Menu

Bony upominkowe na Święta. Piękno dla Twoich Bliskich

03.12.2018

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To niezwykły czas, który chcemy dzielić z Najbliższymi w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Jak co roku, pragniemy wyjątkowymi podarunkami uszczęśliwić ukochane osoby. Klinika Miracki podpowiada, co przygotować na tę okazję.

Piękno pod choinkę

Z myślą o Waszych bliskich oferujemy bony upominkowe, czyli prezenty w formie piękna. Chwila relaksu, regeneracja ciała i ducha, moment, w którym możemy zadbać o siebie… Każdy z nas o tym marzy, a my od wielu lat te marzenia spełniamy. W naszej klinice najważniejszy jest Pacjent, dlatego oferujemy nie tylko świetne rezultaty zabiegów, ale także opiekę na najwyższym poziomie.

Wyjątkowy i elegancki prezent

Dzięki bonowi upominkowemu Kliniki Miracki, obdarowana osoba może skorzystać z wysokiej klasy zabiegów oraz, dzięki naszej opiece, poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie. Bony można wykupić na zabieg lub pakiet zabiegów. Jeśli nie wiesz, co najbardziej uszczęśliwiłoby bliską Ci osobę, możesz nabyć bon na konkretną kwotę – wtedy obdarowana osoba sama wybierze swój wymarzony zabieg. Bony są zapakowane w elegancką, złotą kopertę.

Gdzie kupić?

Bony upominkowe można kupić we wszystkich placówkach Kliniki Miracki:

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

 

 

 

 

 

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.