Menu

Usuwanie tatuażu laserem pikosekundowym. Najlepszy sposób na tatuaż w każdym kolorze.

Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala skutecznie pozbyć się problemu estetycznego, jakim jest niechciany tatuaż. Odkąd na rynku medycyny estetycznej pojawiły się lasery pikosekundowe – usunięcie tej niechcianej ozdoby, o której jeszcze do niedawna myśleliśmy, że jest „na całe życie” stało się jeszcze prostsze.

Jednak choć metod usuwania tatuażu jest na rynku sporo – na rzeczywiście skuteczne efekty leczenia możemy liczyć wyłącznie korzystając z najnowocześniejszych, laserowych technik usuwania tatuażu. bowiem tylko nowoczesne lasery pikosekundowe takie jak Discovery Pico i PicoSure są w stanie usunąć ze skóry pigment tatuażu w każdym kolorze.

KLINIKA MIRACKI JEST JEDYNĄ KLINIKĄ W POLSCE, KTÓRA POSIADA DWA LASERY DZIAŁAJĄCE W TECHNOLOGII PIKOSEKUNDOWEJ: PICOSURE I DISCOVERY PICO

Tatuaż kolorowy – czerwony, żółty, zielony, niebieski oraz oczywiście czarny warto usuwać tylko z wykorzystaniem metod gwarantujących likwidację kolorowego pigmentu. A takie możliwości posiadają obecnie wyłącznie pikosekundowe lasery, w tym PicoSure i Discovery Pico. W Klinice Miracki dysponujemy (jako jedyni w Polsce) obydwoma urządzeniami działającymi w technologii Pikosekundowej.

Laser PicoSure 

Laser PicoSure jest urządzeniem, które pojawiło się na rynku dwa lata temu. Klinika Miracki wprowadziła laser PicoSure do swoich usług jako pierwsza klinika w Polsce i do dziś jest jedną z dwóch klinik w Polsce dysponujących tym ekskluzywnym i innowacyjnym laserem.
W porównaniu ze starszymi technologiami usuwania tatuażu (przede wszystkim najpopularniejszą technologią – q-switched) laser PicoSure wyróżnia kilka kluczowych przewag:
– laser PicoSure usuwa nie tylko tatuaż czarny, ale również tatuaż kolorowy, w każdym kolorze
– laser PicoSure nie pozostawia blizn pozabiegowych ze względu na fakt, że energia deponowana jest w skórze w najkrótszym, liczonym w pikosekundach odcinku czasu (ultrakrótki kontakt fali lasera ze skórą nie pozwala na poparzenie)
– laser PicoSure pozwala na skrócenie procesu usuwania tatuażu w tym tatuażu kolorowego. Bardzo wysoka energia użyta w urządzeniu powoduje, że pigment tatuażu zostaje rozbity szybciej niż w przypadku starszych technologii. Do usunięcia tatuaży wystarczy na ogół od 4 do około 8 sesji (choć liczba sesji może się wahać w zależności od koloru, głębokości i rozległości tatuażu)
Atutem zabiegów laserowego usuwania tatuażu laserem PicoSure jest również cena – pomimo, że  jednostkowy zabieg jest nieco droższy od zabiegów konkurencyjnymi metodami – zmniejszenie ilości koniecznych sesji zabiegowych powoduje, że cały proces usunięcia tatuażu laserem PicoSure jest korzystną opcja cenową.
Sprawdź ceny zabiegu usuwania tatuażu laserem PicoSure w naszym cenniku
Zapisz się już teraz na zabieg usuwania tatuażu laserem PicoSure:rejestracja@klinikamiracki.pl lub pod numerem telefonu 221 030 030 oraz 605 905 608

Laser Discovery Pico

Laser Discovery Pico podobnie jak laser PicoSure pracuje w technologii pikosekundowej co pozwala na skuteczne usunięcie tatuażu w każdym kolorze. Ze względu na długość fali światła, jaka wykorzystuje w swojej pracy jest szczególnie skuteczny w usuwaniu tatuażu czerwonego oraz żółtego, który dla większości laserów stanowi największe wyzwanie.

Wyjątkowość laserów pikosekundowych w terapii likwidacji tatuażu w każdym kolorze polega na specyficznym procesie, jaki zachodzi w głębi skóry. Energia światła lasera deponowana w głębokich warstwach skóry, w których umieszczony jest pigment tatuażu zostaje zmieniona w energię kinetyczną o ogromnej mocy. W efekcie, w cząstkę pigmentu, która z punktu widzenia komórkowego jest cząstką bardzo dużą, uderza energia kinetyczna o wysokiej mocy. To powoduje, że cząstka rozpada się na pył, który zostaje wychwycony przez układ limfatyczny organizmu człowieka i przetransportowany jako niepotrzebna substancja.
Atutem działania lasera Discovery Pico jest przede wszystkim:
– ogromna skuteczność w usuwaniu tatuażu w szczególnie trudnych kolorach – żółtym i czerwonym
działanie nieablacyjne – a zatem brak blizn po zabiegu i głębokich uszkodzeń skóry
skrócony do minimum czas procesu usuwania tatuażu (Standardowo do usunięcia tatuażu wystarcza od 4 do 8 sesji w zależności od wielkości tatuażu, głębokości zdeponowania pigmentu w skórze i kolorów użytych do wykonania tatuażu
korzystna cena. Przy jednostkowej wyższej cenie niż przy standardowych metodach – cała terapia usuwania tatuażu jest mniej kosztowna, ponieważ zamyka się w znacząco mniejszej liczbie zabiegów.
Sprawdź ceny zabiegu usuwania tatuażu laserem Discovery Pico w naszym cenniku
Zapisz się już teraz na zabieg usuwania tatuażu laserem Discovery Pico: rejestracja@klinikamiracki.pl lub pod numerem telefonu 221 030 030 oraz 605 905 608

Pamiętaj, że Klinika Miracki jest jedyną kliniką medycyny estetycznej w Polsce, która oferuje możliwość usuwania tatuażu jednym z dwóch najlepszych laserów pikosekundowych: Discovery Pico lub PicoSure.

Przewaga nad starszymi technologiami laserowym