Menu

Szczupła talia, smukłe uda – jesteśmy na tak!

Wyobraź sobie, że możesz wrócić do krótkich sukienek, szortów czy bezstresowego noszenia bikini. Jeżeli chciałabyś udoskonalić wygląd swojego ciała, tak by czuć się swobodnie i komfortowo, pomożemy Ci. Dążenie do smukłej sylwetki, wciętej talii, płaskim brzuchu bez boczków i szczupłych udach nie zawsze jest łatwe. Zdarza się, że nawet ćwiczenia i odpowiednia dieta nie są w stanie doprowadzić do wymarzonego wyglądu. Każda z nas ma inną budowę ciała i inne obszary, z których trudno pozbyć się tłuszczu. Jak więc zadbać o tę idealną sylwetkę, w której znów poczujesz się sobą? Oto nasze sposoby.

Pozbądź się niechcianego tłuszczu

Niechciana tkanka tłuszczowa na brzuchu czy udach powoduje, że nie czujesz się doskonale? Można to zmienić. Nowoczesne metody w medycynie estetycznej pozwalają skutecznie i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Jeżeli możesz poświęcić sobie czas i pozwolić sobie na całościowe rozwiązanie problemu, polecamy zabiegi nowoczesnej liposukcji. Nowoczesnej – czyli bezpiecznej, mniej inwazyjnej, mniej bolesnej i pozwalającej szybko wrócić do codziennych czynności. Nowoczesne odsysanie tłuszczu to nie jest już operacja w narkozie. Teraz zabieg można wykonać w znieczuleniu miejscowym.

Jakie są zalety liposukcji? Zabieg pozwala pozbyć się niechcianego tłuszczu z brzucha, talii, wyszczuplić uda i zredukować boczki. To również idealne rozwiązanie by zredukować tłuszcz na plecach czy ramionach, jeżeli utworzyły się tak zwane pelikany (czyli obwisłe ramiona).

W Klinice Miracki korzystamy z nowoczesnych metod odsysania tłuszczu. To Lipolife3G, czyli liposukcja wspierana laserowo i Vaser Lipo, czyli liposukcja wspierana ultradźwiękami. Obie metody pozwalają na bezpieczne odseparowanie tkanek tłuszczowych, następnie odessanie ich, a jeżeli jest taka potrzeba – przeszczepienie w inny obszar. Lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu pięknie redukuje zmarszczki, wypełnia piersi czy powiększa pośladki.

Pożegnaj tłuszcz na brzuchu, na ramionach czy nad kolanami

Lekarze specjaliści w naszej Klinice mogą zaproponować również iniekcyjne rozbijanie tłuszczu. Zabieg nie trwa długo, a efekty są spektakularne – to nawet kilka centymetrów mniej w obwodzie. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej za pomocą igły wprowadza w głębokie warstwy skóry preparat Aqualyx. Jego zadaniem jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich zniszczenia i naturalnego wydalenia z organizmu. Zabieg jest idealny do usuwania miejscowo nagromadzonego tłuszczu, na przykład na ramionach, udach, boczkach, w okolicy pach czy kolan. Doskonale sprawdza się również do wyszczuplania większych obszarów – jak brzuch czy pośladki. W zależności od wybranej partii ciała i ilości niechcianej tkanki, zaleca się wykonanie serii zabiegów, składających się najczęściej z serii kilku iniekcji.

Bezinwazyjne wyszczuplanie i ujędrnienie skóry

Jeżeli chcesz wymodelować sylwetkę bez sięgania po chirurgiczne metody, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W Klinice Miracki proponujemy naszym Pacjentom również bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające. Accent Prime doskonale sprawdza się w wyszczuplaniu jak i redukcji cellulitu. Te efekty zawdzięczamy połączeniu fal ultradźwiękowych i radiofrekwencji. Fale, stosowane naprzemiennie prowadzą do uszkodzenia komórek tłuszczowych. Jednocześnie wspierają krążenie i procesy metaboliczne, podczas których zniszczony tłuszcz jest naturalnie usuwany z organizmu. Accent Prime działa wyszczuplająco na brzuch, ramiona, pośladki czy uda. Zabieg pomaga również pozbyć się cellulitu, poprzez poprawę krążenia. Jest zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga nacinania skóry, a po jego przeprowadzeniu można szybko wrócić do codziennych zajęć. Najlepsze efekty daje seria zabiegów, najczęściej składająca się z kilku lub kilkunastu, przeprowadzanych w tygodniowych odstępach. Liczba zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań zabiegowych Pacjenta.

Wyszczuplamy, usuwamy obrzęki i redukujemy cellulit

Endermologia to nowoczesny masaż próżniowy, który powinien znaleźć się na liście każdej terapii wyszczuplającej. Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu redukuje cellulit i obrzęki, detoksykuje, usuwa nadmiar wody z organizmu, ujędrnia, wyszczupla i modeluje ciało. Endermologia LPG Alliance ma również działanie relaksujące. Nowoczesne urządzenie jest wyposażone w specjalną głowicę, która wspiera kosmetologa w perfekcyjnym wykonaniu zabiegu.
To doskonałe uzupełnienie wszelkich terapii wyszczuplających okolice brzucha, boczków, talii i pośladków. Zabieg jest polecany również jako samodzielna procedura i terapia modelująca sylwetkę i antycellulitowa.

Dowiedz się więcej o zabiegach:

Lipolife 3G – liposukcja wspierana laserem
Vaser Lipo – liposukcja wspierana ultradźwiękami
Lipoliza iniekcyjna Aqualyx
Accent Prime
Endermologia LPG Alliance.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle