Menu

Skorzystaj! Tylko we wrześniu! Dwie technologie epilacji laserowej i rabaty do 50%. Ceny rozpakietowane!

Klinika Miracki we wrześniu wprowadziła do swoich placówek drugi laser przeznaczony do nowoczesnych zabiegów epilacji. Motus i Vectus to obecnie dwa systemy epilacji laserowej, z których możesz skorzystać w naszych klinikach.

Z okazji premiery urządzenia Motus oraz sezonu na zabiegi epilacji zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji na epilację laserową.

Tylko we wrześniu – rozpakietowaliśmy wszystkie ceny zabiegów epilacji laserem Vectus!

Premierowe ceny zabiegów laserem MOTUS – tylko teraz o 50% taniej w pakiecie!

A dodatkowo: 50% rabatu na pierwszy zabieg epilacji laserowej!

Dowiedz się więcej i zapisz się na zabieg: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608!

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej