Menu

Walentynkowe prezenty

Zauważyliście, że coraz rzadziej na początku lutego toczą się spory o zasadność świętowania Walentynek? Nic dziwnego, bo przecież to nieważne czy rodowód święta jest amerykański czy słowiański – każdy dzień, jest dobry, żeby pokazać najbliższym nasze uczucie.

Dlatego też w Klinice Miracki przygotowaliśmy walentynkową ofertę dla tych, którzy chcieliby podarować ukochanym i przyjaciołom piękny prezent. Jako bohatera walentynkowej promocji wybraliśmy oczywiście czerwoną jak kolory miłości markę Neauvia. 🙂

W tym roku w walentynkowej ofercie Kliniki Miracki:

KUP DOWOLNY ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM PREPARATU NEAUVIA,
A DRUGI WYBRANY ZABIEG NEAUVIA DLA TWOJEJ WALENTYNKI KUPISZ ZA 50% CENY

Do Walentynek zostało już tylko kilka dni, a zatem nie czekajcie i wybierajcie swoje prezenty: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej