Epilacja czyli trwałe usuwanie niechcianego owłosienia jest jednym z niewątpliwych hitów w gabinetach medycyny estetycznej. Usuwanie niechcianego owłosienia dzięki nowoczesnym metodom laseroterapii stało się nie tylko modne, ale przede wszystkim: szybkie, bezbolesne i skuteczne.

Metod usuwania niechcianego owłosienia jest multum – poczynając od tradycyjnych technik wykorzystywanych w domowym zaciszu – maszynki do golenia, depilatora, wosku, pasty cukrowej, kremów depilujących aż po innowacyjne zabiegi gabinetowe.
Wśród tych ostatnich prym wiodą metody najnowocześniejszego usuwania niechcianego owłosienia laserami aleksandrytowymi bądź diodowymi. Są to nie tylko metody uchodzące obecnie za najnowocześniejsze, ale też jedyne, które umożliwiają rzeczywiście trwałą i szybką eliminację niechcianego owłosienia.
W odróżnieniu od innych metod – laserowe usuwanie niechcianego owłosienia laserem aleksandrytowym lub laserem diodowym pozwala na trwałe i całkowite zniszczenie termiczne cebulki włosa. Co sprawia, że włos usunięty w ten sposób nie jest zdolny do ponownego odrośnięcia.

Atutem nowoczesnych laserowych metod usuwania niechcianego owłosienia jest też szybkość. Istnieją bowiem lasery starszej generacji charakteryzujące się również wysoką skutecznością i dobrymi rezultatami – takie jak choćby lasery w technologii lightsheer. Jednak zabieg usuwania niechcianego owłosienia wykonywany tą metodą jest wielokrotnie dłuższy od najnowocześniejszych innowacyjnych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą metod usuwania niechcianego owłosienia.