Usuwanie zmarszczek

Zalety zabiegu

Zmarszczki są naturalnym i pierwszym towarzyszem upływu czasu. Nikt z nas nie uniknie momentu, kiedy zauważy w lustrze te pierwsze, nieprzyjemne objawy rozpoczynającego się procesu starzenia skóry. Jednak pamiętajmy, że zmarszczki to nie wyrok i są objawem starzenia, z którym współczesna medycyna estetyczna pozwala skutecznie walczyć. Warto pamiętać, że przyczyn powstawania bruzd zmarszczkowych jest bardzo wiele – znajdują się wśród nich zarówno czynniki wewnętrzne: genetyczne i hormonalne, intensywna mimika twarzy, jak i zewnętrzne: promieniowanie UV, wolne rodniki, czy nawet styl życia. Niezależnie jednak od przyczyn, w naszej Klinice oferujemy Państwu zabiegi, które bezpiecznie, szybko i skutecznie pozwolą wygładzić skórę twarzy i sprawić, że przez długie tygodnie będzie promieniała zdrowiem i młodością.
Jeżeli zależy Państwu na błyskawicznym odmłodzeniu i wygładzeniu skóry twarzy, zabieg ostrzykiwania specjalnym preparatem jest stworzony właśnie dla Was. Spektakularne efekty w postaci bezpiecznie i bezboleśnie wygładzonych bruzd, niemal niezauważalne objawy pozabiegowe i długotrwały efekt, utrzymujący się przez wiele tygodni, to najważniejsze atuty tej sprawdzonej na całym świecie metody.

Wskazania

Ostrzykiwanie toksyną botulinową jest niezawodną metodą usuwania wszelkiego rodzaju bruzd na skórze twarzy. Dzięki zabiegowi ostrzykiwania możemy pozbyć się najbardziej uciążliwych, a jednocześnie najcześciej pojawiających się zmarszczek:
  • poprzecznych bruzd na czole,
  • popularnych „lwich zmarszczek” czyli pionowych linii pomiędzy brwiami,
  • „kurzych łapek” pojawiających się wokół kącików oczu,
  • wszelkiego rodzaju zmarszczek w okolicach ust, powiek, podbródka.
Jednak ostrzykiwanie preparatami paraliżującymi przewodnictwo nerwowe ma znacznie szersze możliwości. Dzięki jego wysokiej skuteczności leczymy również nadpotliwość dłoni, stóp i pach. Znajduje on również zastosowanie w skutecznym leczeniu bólów głowy – podany przez lekarza w odpowiednie miejsca na skórze karku i głowy zwalcza uciążliwe objawy migreny.

Efekty

Ostrzykiwanie toksyną uznanego producenta: firmy Galderma jest sprawdzoną w klinikach medycyny estetycznej na całym świecie, jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod ostrzykiwania mięśni twarzy. Ten nowatorski preparat doprowadza do długotrwałego rozkurczu mięśnia, który jest bezpośrednią przyczyną powstawania bruzd. Dzięki rozluźnieniu mięśnia, znajdująca nad nim skóra przestaje się marszczyć i ulega błyskawicznemu wygładzeniu. Efektem czego, jest całkowita eliminacja widocznych zmarszczek.
Stosowanie ostrzykiwania jest na światowym rynku medycyny estetycznej uważane za jedno z najskuteczniejszych i optymalnych rozwiązań w zakresie wygładzania zmarszczek, szczególnie pod kątem czasu działania preparatu. Spektakularne, pełne efekty zabiegu w postaci pozbawionej zmarszczek, gładkiej i zdrowej skóry będą widoczne już po 3-10 dniach od wizyty w naszej klinice. Dla Państwa całkowitego komfortu i naszej pewności, że zabieg został wykonany perfekcyjnie – zapraszamy  każdorazowo na bezpłatną wizytę kontrolną po upływie siedmiu dni od zabiegu, w trakcie której, w razie konieczności dokonujemy dodatkowej korekty i uzupełnienia preparatu.
Efekty ostrzykiwania  utrzymują się od sześciu do ośmiu miesięcy, a po każdym kolejnym zabiegu czas ten ulega znaczącemu wydłużeniu.

Szczegóły zabiegu

Preparat firmy Galderma został przygotowany z najwyższą starannością o bezpieczeństwo pacjenta, dlatego też każda jego dawka pakowana jest przez producenta unikalną, całkowicie bezpieczną metodą, w minimalnych dawkach, co powoduje, że korzystając z naszego zabiegu posiadasz gwarancję, że preparat, który aplikuje Ci lekarz jest całkowicie nowy i przeznaczony wyłącznie dla Ciebie.
Zabieg jest wykonywany wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej, który przy pomocy cieniutkiej igły dokonuje iniekcji precyzyjnie odmierzonej dawki preparatu we właściwe partie twarzy. Każdorazowo przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy niezbędny wywiad lekarski, który pozwala na bezpieczne dla Ciebie przeprowadzenie procedury ostrzykiwania. Poza tym przeprowadzenie procedury nie wymaga innych przygotowań.
Sam zabieg wraz z konsultacją trwa od 15 minut do maksymalnie pół godziny, dzięki czemu możesz błyskawicznie powrócić do swojego normalnego trybu życia.
Poddanie się ostrzykiwaniu jest praktycznie bezbolesne, a jedynym odczuciem, jakie mu towarzyszy jest lekkie wrażenie nakłuwania skóry. Jednak w przypadku pacjentów, o niskim progu odporności na ból, umożliwiamy oczywiście zastosowanie znieczulenia miejscowego, aby zabieg nie wiązał się dla nich z dodatkowym stresem.
W niektórych przypadkach, u pacjentów o szczególnie wrażliwej skórze przez około godzinę po zakończeniu zabiegu może utrzymywać się efekt lekkiego zaczerwienienia skóry, który znika samoczynnie. Innym możliwym skutkiem ubocznym zabiegu może być niewielka widoczna ranka po nakłuciu – jednak ze względu na minimalne rozmiary igły stosowanej przez lekarza jest ona praktycznie niezauważalna.

Wskazania pozabiegowe

Po wykonaniu zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do zwykłego trybu życia. Istotne jest jednak, aby przez kilka dni po wykonaniu procedury traktować ostrzyknięte obszary ze szczególną delikatnością – unikać rozmasowywania obszarów pozabiegowych i nadmiernego ich ugniatania.

W walce ze zmarszczkami możesz wypróbować także lifting ultradźwiękowy Ultraformer III.

Ceny zabiegu Usuwanie zmarszczek

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu usuwanie zmarszczek, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu usuwania zmarszczek – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu usuwania zmarszczek.

Przeciwwskazania

Ponieważ zabieg jest procedurą medyczną, każdy z naszych pacjentów, ze względu na troskę o jego bezpieczeństwo i zdrowie jest informowany o istniejących przeciwwskazaniach do jego przeprowadzenia, wśród których najistotniejszymi są:
  • choroby z zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniowego,
  • stosowanie leków wywołujących relaksację mięśni,
  • ciąża i okres karmienia,
  • zaburzenia krzepnięcia.