Menu

Wyjątkowa oferta z okazji Dnia Mamy!

Najpiękniejszy prezent dla Mamy, to chwile spędzone razem. Z okazji Jej święta warto przypomnieć sobie o tych najprostszych, a jednocześnie najcenniejszych gestach. Dlatego, specjalnie na tę wyjątkową okazję, przygotowaliśmy dla Twojej Mamy i dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Podaruj Mamie specjalny voucher na zabieg Hydrafacial Hollywoodzkie odmłodzenie wykonywany na skórę twarzy i zaproś Ją do jednej z naszych klinik, a taki sam zabieg otrzymasz od nas w prezencie.

Podaruj Mamie odmłodzoną i rozświetloną skórę. Spraw, by poczuła się wyjątkowa jak Hollywoodzka gwiazda dzięki zabiegowi na twarz Hydrofacial Hollywoodzkie odświeżenie.
Ciesz się razem z Mamą, a my zadbamy o to, aby te chwile były dla Was wyjątkowe.


W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Regulamin promocji na Dzień Mamy

Zobacz również

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej