Menu

Vaser Lipo – liposukcja nowej ery. Wymodeluj idealną sylwetkę i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

Chociaż za oknami dopiero jesień, to w medycynie estetycznej od zawsze obowiązuje zasada  wcześniejszego przygotowywania się do nadchodzącego sezonu! Dlatego już dziś warto pomyśleć o tym, jak będziemy prezentować się w sylwestrowych i karnawałowych kreacjach. Idealny czas na perfekcyjne wymodelowanie sylwetki jest właśnie teraz!

Vaser Lipo – liposukcja nowej ery – to zabieg mało inwazyjnej liposukcji z wykorzystaniem ultranowoczesnej technologii ultradźwięków, który pozwoli Wam na uzyskanie idealnej figury na karnawałowe szaleństwa. Dlatego też właśnie na jesień, przygotowaliśmy wyjątkową promocję na zabiegi liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo!

Kupując zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo – otrzymujesz rabat aż 50% na drugi obszar!

Dodatkowo, tylko teraz do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo możesz wykupić zabieg wyszczuplający Sculpsure na jeden obszar (4 pady) za 2 000 zł. Oszczędzasz aż 3000 zł!

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat promocji Vaser Lipo? Nasi eksperci służą pomocą: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

Zobacz również

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

02.01.2019

Klinika Miracki została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej w kategorii Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej