Menu

Vaser Lipo – liposukcja nowej ery. Wymodeluj idealną sylwetkę i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

Chociaż za oknami dopiero jesień, to w medycynie estetycznej od zawsze obowiązuje zasada  wcześniejszego przygotowywania się do nadchodzącego sezonu! Dlatego już dziś warto pomyśleć o tym, jak będziemy prezentować się w sylwestrowych i karnawałowych kreacjach. Idealny czas na perfekcyjne wymodelowanie sylwetki jest właśnie teraz!

Vaser Lipo – liposukcja nowej ery – to zabieg mało inwazyjnej liposukcji z wykorzystaniem ultranowoczesnej technologii ultradźwięków, który pozwoli Wam na uzyskanie idealnej figury na karnawałowe szaleństwa. Dlatego też właśnie na jesień, przygotowaliśmy wyjątkową promocję na zabiegi liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo!

Kupując zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo – otrzymujesz rabat aż 50% na drugi obszar!

Dodatkowo, tylko teraz do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo możesz wykupić zabieg wyszczuplający Sculpsure na jeden obszar (4 pady) za 2 000 zł. Oszczędzasz aż 3000 zł!

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat promocji Vaser Lipo? Nasi eksperci służą pomocą: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej