Bankietowe odmładzanie laserowe Clear Lift

Zalety zabiegu

Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: wiotczenia, pojawiania się zmarszczek, utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – słowem laserowego odmłądzania.
Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Wskazania

Clear Lift jest rekomendowany dla Pacjentów, którym zależy na:
 • skutecznej korekcji zmarszczek,
 • wymodelowaniu owalu twarzy,
 • wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
 • przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
 • usunięciu przebarwień,
 • laserowym odmłodzeniu twarzy.
usuwanie przebarwień laserem, usuwaniu przebarwień laserem, usuwanie przebarwień laserem

Efekty

Po zabiegu Clear Lift pacjent praktycznie bezboleśnie i szybko może osiągnąć wymarzone efekty w postaci gładkiej i elastycznej skóry, kształtnego owalu twarzy, idealnego kolorytu i gęstości skóry. Laserowe odmładzanie daje spektakularne efekty.
Pierwsze efekty zabiegów laserowego odmładzania widać kilkanaście dni po zabiegu, zaś pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach, a efekty optymalne uzyskuje się po około roku, po wykonaniu serii zabiegów. Ponieważ podczas jednego zabiegu naświetlane jest około 20-25% powierzchni leczonej skóry, rekomendacja poparta badaniami klinicznymi wskazuje jako optymalne przeprowadzenie serii około 3-5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Szczegóły zabiegu

Zabieg Clear Lift  nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie.
Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozleglej powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, żaś zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu praz elastyny.
Po zakończeniu zabiegu na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV. Pacjent może przez kilka dni odczuwać lekkie dolegliwości związane z oddziaływaniem światła lasera na skórę: pieczenie, uczucie gorąca ale objawy te powinny ustąpić samoczynnie po kilku dniach.

Wskazania pozabiegowe

Przez kilka pierwszych dni po zabiegu należy zadbać o intensywne nawilżenie i natłuszczenie skóry. Bardzo ważna jest również ochrona skóry przed słońcem dlatego też należy unikać opalania się na słońcu i w solarium oraz stosować kremy z wysokimi filtrami. przebarwienia na twarzy, przebarwień na twarzy, przebarwienia na twarzy

Ceny zabiegu bankietowe odmładzanie laserowe Clear Lift

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu bankietowe odmładzanie laserowe Clear Lift,  zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu bankietowe odmładzanie laserowe Clear Lift – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu bankietowe odmładzanie laserowe Clear Lift.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu Clear Lift są:
 • ciąża, karmienie piersią,
 • przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających,
 • fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła),
 • nowotwory złośliwe,
 • bielactwo, łuszczyca,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • skłonność do powstawania bliznowców,
 • aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne),
 • świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz.