Menu

Bony upominkowe na Święta. Piękno dla Twoich Bliskich

03.12.2018

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To niezwykły czas, który chcemy dzielić z Najbliższymi w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Jak co roku, pragniemy wyjątkowymi podarunkami uszczęśliwić ukochane osoby. Klinika Miracki podpowiada, co przygotować na tę okazję.

Piękno pod choinkę

Z myślą o Waszych bliskich oferujemy bony upominkowe, czyli prezenty w formie piękna. Chwila relaksu, regeneracja ciała i ducha, moment, w którym możemy zadbać o siebie… Każdy z nas o tym marzy, a my od wielu lat te marzenia spełniamy. W naszej klinice najważniejszy jest Pacjent, dlatego oferujemy nie tylko świetne rezultaty zabiegów, ale także opiekę na najwyższym poziomie.

Wyjątkowy i elegancki prezent

Dzięki bonowi upominkowemu Kliniki Miracki, obdarowana osoba może skorzystać z wysokiej klasy zabiegów oraz, dzięki naszej opiece, poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie. Bony można wykupić na zabieg lub pakiet zabiegów. Jeśli nie wiesz, co najbardziej uszczęśliwiłoby bliską Ci osobę, możesz nabyć bon na konkretną kwotę – wtedy obdarowana osoba sama wybierze swój wymarzony zabieg. Bony są zapakowane w elegancką, złotą kopertę.

Gdzie kupić?

Bony upominkowe można kupić we wszystkich placówkach Kliniki Miracki:

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

 

 

 

 

 

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

02.01.2019

Klinika Miracki została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej w kategorii Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne.

Czytaj dalej