Starzenie się skóry, gwałtowne chudnięcie – to dwa podstawowe powody, dla których Pacjenci naszej kliniki zgłaszają się do nas z problem niewłaściwej objętości twarzy.
Skóra na twarzy wraz z wiekiem zmienia swoją strukturę – pojawiają się na niej zmarszczki, bruzdy, ale też zmianie ulega owal twarzy i zmienia się objętość twarzy. Wynika to przede wszystkim z postępujących z czasem zmian w objętości tłuszczu, kośćca, ale też naturalnego kolagenu w skórze. Wraz z upływem czasu objętość twarzy zmienia się, co wpływa niekorzystnie na optyczny wizerunek twarzy.

Jednak zabiegi poprawiające objętość twarzy to nie tylko te związane z likwidacją objawów starzenia się skóry. Zabiegi korygujące objętość twarzy mają związek również z problemem estetycznym tak zwanego drugiego podbródka – który niezależnie od ogólnej sylwetki i wagi ciała bywa defektem estetycznym dotykającym wielu osób.
Spectrum zabiegów korygujących objętość twarzy, wykorzystywanych w naszej klinice jest ogromne: poczynając od zabiegów wykorzystujących technologię HIFU, zabiegów kosmetologicznych, po procedury medycyny estetycznej: nici liftingujące, zabiegi wolumetrii twarzy i wiele innych.

Aby optymalnie skorygować objętość twarzy i nadać twarzy młodego, naturalnego wyglądu należy rzetelnie i profesjonalnie dobrać metodę terapeutyczną do faktycznych potrzeb skóry, oczekiwań Pacjenta i diagnozy lekarza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów korygujących objętość twarzy.