Sono Queen – ultradźwięki dla młodej skóry

Opis urządzenia

Sono Queen – ultradźwięki dla młodej skóry

Sono Queen to najnowocześniejsze urządzenie wykorzystujące ultradźwięki w medycynie estetycznej. Szczególnym wskazaniem do zabiegów rządzeniem Sono Queen są zabiegi liftingujące całego ciała. Ze względu na zróżnicowane wielkości kartridży zabiegowych zabiegi z wykorzystaniem Sono Queen mogą być precyzyjnie dopasowywane do konkretnych obszarów skóry. Tam, gdzie wymagana jest szczególna delikatność i precyzja stosowane są kartridże o głębokości przenikania fali ultradźwiękowej w skórę od 2,00 do 4,5 mm. W zabiegach na ciało, gdzie możliwe jest bardziej agresywne leczenie – kartridże o fali aż do 6 mm.

Tajemnicą urządzenia Sono Queen jest technologia HIFU – wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa, która w skoncentrowany i precyzyjny sposób przenika w głąb skóry i rozpoczyna w niej proces termo koagulacji. Oddziaływanie fali ultradźwiękowej na skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz powięź mięśniową powoduje, że w skórze błyskawicznie zachodzą procesy regeneracyjne. Rozgrzana tkanka rozpoczyna intensywne namnażanie kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się nadając skórze jędrności, zaś komórki tłuszczowe zostają rozbite.
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w urządzeniu – zabiegi Sono Queen są dla Pacjenta bezpieczne i bezbolesne. Efekty terapii zauważalne są po pierwszym zabiegu, natomiast pełnego rezultatu terapeutycznego w postaci odmłodzonej skóry z efektem liftingu Pacjent może oczekiwać po około 3 miesiącach.