Menu

Szczupła talia, smukłe uda – jesteśmy na tak!

Wyobraź sobie, że możesz wrócić do krótkich sukienek, szortów czy bezstresowego noszenia bikini. Jeżeli chciałabyś udoskonalić wygląd swojego ciała, tak by czuć się swobodnie i komfortowo, pomożemy Ci. Dążenie do smukłej sylwetki, wciętej talii, płaskim brzuchu bez boczków i szczupłych udach nie zawsze jest łatwe. Zdarza się, że nawet ćwiczenia i odpowiednia dieta nie są w stanie doprowadzić do wymarzonego wyglądu. Każda z nas ma inną budowę ciała i inne obszary, z których trudno pozbyć się tłuszczu. Jak więc zadbać o tę idealną sylwetkę, w której znów poczujesz się sobą? Oto nasze sposoby.

Pozbądź się niechcianego tłuszczu

Niechciana tkanka tłuszczowa na brzuchu czy udach powoduje, że nie czujesz się doskonale? Można to zmienić. Nowoczesne metody w medycynie estetycznej pozwalają skutecznie i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Jeżeli możesz poświęcić sobie czas i pozwolić sobie na całościowe rozwiązanie problemu, polecamy zabiegi nowoczesnej liposukcji. Nowoczesnej – czyli bezpiecznej, mniej inwazyjnej, mniej bolesnej i pozwalającej szybko wrócić do codziennych czynności. Nowoczesne odsysanie tłuszczu to nie jest już operacja w narkozie. Teraz zabieg można wykonać w znieczuleniu miejscowym.

Jakie są zalety liposukcji? Zabieg pozwala pozbyć się niechcianego tłuszczu z brzucha, talii, wyszczuplić uda i zredukować boczki. To również idealne rozwiązanie by zredukować tłuszcz na plecach czy ramionach, jeżeli utworzyły się tak zwane pelikany (czyli obwisłe ramiona).

W Klinice Miracki korzystamy z nowoczesnych metod odsysania tłuszczu. To Lipolife3G, czyli liposukcja wspierana laserowo i Vaser Lipo, czyli liposukcja wspierana ultradźwiękami. Obie metody pozwalają na bezpieczne odseparowanie tkanek tłuszczowych, następnie odessanie ich, a jeżeli jest taka potrzeba – przeszczepienie w inny obszar. Lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu pięknie redukuje zmarszczki, wypełnia piersi czy powiększa pośladki.

Pożegnaj tłuszcz na brzuchu, na ramionach czy nad kolanami

Lekarze specjaliści w naszej Klinice mogą zaproponować również iniekcyjne rozbijanie tłuszczu. Zabieg nie trwa długo, a efekty są spektakularne – to nawet kilka centymetrów mniej w obwodzie. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej za pomocą igły wprowadza w głębokie warstwy skóry preparat Aqualyx. Jego zadaniem jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich zniszczenia i naturalnego wydalenia z organizmu. Zabieg jest idealny do usuwania miejscowo nagromadzonego tłuszczu, na przykład na ramionach, udach, boczkach, w okolicy pach czy kolan. Doskonale sprawdza się również do wyszczuplania większych obszarów – jak brzuch czy pośladki. W zależności od wybranej partii ciała i ilości niechcianej tkanki, zaleca się wykonanie serii zabiegów, składających się najczęściej z serii kilku iniekcji.

Bezinwazyjne wyszczuplanie i ujędrnienie skóry

Jeżeli chcesz wymodelować sylwetkę bez sięgania po chirurgiczne metody, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W Klinice Miracki proponujemy naszym Pacjentom również bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające. Accent Prime doskonale sprawdza się w wyszczuplaniu jak i redukcji cellulitu. Te efekty zawdzięczamy połączeniu fal ultradźwiękowych i radiofrekwencji. Fale, stosowane naprzemiennie prowadzą do uszkodzenia komórek tłuszczowych. Jednocześnie wspierają krążenie i procesy metaboliczne, podczas których zniszczony tłuszcz jest naturalnie usuwany z organizmu. Accent Prime działa wyszczuplająco na brzuch, ramiona, pośladki czy uda. Zabieg pomaga również pozbyć się cellulitu, poprzez poprawę krążenia. Jest zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga nacinania skóry, a po jego przeprowadzeniu można szybko wrócić do codziennych zajęć. Najlepsze efekty daje seria zabiegów, najczęściej składająca się z kilku lub kilkunastu, przeprowadzanych w tygodniowych odstępach. Liczba zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań zabiegowych Pacjenta.

Wyszczuplamy, usuwamy obrzęki i redukujemy cellulit

Endermologia to nowoczesny masaż próżniowy, który powinien znaleźć się na liście każdej terapii wyszczuplającej. Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu redukuje cellulit i obrzęki, detoksykuje, usuwa nadmiar wody z organizmu, ujędrnia, wyszczupla i modeluje ciało. Endermologia LPG Alliance ma również działanie relaksujące. Nowoczesne urządzenie jest wyposażone w specjalną głowicę, która wspiera kosmetologa w perfekcyjnym wykonaniu zabiegu.
To doskonałe uzupełnienie wszelkich terapii wyszczuplających okolice brzucha, boczków, talii i pośladków. Zabieg jest polecany również jako samodzielna procedura i terapia modelująca sylwetkę i antycellulitowa.

Dowiedz się więcej o zabiegach:

Lipolife 3G – liposukcja wspierana laserem
Vaser Lipo – liposukcja wspierana ultradźwiękami
Lipoliza iniekcyjna Aqualyx
Accent Prime
Endermologia LPG Alliance.

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej