Menu

Ulubione zabiegi gwiazd – poznaj najlepsze zabiegi medycyny estetycznej. Zadbaj o twarz, włosy i ciało niczym prawdziwa gwiazda!

Medycyna estetyczna to dziedzina, która w ostatnich latach rozwija się z niezwykłą intensywnością. Dzięki nowoczesnym, innowacyjnym urządzeniom jesteśmy w stanie zaproponować naszym Pacjentom coraz skuteczniejsze metody przeciwdziałania starzeniu skóry, wypadaniu włosów czy gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Choć w naszej klinice goszczą nie tylko gwiazdy, wiemy, że pozostali Pacjenci lubią wzorować się na swoich idolach i często pytają nas, z jakich zabiegów najchętniej korzystają ,,znani i lubiani’’. Przedstawiamy zatem najlepsze zabiegi medycyny estetycznej, które pokochały gwiazdy!

NAJLEPSZE I SKUTECZNE ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE NA TWARZ

Jakie są najlepsze zabiegi na zmarszczki? To pytanie, które bardzo często zadają nam Pacjentki. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – przeciwdziałanie starzeniu skóry od zawsze miało dla kobiet priorytetowe znaczenie, a dodatkowo, dziś medycyna estetyczna dysponuje takimi rozwiązaniami, które są w stanie nie tylko opóźnić pojawienie się pierwszych oznak starzenia, lecz także cofnąć optyczne skutki upływającego czasu. Dla gwiazd, które każdego dnia, są obserwowane przez rzesze fanów i fotoreporterów bardzo ważne jest, aby ich twarze prezentowały się młodo, a zarazem bardzo naturalnie. Jakie skuteczne zabiegi odmładzające na twarz najczęściej wybierają gwiazdy?

Jednym z zabiegów uwielbianych przez gwiazdy i nasze Pacjentki jest laserowe odmładzanie twarzy, które przynosi widoczne, a przy tym bardzo naturalne efekty. Obecnie zabiegi te przeprowadza się przy znikomym bólu i ograniczonym do minimum okresie rekonwalescencji. Umożliwiają to przede wszystkim nowoczesne lasery pikosekundowe PicoSure i Discovery Pico, którymi dysponuje nasza klinika. Działają one w głębokich warstwach skóry, prowadzając do namnożenia włókien kolagenowych i zagęszczenia skóry, bez naruszania wierzchniej warstwy naskórka.

Poza terapią laserową bardzo dużą popularnością wśród gwiazd cieszy się także zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, czyli tzw. wampirzy lifting. To zabieg, który wypromowała amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, i który już dawno doceniły również nasze rodaczki. W Klinice Miracki wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejszy system do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego Magellan, który pozwala uzyskać najwyższe stężenie płytek osocza, a tym samym dać jeszcze lepszy efekt odmłodzenia. Naszym Pacjentkom proponujemy też skuteczne, a zarazem tradycyjne zabiegi ostrzykiwania twarzy botoksem lub wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Doskonałe efekty odmłodzenia przynoszą również urządzenia do bezinwazyjnego liftingu twarzy przy pomocy działania fal HIFU czyli sfocusowanej fali ultradźwiękowej, np. Ultraformer czy SonoQueen.

NAJLEPSZE ZABIEGI NA WŁOSY

Dla gwiazd bardzo duże znaczenie ma nie tylko zachowanie młodego wyglądu twarzy, lecz także atrakcyjny wygląd fryzury, która ma bardzo duży wpływ na całokształt ich wizerunku. Zmęczone nadmierną ilością kosmetyków, często forsowane lakierem, suszarką etc włosy tracą naturalny blask i gładkość. Problemem bywa też zbyt mała objętość włosów – optycznie można ją oczywiście ukryć u stylisty fryzur – medycyna estetyczna ma jednak na to swoje sposoby. W takim przypadku proponujemy pobudzenie włosów do wzrostu m.in. przy pomocy mezoterapii osoczem bogatopłytkowym – osocze doskonale sprawdza się nie tylko przy odmładzaniu skóry, lecz także zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Jesteśmy też w stanie bardzo skutecznie zaradzić problemowi łysienia, z którym coraz częściej zgłaszają się do nas Pacjenci. Nowoczesny zabieg Smart Graft pozwala na skuteczny, mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny przeszczep włosów, który przynosi bardzo naturalny efekt zagęszczenia.

NAJLEPSZE ZABIEGI NA CIAŁO

Współczesny kult młodego i pięknego ciała sprawia, że wszyscy chcemy nadążyć za ideałem. Ogromną presję odczuwają nie tylko celebryci. Przecież wszystkim nam zależy na tym, aby jak najlepiej wypadać w oczach innych. Kiedy dieta i ćwiczenia fizyczne okazują się niewystarczające w walce z nadprogramowymi kilogramami lub cellulitem, bardzo pomocne stają się mało inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gwiazdy szczególnie pokochały zabiegi endermologii, które poprzez wykonywanie masażu podciśnieniowego pozwalają jednocześnie ujędrnić i wyszczuplić ciało, a także pozbyć się cellulitu. Nasi specjaliści dysponują też pierwszym urządzeniem laserowym do całkowicie nieinwazyjnego likwidowania komórek tłuszczowych, które stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej liposukcji. Zabieg SculpSure, bo właśnie o nim mowa, pozwala na skuteczną redukcję 25% tkanki tłuszczowej w zaledwie 25 minut! Doskonałe efekty w walce z miejscowym nadmiarem tłuszczu przynoszą także zabiegi z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, np. Accent Prime czy Vaser Lipo.

Więcej informacji na temat zabiegów wyszczuplających znajdziesz na stronie:

Twój problem – nadmiar tkanki tłuszczowej

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystani