Menu

Wypełniacze tkankowe Neauvia – odmładzanie dostosowane do potrzeb Twojej skóry!

Któż z nas nie zauważa u siebie urodowych mankamentów? Szczególnie ciężko jest się z nimi pogodzić, jeśli wraz z upływem lat pojawiają się na twarzy. Mowa oczywiście o zmarszczkach, bruzdach czy utracie jędrności skóry. Medycyna estetyczna ma jednak sposoby na ich skuteczne zlikwidowanie, służą do tego m.in. organiczne wypełniacze tkankowe. Przyjrzyjmy się im bliżej i sprawdźmy, kiedy wskazane jest ich zastosowanie.

Czym są wypełniacze tkankowe?

Wypełniacze tkankowe to substancje powstałe na bazie kwasu hialuronowego, które jak sama nazwa wskazuje służą do wypełniania ubytków w tkankach, a tym samym odmładzania wyglądu twarzy. Stały się doskonałą alternatywą dla operacji plastycznych oraz innych, bardziej inwazyjnych zabiegów.

Kwas hialuronowy w wypełniaczach – dlaczego jest tak ważny?

Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach jest syntetycznym odpowiednikiem tego, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dlatego odpowiada za elastyczność, nawilżenie i młody wygląd skóry. Niestety, wraz z upływającym czasem jego zasoby maleją, co jest bezpośrednią przyczyną starzenia skóry. Możemy jednak zahamować ten proces i skorzystać z zabiegów, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Zastosowanie wypełniacza tkankowego to mało inwazyjne działanie, a daje rewelacyjne efekty.

Jaki wypełniacz zmarszczek wybrać?

Na naszym rynku dostępnych jest wiele, różnych rodzajów wypełniaczy tkankowych. Zastosowanie każdego z nich uzależnione jest od indywidualnych czynników, takich jak: wiek Pacjenta, obszar zastosowania czy kondycja skóry. Wyboru odpowiedniego preparatu zawsze dokonuje lekarz podczas konsultacji. W naszej klinice korzystamy z linii wypełniaczy marki Neauvia. Na tle innych, wyróżniają się rewelacyjnym działaniem, naturalnymi efektami zabiegowymi oraz bezpieczeństwem.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabieg z zastosowaniem wypełniaczy tkankowych zawsze powinien być wykonany przez lekarza doświadczonego w dziedzinie medycyny estetycznej. Tylko wówczas Pacjent ma pewność, że cała procedura będzie przeprowadzona z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz w profesjonalny sposób. Nigdy nie powinna skusić nas niska cena zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne. Pamiętajmy, że kosmetyczka nie posiada kompetencji do iniekcji takich preparatów.

Zastosowanie wypełniaczy Neauvia:

  • wypełnianie zmarszczek,
  • poprawa owalu twarzy,
  • modelowanie ust,
  • modelowanie policzków,
  • korekta asymetrii twarzy,
  • odmładzania skóry dłoni,
  • nawilżenie i odnowa skóry.

Jak wygląda zabieg?

Bezpośrednio przed zabiegiem skóra Pacjenta zostaje znieczulona za pomocą specjalnego kremu. Dzięki temu cała procedura przebiega w komfortowych warunkach. Następnie lekarz dokonuje iniekcji preparatu pod skórę. Wypełniacz jest aplikowany w odpowiednie miejsca, które wymagają korekty. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak w prawidłowy sposób podać preparat i rozprowadzić go pod skórą.

Efekty zabiegu

Po zabiegu uzyskujemy przede wszystkim bardzo naturalny efekt odmłodzenia twarzy bez tzw. efektu maski. Zmarszczki zostają zredukowane, poprawia się owal twarzy, a skóra zyskuje młody i zdrowy wygląd. Wypełniacze pobudzają produkcję nowego kolagenu, poprawiają nawilżenie oraz napięcie skóry, dlatego doskonałymi rezultatami możemy cieszyć się przez długi czas.

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z naszą kliniką! Zapraszamy na konsultacje oraz do zasięgnięcia opinii naszych ekspertów: rejestracja@klinikamiracki.pl oraz 221 030 030 605 905 608

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej