe urządzenie, które wieńczy Wielką Czwórkę zabiegów modelujących ciało. Vela Shape III juz zdążyła zyskać sobie miano bezwzględnego pogromcy cellulitu. Dzięki skojarzonemu działaniu ultradźwięków i masażu próżniowego w całkowicie nieinwazyjny sposób, w ciągu półgodzinnego zabiegu stymuluje komórki skóry do gruntownej przebudowy jej struktury. W ciągu kilku tygodni zobaczycie efekty w postaci idealnie wygładzonej skóry bez nieestetycznej „pomarańczowej skórki”. Przed latem to idealny zabieg dla wszystkich tych, którzy chcą perfekcyjnie prezentować się na plaży i w mieście w nadchodzące wiosenne, upalne dni.

A jeżeli chcielibyście poznać więcej metod na modelowanie sylwetki w dowolnym momencie w roku, zajrzyjcie na naszą stronę dedykowaną właśnie procedurom modelowania ciała.