Endermologia LPG Alliance – OGÓLNOPOLSKA PREMIERA

NOWOŚĆ Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance - nowy, oryginalny patent. Klinika Miracki
Endermologie LPG Alliance – nowy, oryginalny patent

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczuplająca, modelująca, pomagająca pozbyć się cellulitu endermologia LPG – teraz w Klinice Miracki zyskuje zupełnie nowe oblicze! Tej wiosny wprowadzamy zupełnie nowe urządzenie, pierwszy po dziesięciu latach najnowocześniejszy patent endermologie Alliance.
Klinika Miracki ma ogromną przyjemność poszczycić się mianem kliniki, w której miała miejsce ogólnopolska premiera najnowszej technologii spod znaku Endermologie.

Na czym polega różnica między tradycyjną Endermologie a nowym urządzeniem Alliance? Nowe urządzenie Endermologie Alliance to szybsze efekty – widoczne już po trzech zabiegach oraz zupełnie nowa głowica integrująca działanie ujędrniające, antycellulitowe i wyszczuplające w jednym „przejściu” Nowa głowica urządzenia jest też bardziej autonomiczna i wspiera kosmetologa w perfekcyjnym ustawieniu parametrów i nacisku na skórę.

Zalety zabiegu Endermologie LPG Alliance

Chcecie Państwo wymodelować sylwetkę do wymarzonego kształtu, lub pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała? A może dręczy Was myśl o cellulicie, który jest w stanie zniszczyć myśl nie tylko o wyjściu na basen, czy plażę, ale też o założeniu bardziej odkrywającej nogi, letniej lub wieczorowej sukienki… Jeżeli to są zmartwienia, które są Państwu znane, ale szukacie metody, która jest delikatna, nieinwazyjna i najbardziej zbliżona do naturalnych działań – powinniście skorzystać z serii zabiegów endermologii.
Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, ale przede wszystkim zwalczaniu cellulitu jest bardzo wysoka. Poza tym zabieg jest bardzo precyzyjny –  endermologia działa dokładnie w miejscu powstawania cellulitu, stymulując komórki organizmu do odbudowy – zatem zabiegami można oddziaływać na bardzo konkretne problemy.
A zatem, jeśli myślicie Państwo o terapii wyszczuplającej lub anycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyślcie o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG Alliance.
endermologie lpg klinika miracki warszawa super ceny opinie eksperci ekstra
Urządzenie

Wskazania do zabiegu Endermologie LPG Alliance

Endermologia jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:
  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
  • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
  • w terapii przeciwobrzękowej,
  • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
  • eliminacja toksyn z organizmu,
  • rozluźnianie napiętych mięśni.
To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

Efekty Endermologie LPG Alliance

Endermologia jest delikatną, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń, jednak bardzo skuteczną terapią antycellulitową i wyszczuplającą. Pełna kuracja, dzięki której Pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Jednak pierwsze rezultaty możecie zobaczyć już po pierwszych trzech zabiegach.  Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.
Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie podczas organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Pacjent  odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.
Wyniki terapii Endermologie LPG Alliance na grupie Pacjentów są imponujące:

Endermologie LPG Alliance - wyniki terapii Klinika Miracki
Endermologie LPG Alliance – wyniki terapii

Szczegóły zabiegu Endermologie LPG Alliance

Sama endermologia nie wymaga ze strony Pacjenta wcześniejszych przygotowań. Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa około 30 minut Pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, w którym przystąpi do masażu endremologicznego. Endermowear jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu, ułatwia on poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii. Bowiem endermologia nie jest niczym innym jak kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.
Terapeuta prowadząc głowicę urządzenia powoduje powstanie fałdy skórnej pod wpływem podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.
Prezentacja zabiegu Endermologie LPG Alliance w Klinice Miracki
Prezentacja zabiegu Endermologie LPG Alliance
W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych.
Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.
Efekty działania Alliance Skin Identity. Klinika Miracki
Efekty działania Alliance Skin Identity

Dzięki najnowocześniejszemu patentowi stanowiącemu podstawę nowego urządzenia Alliance zabieg jest obecnie trzykrotnie głębszy, a przede wszystkim podczas jednego „przejścia” rolek po ciele realizowane są jednocześnie wszystkie trzy cele endermologii: ujędrnianie, wyszczuplanie, redukcja cellulitu. Wszystko to za sprawą nowej rolki o szerszym spectrum ruchu i większej autonomii działania.
Poza tym w nowym urządzeniu zmieniony został sposób dystrybucji fali podciśnieniowej. Zamiast dotychczasowej ciągłej fali, w nowej endermologii mamy do czynienia z podciśnieniem przerywanym, co powoduje, że zabieg jest jeszcze przyjemniejszy i jeszcze bardziej relaksujący.

 

Wskazania pozabiegowe do zabiegu Endermologie LPG Alliance

Jeśli przeprowadzają Państwo pełną kurację endermologiczną i zależy Wam na uzyskaniu jak najbardziej spektakularnych efektów powinniście w jej trakcie pamiętać przede wszystkim o przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania i właściwym, obfitym nawadnianiu organizmu – wypijanie ok 2,5 l wody dziennie w trakcie terapii jest najlepszym gwarantem zadowalających efektów. Poza tym w trakcie kuracji należy pamiętać o lekkiej gimnastyce całego ciała, o której opowie Państwu kosmetolog prowadzący zabieg.
Warto również pamiętać przystępując do zabiegu, że rezultaty, jakie można osiągnąć dzięki zabiegom endermologii zależą od indywidualnych cech budowy ciała pacjenta, fizjologii i nawyków żywieniowych.
Uzupełniająco mogą skorzystać Państwo także z zabiegu Vela Shape III lub Accent

Ceny zabiegu Endermologie LPG Alliance

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Endermologie LPG Alliance, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o Endermologie LPG Alliance – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Endermologie LPG Alliance.

Przeciwwskazania

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu endermologii są:
  • ciąża,
  • żylaki,
  • aktywna choroba nowotworowa.