Menu

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową. Exilis. Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl

Kolejny zabieg redukujący tkankę tłuszczową, jaki prezentowaliśmy jeszcze jako Beautymed w ramach współpracy z portalem fitness.sport.pl

Kosmetolog, Marta Koteras: Exilis wykorzystuje fale wysokiej częstotliwości, czyli ultradźwięki oraz radiofrekwencję. Ultradźwięki rozbijają tkankę tłuszczową, natomiast radiofrekwencją pobudza skórę do produkcji kolagenu.

Tak jak mówiłam, ultradźwięki rozbijają tkankę  tłuszczową, czyli zostaje ona zmetabolizowana w wątrobie oraz usunięta poprzez nerw. Najlepszym wskazaniem jest  zrobienie 6 zabiegów w serii, aby uzyskać zadowalający efekt. Jeden zabieg trwa 24 minuty.

Podczas zabiegu może występować rumień ze względu na to, że Exilis podgrzewa skórę do mniej więcej 42 stopni.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Pani Moniko, wydaje mi się, że tutaj w tej okolicy było zdecydowanie więcej tkanki tłuszczowej, teraz tego nie ma. Tutaj nawet fałd tłuszczowy jest minimalny. Efekty jak najbardziej pozytywne.  

Skóra jest jędrniejsza troszeczkę, chociaż główne zadanie Exilisa to spalanie tkanki tłuszczowej. Także to, że poprawiła się jakość tkanki skórnej, to jest efekt dodatkowy, efekt uboczny, ale też miły i pożądany.

Zobacz również

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej