Menu

Wypełniacze tkankowe Neauvia – odmładzanie dostosowane do potrzeb Twojej skóry!

Któż z nas nie zauważa u siebie urodowych mankamentów? Szczególnie ciężko jest się z nimi pogodzić, jeśli wraz z upływem lat pojawiają się na twarzy. Mowa oczywiście o zmarszczkach, bruzdach czy utracie jędrności skóry. Medycyna estetyczna ma jednak sposoby na ich skuteczne zlikwidowanie, służą do tego m.in. organiczne wypełniacze tkankowe. Przyjrzyjmy się im bliżej i sprawdźmy, kiedy wskazane jest ich zastosowanie.

Czym są wypełniacze tkankowe?

Wypełniacze tkankowe to substancje powstałe na bazie kwasu hialuronowego, które jak sama nazwa wskazuje służą do wypełniania ubytków w tkankach, a tym samym odmładzania wyglądu twarzy. Stały się doskonałą alternatywą dla operacji plastycznych oraz innych, bardziej inwazyjnych zabiegów.

Kwas hialuronowy w wypełniaczach – dlaczego jest tak ważny?

Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach jest syntetycznym odpowiednikiem tego, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dlatego odpowiada za elastyczność, nawilżenie i młody wygląd skóry. Niestety, wraz z upływającym czasem jego zasoby maleją, co jest bezpośrednią przyczyną starzenia skóry. Możemy jednak zahamować ten proces i skorzystać z zabiegów, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Zastosowanie wypełniacza tkankowego to mało inwazyjne działanie, a daje rewelacyjne efekty.

Jaki wypełniacz zmarszczek wybrać?

Na naszym rynku dostępnych jest wiele, różnych rodzajów wypełniaczy tkankowych. Zastosowanie każdego z nich uzależnione jest od indywidualnych czynników, takich jak: wiek Pacjenta, obszar zastosowania czy kondycja skóry. Wyboru odpowiedniego preparatu zawsze dokonuje lekarz podczas konsultacji. W naszej klinice korzystamy z linii wypełniaczy marki Neauvia. Na tle innych, wyróżniają się rewelacyjnym działaniem, naturalnymi efektami zabiegowymi oraz bezpieczeństwem.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabieg z zastosowaniem wypełniaczy tkankowych zawsze powinien być wykonany przez lekarza doświadczonego w dziedzinie medycyny estetycznej. Tylko wówczas Pacjent ma pewność, że cała procedura będzie przeprowadzona z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz w profesjonalny sposób. Nigdy nie powinna skusić nas niska cena zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne. Pamiętajmy, że kosmetyczka nie posiada kompetencji do iniekcji takich preparatów.

Zastosowanie wypełniaczy Neauvia:

  • wypełnianie zmarszczek,
  • poprawa owalu twarzy,
  • modelowanie ust,
  • modelowanie policzków,
  • korekta asymetrii twarzy,
  • odmładzania skóry dłoni,
  • nawilżenie i odnowa skóry.

Jak wygląda zabieg?

Bezpośrednio przed zabiegiem skóra Pacjenta zostaje znieczulona za pomocą specjalnego kremu. Dzięki temu cała procedura przebiega w komfortowych warunkach. Następnie lekarz dokonuje iniekcji preparatu pod skórę. Wypełniacz jest aplikowany w odpowiednie miejsca, które wymagają korekty. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak w prawidłowy sposób podać preparat i rozprowadzić go pod skórą.

Efekty zabiegu

Po zabiegu uzyskujemy przede wszystkim bardzo naturalny efekt odmłodzenia twarzy bez tzw. efektu maski. Zmarszczki zostają zredukowane, poprawia się owal twarzy, a skóra zyskuje młody i zdrowy wygląd. Wypełniacze pobudzają produkcję nowego kolagenu, poprawiają nawilżenie oraz napięcie skóry, dlatego doskonałymi rezultatami możemy cieszyć się przez długi czas.

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z naszą kliniką! Zapraszamy na konsultacje oraz do zasięgnięcia opinii naszych ekspertów: rejestracja@klinikamiracki.pl oraz 221 030 030 605 905 608

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej