Menu

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe – co to naprawdę znaczy?

Wampirzy lifting, czyli ostrzykiwanie wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym, to zabieg, który zyskał wiele miłośniczek na całym świecie. Uwielbiają go gwiazdy Hollywood, pokochały również Pacjentki Kliniki Miracki. Wśród najczęściej wymienianych zalet są: spektakularne efekty odmłodzenia skóry, rozjaśnienie cery, redukcja zmarszczek i naturalny produkt – czyli własne osocze, pozyskane z krwi. Warto jednak wiedzieć, że osocze osoczu nierówne. W Klinice Miracki przykładamy szczególną wagę do jakości wszelkich preparatów – również osocza bogatopłytkowego. Dlatego wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Należy do nich również HD PRP Magellan – urządzenie, dzięki któremu uzyskujemy wysokostężone osocze bogatopłytkowe. Co to znaczy?

HD PRP Magellen – osocze o najwyższym stężeniu płytek krwi

Osocze bogatopłytkowe uzyskujemy z krwi Pacjenta. Ta jest pobierana a następnie umieszczana w specjalnym urządzeniu, które ma odwirować skoncentrowany produkt o dobroczynnym działaniu. HD PRP Magellan pozwala na uzyskanie materiału, który zawiera nawet dwa miliony odseparowanych płytek krwi w mikrolitrze osocza. To wielokrotnie więcej, niż uzyskiwano przy użyciu starszych urządzeń. Dla Pacjenta to oznacza jeszcze skuteczniejsze działanie. Do uzyskania efektu odmłodzenia, poprawy jakości skóry, ujędrnienia czy regeneracji wystarczy nawet jeden zabieg. Rezultaty są widoczne szybciej i potrzeba mniej iniekcji, niż było to konieczne przy starszych technologiach pozyskiwania osocza. Naturalny produkt doskonałej jakości pozwala naszym Pacjentom osiągać doskonałe rezultaty zabiegowe, a nam cieszyć się ich satysfakcją.
Dla uzyskania spektakularnych i długotrwałych efektów polecamy wykonanie serii zabiegów, najczęściej kilku do kilkunastu – w zależności od zastosowania osocza.

Wysokostężone osocze – co potrafi wampirzy lifting

Ostrzykiwanie wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym ma doskonałe właściwości i bardzo wiele zastosowań. Przede wszystkim wampirzy lifting poprawia kondycję skóry. Odmładza, ujędrnia, napina, rozświetla cerę i redukuje zmarszczki. Wampirzy lifting nie tylko odmładza, ale również rozświetla cerę. Pobudza skórę do naturalnej przebudowy i nadaje jej młodzieńczego blasku. Zabieg doskonale uzupełnia nowoczesne bezinwazyjne metody liftingujące, takie jak lifting HIFU (lifting wysokostężoną falą ultradźwiękową). Połączenie zabiegów SonoQueen i Ultraformer III z ostrzykiwaniem osoczem wzmacnia efekt liftingu i przedłuża jego odmładzające działanie.

Iniekcje osoczem pobudzają skórę do regeneracji i naturalnej przebudowy, dlatego są też szczególnie polecane w uzupełnianiu terapii leczenia blizn i wspierania gojenia. To doskonały zabieg uzupełniający, na przykład po laserowych zabiegach usuwania blizn czy tatuaży. Osocze wspiera również gojenie po liposukcji i przeszczepie tłuszczu.

Wampirzy lifting dla mocnych i gęstych włosów

Ostrzykiwanie wysokostężonym osoczem, pozyskanym dzięki urządzeniu HD PRP Magellan doskonale sprawdza się w terapii wypadania włosów. Iniekcje w skórę głowy poprawiają kondycję skóry, która jest kluczowa dla stanu naszych włosów. Wysokostężone osocze to solidne wsparcie dla innych metod zagęszczania włosów, w nowoczesnego przeszczepu włosów Smart Graft. Iniekcje są polecane już po wykonaniu przeszczepu, do poprawy kondycji skóry i odżywienia przeszczepionych mieszków włosowych.

Osocze jest również wykorzystywane podczas samej procedury transplantacji włosów, do nawilżania cebulek. Pobrane w systemie Smart Graft mieszki włosowe, są przetrzymywane w soli fizjologicznej, którą na życzenie Pacjenta, można zastąpić osoczem. Taka procedura ma na celu odżywienie mieszków i cebulek włosa, aby po przeszczepie przyjęły się i były bazą dla zdrowych i gęstych włosów. Dzięki tej metodzie (zwanej FUE) przeżywa nawet 98 % przeszczepionych graftów (czyli pojedynczych zespołów mieszków włosowych).

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe – naturalnie!

Ostrzykiwanie osoczem w terapiach odmładzających, redukujących zmarszczki i poprawiających jędrność skóry ma wiele miłośniczek z powodu swojej skuteczności. Ale iniekcje zyskują grono fanek z powodu zupełnej naturalności zabiegu. Pobrany materiał pochodzi z krwi Pacjenta i jest najbardziej naturalnym produktem w medycynie estetycznej. Nie ma najmniejszych obaw o reakcje alergiczne czy immunologiczne. Również w terapiach wspierających gojenie i poprawiających kondycję włosów nie ma bardziej naturalnego preparatu, niż osocze bogatopłytkowe. Wykorzystywane w Klinice Miracki osocze o bardzo wysokim stężeniu płytek krwi zapewnia skuteczne działanie i bardziej trwałe efekty.

Dowiedz się więcej o zaletach osocza

HD PRP Magellan

Zobacz również

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej