Menu

Vaser Lipo – liposukcja nowej ery. Wymodeluj idealną sylwetkę i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

Chociaż za oknami dopiero jesień, to w medycynie estetycznej od zawsze obowiązuje zasada  wcześniejszego przygotowywania się do nadchodzącego sezonu! Dlatego już dziś warto pomyśleć o tym, jak będziemy prezentować się w sylwestrowych i karnawałowych kreacjach. Idealny czas na perfekcyjne wymodelowanie sylwetki jest właśnie teraz!

Vaser Lipo – liposukcja nowej ery – to zabieg mało inwazyjnej liposukcji z wykorzystaniem ultranowoczesnej technologii ultradźwięków, który pozwoli Wam na uzyskanie idealnej figury na karnawałowe szaleństwa. Dlatego też właśnie na jesień, przygotowaliśmy wyjątkową promocję na zabiegi liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo!

Kupując zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo – otrzymujesz rabat aż 50% na drugi obszar!

Dodatkowo, tylko teraz do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo możesz wykupić zabieg wyszczuplający Sculpsure na jeden obszar (4 pady) za 2 000 zł. Oszczędzasz aż 3000 zł!

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat promocji Vaser Lipo? Nasi eksperci służą pomocą: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej