Menu

Wywiad Anny Popek z doktorem Krzysztofem Mirackim

Anna Popek, jedna z naszych najwierniejszych Pacjentek rozmawia z doktorem Krzysztofem Mirackim o atutach zabiegu endermologii i luksusowego zabiegu Hydrafacial. Rozmowa miała miejsce jeszcze w naszej poprzedniej siedzibie i jeszcze pod szyldem BeautymeD.

Anna Popek: Dzień dobry.

Recepcjonistka: Dzień dobry.

Anna Popek: Ja byłam umówiona z panem doktorem Mirackim.

Recepcjonistka: Tak, oczywiście, pan doktor już czeka. Proszę usiąść. Coś do picia mogę Pani zaproponować?

Anna Popek: Wodę.

Recepcjonistka: Oczywiście.

Anna Popek: Dziękuję bardzo.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: O endermologii można mówić długo, jest to zabieg, który od wielu lat jest stosowany, technologia została opracowana we Francji przez inżyniera, który uległ wypadkowi samochodowemu, jest to ciekawa historia. Ten człowiek był przez wiele lat rehabilitowany. Korzystał z rehabilitacji i zauważył, że masaże manualne wykonywane przez terapeutów dawały bardzo dobre rezultaty.
Postanowił opracować urządzenie, które będzie w sposób mechaniczny naśladowało te ruchy terapeutów no i udało się stworzyć takie urządzenie, które przez siedemnaście chyba w tej chwili lat, jest na rynku obecne, ciągle udoskonalane i jest to jedno, z niewielu urządzeń takich kosmetologiczno-medycznych, które mają najwięcej prac medycznych, napisanych, potwierdzających skuteczność działania.

Anna Popek: A co się właściwie dzieje wtedy?

Doktor Krzysztof Miracki: Zasada jest bardzo prosta. Zasysany jest fałd skórny i zasysana jest skóra i przez dwie rolki masowana po prostu. I te mechaniczne, w odpowiednim tempie dobrane i w odpowiedniej mocy wykonywane, napięcia skóry powodują stymulację skóry do wytwarzania elastyny, do redukcji stanów zapalnych. I stąd też cudowne działanie na cellulit. Praktycznie, panie po kilku zabiegach widzą już bardzo dobre rezultaty i chcą wracać na kolejne zabiegi, bo niestety cellulit powraca.

Anna Popek: A czy ten inżynier wrócił do zdrowia?

Doktor Krzysztof Miracki: Tak, cieszy się zdrowiem i szacunkiem, uznaniem i myślę, że jest całkiem bogaty, bo tych urządzeń zostało sprzedanych na świecie, bardzo, bardzo dużo.

Anna Popek: Słyszałam, że on jest tak przyjemny, że nie wiem czy on w ogóle działa, bo zazwyczaj jest tak, że efekty kosmetyczne otrzymuje się z dużym wysiłkiem i cierpieniem, więc ja nie wiem czy to tak dla zasady powinno.

Doktor Krzysztof Miracki: Mam nadzieję, że potwierdzą się moje słowa, że po zabiegu będzie Pani zadowolona i uśmiechnięta.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Na twarz chce zaproponować dzisiaj Hydrafacial. Jest to zabieg, który można wykonywać praktycznie na przestrzeni całego roku. Jest to zabieg hydrodermabrazji, w którym dochodzi do złuszczenia naskórka, zrogowaciałej warstwy naskórka. Jesteśmy w stanie w sposób bardzo delikatny odciągnąć ten naskórek, a następnie w trzecim etapie zabiegu nawilżyć skórę, doprowadzić do tego, że wprowadzamy substancje odżywcze, wtłaczamy w skórę.
Zabieg można wykonać właściwie o każdej porze roku i zaraz po niej wrócić do normalnej aktywności. Zaczynamy od Endermologii, zapraszam na zabieg, myślę, że za pół godziny się spotkamy i będzie pani mówić, że jest to przyjemny zabieg.

…….

Anna Popek: Dobrze. Czy coś trzeba tu podpisać?

Doktor Krzysztof Miracki: Zgodę na zabieg.

Anna Popek: Proszę bardzo.

Doktor Krzysztof Miracki: Super, to zapraszam do gabinetu obok. Zobaczymy się za pół godziny.

Anna Popek: Dobrze, dziękuję

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji