Lifting twarzy i szyi – Accent

Zalety zabiegu

Nieoperacyjny lifting twarzy i szyi, będący alternatywą dla chirurgii plastycznej? Oczywiście, że jest możliwy! A co więcej ogromnie skuteczny. Najnowsze technologie znajdują wciąż nowe zastosowania w medycynie, w tym w medycynie estetycznej, również w zakresie skutecznych działań anti-aging. Jedną z takich procedur jest bezinwazyjny lifting szyi i twarzy wykonywany przy pomocy urządzenia Accent  Ultra V uznanego producenta, firmy Alma.
Spektakularne efekty w postaci poprawy konturu twarzy, wyostrzenia rysów i ujędrnienia skóry szyi oraz likwidacji zmarszczek są możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody V Shape polegającej między innymi wykorzystaniu dobroczynnego działania fal RF, które pobudzają odbudowę włókien kolagenowych w skórze. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, szybki i niezwykle skuteczny, a przede wszystkim nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji.

Wskazania

Platforma Accent Ultra V Alma jest wielofunkcyjnym urządzeniem, którego działanie polega przed wszystkim na naprzemiennym wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych i radiofrekwencji w zależności od konkretnego wskazania. Przy pomocy platformy Accent Ultra V można wykonać bezinwazyjne i szybkie zabiegi w zakresie:
– liftingu szyi i  twarzy
– wyszczuplenia twarzy
– wymodelowania podbródka
– ujędrnienia szyi,
– ujędrniania całego ciała
– wyszczuplania ciała
– leczenia nadpotliwości.
W zależności od konkretnego zabiegu, do platformy Accent podłącza się jedną z kilku głowic ultradźwiękowych lub radiofrekwencyjnych, która jest optymalnie dopasowana do potrzeb Pacjenta.

Efekty

W efekcie zabiegu liftingującego na twarz i szyję wykonanego przy pomocy Accent Ultra V efektem jest każdorazowo poprawiony kontur twarzy, „podniesione” i młodsze rysy twarzy oraz linia szyi, a także  znacząca eliminacja zmarszczek.
Efekty nie są oczywiście spektakularne po pierwszym zabiegu – dla uzyskania pełnego zadowolenia Pacjenta należy przeprowadzić serię zabiegów. Terapia taka najcześciej ogranicza się do kilkunastu zabiegów (liczba zależna jest od rekomendacji kosmetologa). Natomiast biorąc pod uwagę naturalne procesy starzenia się skóry zabieg nawet po zakończeniu serii warto powtarzać okresowo, aby utrzymać jego efekty na wiele miesięcy.

Szczegóły zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań ze strony pacjenta. Procedura jest całkowicie bezpieczna i co ważne – nie wymaga okresu rekonwalescencji pozabiegowej. Pacjent tuż po opuszczeniu kliniki może ciesząc się efektami zabiegu, wrócić do swoich zwyczajowych zajęć.
Podczas zabiegu, którego celem jest wyłącznie lifting twarzy, czyli odmłodzenie i napięcie skóry wykorzystywana jest tylko jedna z głowic platformy Accent, a mianowicie UltraFace – głowica pracująca z wykorzystaniem fal RF.
Moduł UltraFace umożliwia wykorzystanie termicznego wpływu fal radiowych na tkanki oraz masażu w celu pobudzenia drenażu limfatycznego, na skutek czego skóra jest stymulowana do rozpoczęcia procesów odbudowy włókien kolagenowych. Monopolarne fale radiowe stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Działanie fal radiowych jest wzmacniane poprzez masaż wykonywany specjalną końcówką UniFace usprawniającą drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.
Czas trwania zabiegu jest zróżnicowany, zależny przede wszystkim od stopnia wyniszczenia skóry, ale na ogół zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Wskazania pozabiegowe

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. w przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze nasz kosmetolog doradzi jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Ceny zabiegu Lifting twarzy i szyi – Accent

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu lifting twarzy i szyi – Accent, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu liftingu twarzy i szyi – Accent – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu liftingu twarzy i szyi.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu:

– choroby nowotworowe,

– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.