Pełne, kształtne usta to nieodłączny atrybut młodości i kobiecości. Wąskie usta o zaciętym wyrazie nie tylko zdradzają, że skóra na twarzy starzeje się, ale też maja wymiar emocjonalny. Wąskie usta kojarzą się bowiem w powszechnej opinii z osobą niesympatyczną, zawzięta, trudną w relacjach.
Wąskie usta to jednak najcześciej po prostu nasza uroda, która nie ma nic wspólnego z charakterem i nastawieniem do innych. Oczywiście wraz z postępującymi procesami starzenia usta stają się mniejsze, mniej jędrne, węższe. Ten niewielki defekt można jedna bez trudu zniwelować.

Wąskie usta wypełnia się w mgnieniu oka dzięki zabiegom iniekcyjnym znanym od dawna medycynie estetycznej. Rzecz jasna, żeby wąskie usta nabrały odpowiedniego, wymarzonego kształtu a przy tym wyglądały naturalnie i zdrowo należy korzystać wyłącznie z pomocy doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy doskonale potrafią wymodelować kształt ust, maja świadomość potrzebnej do iniekcji ilości preparatu i potrafią wykonać zabieg z wymaganą delikatnością i precyzją.

Zniwelowanie kształtu i rozmiaru wąskich ust powinno też zawsze odbywać się wyłącznie z zastosowaniem najlepszej jakości preparatów, które minimalizują ryzyko reakcji alergicznych, których stężenie pozwala na długie miesiące poprawy kształtu ust.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów korygujących kształt zbyt wąskich ust.