Lifting i wyszczuplenie twarzy – Accent

Zalety zabiegu

Nieinwazyjny lifting i wyszczuplanie twarzy i szyi, bez konieczności poddawania się bolesnej procedurze chirurgii plastycznej? Metoda V Shape, w której ultradźwięki działają naprzemiennie z falami radiowymi w technologii radiofrekwencji sprawia, że jest to możliwe. modelowanie twarzy warszawa
Teraz szybko, praktycznie bez bólu i co ważne bez konieczności przechodzenia długotrwałych procesów rekonwalescencji możecie Państwo zyskać idealny kształt twarzy a jednocześnie ujędrnić ją i sprawić, żeby wyglądała na znacznie młodszą.
Wyjątkową zaletą platformy Accent wykorzystującej metodę V Shape i zabiegów wykonywanych z jej użyciem jest całkowity brak inwazyjności pod powierzchnię skóry, a co za tym idzie bardzo szybka i bezbolesna procedura medyczna oraz powrót do pełni zdrowia.

Wskazania

Platforma Accent Ultra V Alma jest wielofunkcyjnym urządzeniem, którego działanie polega przed wszystkim na naprzemiennym wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych i radiofrekwencji w zależności od konkretnego wskazania. Przy pomocy platformy Accent Ultra V można wykonać bezinwazyjne i szybkie zabiegi w zakresie:
– liftingu twarzy
– wyszczuplenia twarzy
– wymodelowania podbródka
– ujędrniania całego ciała
– wyszczuplania ciała
– leczenia nadpotliwości. modelowanie twarzy warszawa
W zależności od konkretnego zabiegu, do platformy Accent podłącza się jedną z kilku głowic ultradźwiękowych lub radiofrekwencyjnych, która jest optymalnie dopasowana do potrzeb Pacjenta.

Efekty

W efekcie zabiegu liftingująco-modelującego Pacjent może cieszyć się napiętą, wygładzoną skórą, ale przede wszystkim znaczącą poprawą objętości twarzy – dzięki działaniu fal ultradźwiękowych efekty wyszczuplającego działania urządzenia są naprawdę spektakularne.
Na optymalne wyniki działania zabiegu trzeba odrobinę poczekać – po pierwszym zabiegu efekty są widoczne, ale nie można ich nazwać rewolucyjną zmianą w wyglądzie. Dla uzyskania pełnego zadowolenia Pacjenta należy przeprowadzić serię zabiegów. Terapia taka najcześciej ogranicza się do kilkunastu zabiegów (liczba zależna jest od rekomendacji kosmetologa). Natomiast biorąc pod uwagę naturalne procesy starzenia się skóry zabieg nawet po zakończeniu serii warto powtarzać okresowo, aby utrzymać jego efekty na wiele miesięcy. modelowanie twarzy warszawa

Szczegóły zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań ze strony pacjenta. Procedura jest całkowicie bezpieczna i co ważne – nie wymaga okresu rekonwalescencji pozabiegowej. Pacjent tuż po opuszczeniu kliniki może ciesząc się efektami zabiegu, wrócić do swoich zwyczajowych zajęć.
Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody V Shape skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji).
Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu, a następnie, po ściśle określonym czasie, głowica emituje fale radiowe. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Monopolarne fale radiowe stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Działanie ultradźwięków i fal radiowych jest wzmacniane poprzez masaż wykonywany specjalną końcówką UniFace usprawniającą drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.
Zabieg, zależnie od indywidualnych potrzeb skóry każdego Pacjenta trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Jest praktycznie bezbolesny i umożliwia natychmiastowy powrót do zwykłych aktywności i naturalnego trybu życia.

Wskazania pozabiegowe

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. w przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze nasz kosmetolog doradzi jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Ceny zabiegu Lifting i wyszczuplenie twarzy – Accent

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu lifting i wyszczuplenie twarzy – Accent, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu lifting i wyszczuplenie twarzy – Accent – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu liftingu i wyszczuplania twarzy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu:

– choroby nowotworowe,

– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.