Menu
Peeling chemiczny Warszawa efekty super

Peeling Yellow Peel

Yellow Peel jest złuszczającym peelingiem chemicznym, zawierającym w składzie: kwas azelainowy, retinolowy, kojowy, fitowy, askorbyl palmitynowy, a także wyciąg z rumianku.

Efektem Yellow Peel jest rozświetlona, znacząco gładsza i pozbawiona przebarwień, drobnych zmarszczek i blizn skóra. Efekt działania peelingu jest widoczny gołym okiem i utrzymuje się do roku pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji skóry.
Terapia Yellow Peel nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jednak zabieg można powtarzać co 30 dni aż do uzyskania wymarzonego efektu.

Na ostateczny rezultat działania Yellow Peel pacjent musi poczekać do kilkunastu dni po zabiegu, ponieważ w tym czasie skóra regeneruje się i złuszcza. W tym czasie może być również lekko zaczerwieniona i sprawiać wrażenie „ściągnięcia”.

Peeling Yellow Peel, czyli efekt rozjaśnionej wygładzonej i pozbawionej przebarwień cery 

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

RETISES CT

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg 2 Zabiegi 3 Zabiegi
Twarz 400 zł 680 zł 800 zł 900 zł 1200 zł
Twarz, Szyja 500 zł 850 zł 1000 zł 1150 zł 1500 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 550 zł 700 zł 1200 zł 1400 zł 1600 zł 2100 zł

RETISES CT + PEELING CHEMICZNY

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg 2 Zabiegi 3 Zabiegi
Twarz 500 zł 600 zł 950 zł 1200 zł 1350 zł 1800 zł
Twarz, Szyja 650 zł 800 zł 1200 zł 1600 zł 1650 zł 2400 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 700 zł 1100 zł 1300 zł 2200 zł 1800 zł 3300 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Rozświetlenie skóry, redukcja blizn, zmarszczek i przebarwień
 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt
Rozświetlenie skóry, redukcja blizn, zmarszczek i przebarwień
 • Dłonie

Mocne strony zabiegu

 • Długotrwale utrzymujące się efekty (nawet do kilkunastu miesięcy) i niesamowita skuteczność.
 • Znaczna poprawa jakości skóry i bardzo szybko zauważalne efekty.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz / kosmetolog.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

Warstwowe stopniowanie efektów

Yellow Peel to peeling, którego wyniki działania są uzależnione od ilości nakładanych warstw. Już w kilka godzin po zabiegu poprawia się mikrokrążenie, a skóra jest głęboko dotleniona i odżywiona.

Spektakularne odmłodzenie dzięki zwiększeniu poziomu polisacharydów w skórze

Działanie tego preparatu wpływa na zwiększanie się poziomu polisacharydów w skórze, odpowiedzialnych za gospodarkę wodną. Dzięki temu skóra staje się jędrna, sprężysta,a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Maksimum bezpieczeństwa i minimalne ryzyko podrażnień

Zabieg z użyciem tego preparatu jest nieskomplikowany, korzystny dla skóry i bezpieczniejszy niż kuracje niektórymi peelingami chemicznymi. Ponadto efekt złuszczenia jest na tyle niewielki, że bezpośrednio po zabiegu Pacjent może wrócić do codziennej aktywności.

Zmniejszenie skłonności skóry do przebarwień

Yellow Peel stymuluje również do działania kwas retinolowy, a dzięki unikatowemu składowi usuwa także istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu kolejnych.

Unikanie słońca po zabiegu zwiększa jego efektywność

Zdarza się, że skóra po zabiegu może być lekko żółta czy obrzęknięta. Ważne jest, by w tym czasie unikać słońca przez około miesiąc i chronić cerę kremem z wysokim filtrem (50 SPF).

Wskazania

 • Wiotkość skóry, drobne zmarszczki.
 • Wiotkość skóry wokół oczu.
 • Przebarwienia na twarzy dłoniach czy dekolcie.
 • Blizny i pozostałości po trądziku.
 • Łojotokowe zaburzenia funkcjonowania skóry.

Przeciwwskazania

 • Ciąża pacjentki.
 • Występowanie uszkodzeń skóry.
 • Opryszczka w fazie aktywnej.

 

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna, podczas której oceniany jest fototyp skóry pacjenta oraz rodzaj i zasięg problemu, który peeling powinien zwalczać.

Pierwszy zabieg

Procedura zabiegowa rozpoczyna się od oczyszczenia skóry i przygotowania jej specjalistycznymi preparatami z kwasem glikolowym. Następnie na skórę, na 20-30 minut nałożona zostaje maska Yellow Peel.

Po zmyciu maski nakładana jest jej kolejna warstwa. Ilość warstw zależna jest od indywidualnej reakcji skóry na zabieg oraz efektów, jakie chcemy uzyskać. Ilość warstw zależna jest od indywidualnej reakcji skóry na zabieg oraz efektów, jakie chcemy uzyskać.

W zależności od intensywności problemu czas aplikacji preparatu jest indywidualnie dobierany do skóry pacjenta i trwa od 1 do 3 godzin. Przez około 24 – 48 godzin po zabiegu na skórze może utrzymywać się niewielki rumień, pacjent może doznawać uczucia ściągania i napięcia skóry. Przez kolejne 3-4 dni skóra ulega złuszczeniu, co jest elementem naturalnego procesu regeneracji.

Konsultacja kończąca

Dotyczy postępowania pozabiegowego. Sposób pielęgnowania skóry po peelingu określa kosmetolog. Bez wątpienia jednak kluczowymi wskazaniami pozabiegowymi są: ochrona wraz z intensywnym nawilżaniem skóry. Do dziesiątego dnia po zabiegu zaleca się myć skórę wyłącznie mydłem o neutralnym pH. Należy też unikać słońca i zawsze używać filtrów ochronnych.

Jak sie przygotować?

W zaleconym przez specjalistę okresie, poprzedzającym zabieg, należy stosować preparaty oczyszczające skórę na bazie kwasu glikolowego. Profilaktycznie zaleca się też leki przeciwwirusowe, aby chronić skórę przed opryszczką.

Częste pytania

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?
 • spłycenia  zmarszczek
 • rozjaśnienia blizn - także tych potrądzikowych
 • poprawy kondycji - gęstości skóry
 • lepszego ukrwienia i poprawy kolorytu cery
Jak dbać o skórę po zabiegu?
Należy chronić skórę poprzez intensywne jej nawilżanie. Do dziesiątego dnia po zabiegu zaleca się myć skórę wyłącznie mydłem o neutralnym pH. Unikać ekspozycji na słońce i zawsze używać filtrów ochronnych.
Dlaczego peeling nazywa się “progresywnym” lub “żółtym”?

Progresywny, bo jego działanie jest postępujące, a efekty działania wzrastają z dnia na dzień. Zmieszane składniki preparatu sprawiają, że przybiera on żółtą barwę i stąd ta potoczna nazwa.

Czy peeling jest skuteczny tylko na twarzy?

Preparat jest głównie polecany w rewitalizacji twarzy, w tym szczególnie cery trądzikowej, ale wspaniale sprawdza się także w pielęgnacji i odmładzaniu delikatnych partii skóry wokół oczu oraz na dłoniach.

Komentarz eksperta

Terapię z użyciem żółtego peelingu polecam przede wszystkim Pacjentom z problemami z cerą trądzikową. Jego główne zalety to wysoka skuteczność i niewielka  agresywność, na co Pacjenci zwracają szczególną uwagę. Yellow Peel może usuwać naskórek na różnych poziomach, dlatego jest stosowany również w redukcji przebarwień, a także jako ujędrniający zabieg przeciwzmarszczkowy i rozświetlający skórę. W pierwszym etapie peelingu działają kwas glikolowy i salicylowy, które wywołują złuszczanie i rewitalizację naskórka. W drugim etapie włączają się kwas retinowy i witamina C - pobudzają one m.in. produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra nabiera jędrności. Z kolei składniki takie jak: kwas fitowy, kojowy i azelainowy usuwają istniejące przebarwienia i zapobiegają powstawaniu następnych. Działanie stymulujące Yellow Peel daje świetne efekty, a Pacjenci wychodzą z gabinetu zadowoleni.