Skip to main content

Światowa Nowość tylko w Klinice Miracki – Laser Quanta PREMIUM! Przełom w Leczeniu Zmian Naczyniowych

Jako nasza Pacjentka zasługujesz na wszystko, co najlepsze – najwyższe standardy bezpieczeństwa, terapię dopasowaną do Swoich indywidualnych potrzeb i wysoką skuteczność wykonywanych zabiegów. Aby Ci to zapewnić, stale wdrażamy nowe, zaawansowane technologicznie terapie. Właśnie dlatego jako pierwsza i jedyna Klinika w całej Polsce wprowadziliśmy Najnowszy Laser Naczyniowy PREMIUM firmy Quanta! To prawdziwy przełom technologiczny w Laserowym Leczeniu Zmian Naczyniowych, dzięki któremu będziesz mogła pozbyć się pękających naczynek, rumienia, naczyniaków, trądziku różowatego i pajączków na nogach.

Na czym polega innowacyjność najnowszego Lasera Naczyniowego Quanta PREMIUM?

Klinika Miracki to miejsce, w którym spełniamy marzenia i zmieniamy życie Pacjentek. Jako niekwestionowany Lider Laseroterapii w Polsce – zgodnie z wieloletnią tradycją – jako pierwsi i jedyni w kraju właśnie wprowadziliśmy do naszej Placówki najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie laserowe przeznaczone do leczenia zmian naczyniowych. Jest to absolutna nowość na rynku światowym, która w porównaniu do urządzeń starszej generacji wyróżnia się:

  • wyższą skutecznością w leczeniu zarówno powierzchniowych, jak i głębokich zmian naczyniowych,
  • zwiększonym poziomem bezpieczeństwa i komfortu,
  • skróconym czasem zabiegu i rekonwalescencji.

Jeśli marzysz o naturalnie pięknej skórze bez zmian naczyniowych, wykonywany przez naszych doświadczonych Ekspertów zabieg z użyciem najnowszego

Lasera Naczyniowego PREMIUM firmy Quanta

może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jego innowacyjność polega na emitowaniu 3 różnych wiązek fali o długościach: 532 nm, 755 nm oraz 1064 nm. Z tego też wynika jego wszechstronne zastosowanie – umożliwia osiągnięcie pożądanych rezultatów zabiegowych zarówno w przypadku niewielkich i powierzchniowych zmian naczyniowych, jak i tych znacznie rozleglejszych oraz głębszych!

To jednak nie koniec – w najnowszym Laserze Quanta wdrożono udoskonalony system chłodzenia skóry, w tym zastosowano nowe rękojeści Skin Cooler i Skin Cryo. Dlatego też nasi Specjaliści będą mogli zapewnić Ci nie tylko większy komfort, ale i bezpieczeństwo. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, podrażnień, strupów, oparzeń czy pęcherzyków, ograniczone jest do minimum.

Zastosowanie najnowszego Lasera Naczyniowego PREMIUM Quanta

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym – połączeniu 3 długości fali w jednym urządzeniu – najnowszy Laser PREMIUM Quanta może być stosowany do leczenia różnego rodzaju zmian naczyniowych. Nasi Specjaliści wykorzystują go podczas wykonywana zabiegów:

  • leczenia zmian naczyniowych i barwnikowych,
  • usuwania naczyniaków, rumienia, malformacji kapilarnych,
  • zamykania pękających naczynek,
  • terapii trądziku różowatego,
  • zabiegów odmładzające z jednoczesnym leczeniem zmian naczyniowych.

Zmiany naczyniowe wielu z nas odbierają pewność Siebie i sprawiają, że nie czujemy się dobrze w Swoim ciele. Jeśli chciałabyś poprawić wygląd Swojej skóry – pozbyć się pajączków naczyniowych, punktów rubinowych, plam winnych czy innych zmian naczyniowych, zabieg najnowszym laserem PREMIUM Quanta może dać Ci oczekiwane rezultaty!

Nasz zespół tworzą Eksperci od Laseroterapii – Lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje i zapoznają się z nowościami w świecie medycyny estetycznej. Stale wdrażamy nowe, zaawansowane technologicznie terapie. Jeśli zdecydujesz się na zabieg najnowszym Laserem PREMIUM Quanta, możesz być pewna, że znajdziesz się pod opieką profesjonalistów, którzy przygotują dla Ciebie indywidualny plan terapii – dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jeżeli masz pytania dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych 7 Klinikach w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu. Nasi doradcy Pacjenta z przyjemnością Ci pomogą:

+48 221 030 030

605 905 608

rejestracja@klinikamiracki.pl

0