Menu

Walentynkowe prezenty

Zauważyliście, że coraz rzadziej na początku lutego toczą się spory o zasadność świętowania Walentynek? Nic dziwnego, bo przecież to nieważne czy rodowód święta jest amerykański czy słowiański – każdy dzień, jest dobry, żeby pokazać najbliższym nasze uczucie.

Dlatego też w Klinice Miracki przygotowaliśmy walentynkową ofertę dla tych, którzy chcieliby podarować ukochanym i przyjaciołom piękny prezent. Jako bohatera walentynkowej promocji wybraliśmy oczywiście czerwoną jak kolory miłości markę Neauvia. 🙂

W tym roku w walentynkowej ofercie Kliniki Miracki:

KUP DOWOLNY ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM PREPARATU NEAUVIA,
A DRUGI WYBRANY ZABIEG NEAUVIA DLA TWOJEJ WALENTYNKI KUPISZ ZA 50% CENY

Do Walentynek zostało już tylko kilka dni, a zatem nie czekajcie i wybierajcie swoje prezenty: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

Zobacz również

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

02.01.2019

Klinika Miracki została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej w kategorii Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne.

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej