Menu

Szczupła, ale wciąż niedoskonała sylwetka. Jak ją wymodelować?

Modelowanie sylwetki jest nie tylko dla osób z problemem nadwagi bądź nadmiaru niechcianej tkanki tłuszczowej. Wyszczuplanie to również pozbywanie się tłuszczu z problemowych miejsc, które pojawiają się nawet u osób szczupłych. To tkanka na boczkach, nad kolanami, na udach (tak zwane bryczesy) czy ramionach (tak zwane pelikany). Wielu osobom, nawet trzymających się zbilansowanej diety i regularnych treningów, nie udaje się “zrzucić” tłuszczu z tych miejsc. Modelowanie sylwetki to także podkreślanie linii talii i pośladków, pozbycie się rozstępów i cellulitu a także ujędrnienie skóry. Osoby po dietach lub kobiety po przebytej ciąży zmagają się z problemem wiotkiej skóry bądź jej nadmiaru. Co więc robić gdy kolejna dieta nie pomaga? Najlepiej zaufać specjalistom i poznać nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które poprawią sylwetkę bez uporczywych skutków ubocznych i wielu wyrzeczeń. Poznaj sposoby na poprawę kondycji skóry, pozbycie się cellulitu, ujędrnienie i wyszczuplenie problemowych miejsc.

Pozbądź się nadmiaru tłuszczu z boczków, ramion czy ud.

Jak to zrobić? Do usuwania miejscowo nagromadzonego tłuszczu polecamy bezinwazyjny zabieg Vela Shape III. To zabieg który łączy działanie wyszczuplające z redukcją cellulitu i ujędrnieniem skóry. Daje doskonałe rezultaty zabiegowe i wielowymiarowe efekty. Vela Shape III to nowoczesny zabieg, polegający na działaniu skojarzonych fal radiowych, podczerwieni i masażu próżniowego. To idealne połączenie do skutecznej walki o smukłą sylwetkę, jędrną sprężystą skórę bez cellulitu. Zabieg ma bardzo szerokie zastosowanie: można go wykonywać na obszarze brzucha, talii, boczków, pośladków, a także ud, łydek czy kolan. Jest również idealny do ujędrniania ramion i pleców a także wyszczuplania wszelkich problemowych obszarów. Efekt? Nawet kilka centymetrów mniej i naturalnie napięta i sprężysta skóra bez cellulitu. Vela Shape III skutecznie walczy z wiotkością skóry, ujędrnia i nadaje młodzieńczego, zdrowego wyglądu.

Połączone działanie podczerwieni i fal radiowych niszczy komórki tłuszczowe i stymuluje skórę do naturalnej odbudowy i produkcji kolagenu. Masaż próżniowy pobudza krążenie i przyspiesza procesy metaboliczne w skórze. Dzięki temu uwolniony tłuszcz jest szybciej usuwany z organizmu, a skóra dotknięta cellulitem, regeneruje się i redukuje niezdrową tkankę. Zabieg jest niemal bezbolesny i zupełnie bezinwazyjny

Walcz z cellulitem bez kompromisów

Tę walkę musisz wygrać Ty. W Klinice Miracki pomożemy Ci pozbyć się cellulitu. Ten problem może nie tylko zniechęcać do odsłaniania ciała, ale świadczy również o zaburzonych procesach w tkankach skórnych. Pacjentkom, które chcą skutecznie pozbyć się cellulitu, polecamy mezoterapię Alidya, specjalnie dostosowaną do leczenia tego problemu. Podczas zabiegu lekarz specjalista wprowadza pod skórę specjalny preparat, który swoim działaniem przywraca sprawność błon komórkowych. To niezwykle ważne dla odpowiedniej żywotności i sprawności tkanek, których zdrowe funkcjonowanie zapewnia zdrowy wygląd. Alidya działa na cellulit od środka i regeneruje skórę.

Akcja – regeneracja. Twoja skóra potrzebuje odnowy.

Wiotka skóra, cellulit, brak jędrności i zmarszczki – to oznaki, które mówią: Twoja skóra potrzebuje regeneracji. W Klinice Miracki proponujemy naszym Pacjentkom nowoczesną mezoterapię dwutlenkiem węgla. Działanie karboksyterapii Venusian CO2 poprawia kondycję skóry, uruchamia w niej procesy regeneracyjne i silnie stymuluje do produkcji kolagenu. Jednocześnie poprawia przepustowość naczyń krwionośnych. Dlatego jest tak skuteczna w walce z cellulitem. To również doskonały zabieg, który pomaga pozbyć się blizn – w tym rozstępów. Zabieg mobilizuje skórę do naturalnej przebudowy i regeneracji zbliźnionych tkanek.

Masaż próżniowy dla pięknego ciała

Zrelaksuj się i zrób coś dobrego dla swojego ciała. Nowoczesna Endermologia LPG Alliance to masaż próżniowy, który poprawia samopoczucie, ale przede wszystkim – wygląd skóry. Zabieg ma działanie modelujące sylwetkę, zmniejsza obrzęki i stymuluje krążenie krwi i limfy. Dzięki temu jest niezwykle skuteczny w walce z cellulitem. Może być wykonywany jako samodzielny zabieg – najlepiej w seriach. Powtórzenie zabiegu kilkakrotnie daje najlepsze rezultaty zabiegowe. Endermologia jest również doskonałym uzupełnieniem innych terapii wyszczuplających i likwidujących cellulit. To jeden z najważniejszych zabiegów w dedykowanych terapiach łączonych, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Pancjentów. Dodatkowo, masaż próżniowy działa relaksująco i daje uczucie lekkości i odprężenia.

Dowiedz się więcej o zabiegach:

Vela Shape III
Alidya
Karboksyterapia Venusian CO2
Endermologia LPG Alliance

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style