Menu

Wrzesień dla przyjaciółek!

Wrzesień to miesiąc powrotów – z wakacji, urlopu, do pracy czy szkoły. A powroty zawsze są doskonałą okazją do spotkań z przyjaciółmi. Przyjaciół zaś uwielbiamy obdarowywać. Dlatego w Klinice Miracki wrzesień to miesiąc przyjaciółek i fantastycznych zabiegów na twarz, w szalonych promocjach.

A warto pamiętać, że koniec lata to doskonały moment na kompleksową pielęgnację twarzy. Wysuszona po lecie, ogorzała, zwiotczała od wiatru, słońca, słonej wody aż prosi się o natychmiastową kurację.
W naszej wrześniowej ofercie możesz połączyć przyjemne z pożytecznym: zadbać o zdrową, gładką skórę twarzy, a dodatkowo zrobić wspaniały prezent koleżance.
W ofercie Podwójna przyjemność” kupujesz jeden zabieg z użyciem wypełniacza, a drugi, dla przyjaciółki otrzymujesz za 50% wartości! W skład promocji wchodzą wszystkie zabiegi z użyciem wypełniaczy dostępne w ofercie kliniki:

POWIĘKSZANIE UST
WOLUMETRIA
USUWANIE CIENI I WORKÓW POD OCZAMI
WYPEŁNIANIE BRUZD I ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

Jednak wrześniowa oferta promocyjna naszej kliniki to również możliwość błyskawicznego wygładzenia zmarszczek, w doskonałej cenie. Wiemy doskonale, że po upalnych miesiącach pełnych śmiechu i spoglądania prosto w słońce – czoło, czy okolica oczu nie zawsze zachowują idealną gładkość. Dlatego w wyjątkowej powakacyjnej ofercie możesz skorzystać z wyjątkowych rabatów na zabiegi toksyną botulinową Azzalure:

1 OBSZAR – już za 500 zł
2 OBSZARY – już za 800 zł
3 OBSZARY – już za 1000 zł

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej