Menu

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową. Exilis. Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl

Kolejny zabieg redukujący tkankę tłuszczową, jaki prezentowaliśmy jeszcze jako Beautymed w ramach współpracy z portalem fitness.sport.pl

Kosmetolog, Marta Koteras: Exilis wykorzystuje fale wysokiej częstotliwości, czyli ultradźwięki oraz radiofrekwencję. Ultradźwięki rozbijają tkankę tłuszczową, natomiast radiofrekwencją pobudza skórę do produkcji kolagenu.

Tak jak mówiłam, ultradźwięki rozbijają tkankę  tłuszczową, czyli zostaje ona zmetabolizowana w wątrobie oraz usunięta poprzez nerw. Najlepszym wskazaniem jest  zrobienie 6 zabiegów w serii, aby uzyskać zadowalający efekt. Jeden zabieg trwa 24 minuty.

Podczas zabiegu może występować rumień ze względu na to, że Exilis podgrzewa skórę do mniej więcej 42 stopni.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Pani Moniko, wydaje mi się, że tutaj w tej okolicy było zdecydowanie więcej tkanki tłuszczowej, teraz tego nie ma. Tutaj nawet fałd tłuszczowy jest minimalny. Efekty jak najbardziej pozytywne.  

Skóra jest jędrniejsza troszeczkę, chociaż główne zadanie Exilisa to spalanie tkanki tłuszczowej. Także to, że poprawiła się jakość tkanki skórnej, to jest efekt dodatkowy, efekt uboczny, ale też miły i pożądany.

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej