Menu

Terapie pikofrakcyjne – innowacja, wszechstronność, skuteczność. Skorzystaj z frakcyjnych laserów pikosekundowych, gwarantując sobie najlepsze efekty zabiegowe

Terapie pikofrakcyjne to najbardziej innowacyjna, dostępna na rynku medycyny estetycznej kategoria zabiegów laserowych. Wykorzystuje ona jednocześnie działanie laserów pracujących w technologii frakcyjnej i stosujących impuls pikosekundowy. W Polsce, tylko Klinika Miracki dysponuje aż dwoma urządzeniami pikofrakcyjnymi: laserem Discovery Pico (najmocniejszym w kategorii) oraz laserem PicoSure (pierwszym na świecie laserem pikosekundowym).

Dlaczego terapie pikofrakcyjne są tak korzystne? 

Przede wszystkim ze względu na ogromną liczbę wskazań. lasery pikofrakcyjne umożliwiają jako jedyne na świecie skuteczne, trwałe i niepozostawiające blizn usuwanie tatuażu kolorowego w każdym kolorze. A poza tym:

  • dają możliwość przeprowadzania kompleksowych, gruntownych zabiegów odmładzających, poprawiających gęstość i strukturę skóry, likwidujących zmarszczki, bruzdy i wiotkość skóry,
  • pozwalają na skuteczne leczenie wszelkiego rodzaju blizn, w tym tych będących wynikiem urazów, operacji chirurgicznych, czy też blizn potrądzikowych,
  • umożliwiają efektywne leczenie rozstępów. Jako jedna z niewielu terapii przynoszą spektakularne rezultaty w likwidacji nieestetycznych rozstępów,
  • są niezastąpione w walce z przebarwieniami: starczymi, posłonecznymi, hormonalnymi. Każdy rodzaj melasmy, czyli inaczej ostudy już w ciągu kilku zabiegów ustępuje pod wpływem działania laserów pikofrakcyjnych.

Co wyróżnia terapie pikofrakcyjne? 

Dzięki zastosowaniu technologii frakcyjnej w laserach pikosekundowych leczenie jest bardziej skuteczne, a terapia wymaga krótszej rekonwalescencji. Laser frakcyjny działając w głębi skóry uszkadza termicznie kolumny komórek pozostawiając wokół nienaruszone komórki. Dzięki temu skóra ma ułatwioną regenerację i szybciej powraca do zdrowia. Fakt, że działanie frakcyjne wykorzystywane jest w laserach pikosekundowych dodatkowo pozwala na zwiększone bezpieczeństwo i komfort zabiegu dla Pacjenta. Najkrótszy możliwy, pikosekundowy impuls, działa w głębi skóry z ogromną mocą, jednak jego kontakt ze skórą jest na tyle krótki, że sprowadza do minimum możliwość sparzenia skóry.

Jakie są największe zalety terapii pikofrakcyjnych? 

Lasery pikofrakcyjne, czyli pikosekundowe lasery frakcyjne PicoSure i Discovery Pico to lasery, których głównymi atutami są:

  • bezpieczeństwo zabiegów,
  • ogromna moc laserów, pozwalająca na skuteczne silne terapie,
  • mnogość wskazań zabiegowych,
  • krótka rekonwalescencja,
  • brak blizn po terapiach
  • zminimalizowane odczucia bólowe.

Gdzie korzystać z terapii pikofrakcyjnych? 

Lasery pikosekundowe działające w systemie pikofrakcyjnym wciąż są dużą rzadkością w klinikach medycyny estetycznej. Jednak w kilku klinikach w kraju można skorzystać z zabiegów w tej technologii. Natomiast wyłącznie w Klinice Miracki, możecie Państwo skorzystać z aż dwóch urządzeń pracujących w tej technologii: pierwszego na świecie lasera pikosekundowego PicoSure oraz najmocniejszego, najsilniej działającego lasera Discovery Pico.

Jest to o tyle istotne, że w naszej klinice możemy dobrać laser pikofrakcyjny idealnie do potrzeb Państwa skóry. W trakcie terapii, istnieje też możliwość zmiany urządzenia i rotowania laserami w zależności od potrzeb Państwa skóry.

Jeżeli chcecie Państwo zapisać się na zabieg lub dowiedzieć się więcej na temat tego, który laser pikofrakcyjny będzie dla Państwa bardziej odpowiedni – zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Pacjenta: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 605 905 608 lub 221 030 030. Ceny zabiegów i obecne promocje możecie Państwo poznać zaglądając do naszego aktualnego cennika.