Masz niechciany makijaż permanentny? Nie musisz się martwić ani czekać przez wiele miesięcy aż niechciany makijaż permanentny sam zniknie. W Klinice Miracki dysponujemy najnowocześniejszymi metodami laserowego usuwania niechcianego makijażu permanentnego.

Zaledwie w ciągu kilku sesji dzięki niezwykłej sile laserów pikosekundowych dostępnych w naszych klinikach możesz szybko i na stałe pozbyć się niechcianego makijażu permanentnego.

Usuwanie niechcianego makijażu permanentnego to stosunkowo nowy zabieg, który jest możliwy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii znanych współczesnej laseroterapii. Do usuwania niechcianego makijażu permanentnego w naszych klinikach wykorzystujemy jedno z dwóch urządzeń pikosekundowych: laser Discovery Pico lub PicoSure. Dzięki ich dużej mocy, a także krótkiemu, pikosekundowemu kontaktowi wiązki światła ze skórą możliwe staje się usunięcie niechcianego makijażu permanentnego bez pozostawiania blizn i możliwością całkowitej likwidacji niechcianego makijażu permanentnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów usuwających niechciany makijaż permanentny.