Peeling „Ferulac Peel”

Zalety zabiegu

Ferulac Peel to peeling nowej generacji oparty o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębszą niż dotychczas penetrację składników aktywnych, które, przenoszone przez wysokiej jakości liposomy, z łatwością pokonują barierę naskórkową i działają głęboko w skórze.
Ferulac Peel to nowoczesna, nieinwazyjna metoda walki z problemami skórnymi: łojotokiem, wiotkością, nadmiernym wysuszeniem czy przebarwieniami skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty bez konieczności uczestniczenia w długotrwałej i bolesnej terapii.
Ferulac Peel dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie.

Wskazania

Ferulac Peeel jest peelingiem, który rekomendujemy szczególnie pacjentom, których skóra:
  • jest sucha, pozbawiona jedrności i elastyczności, z występującymi zmarszczkami,
  • ma zauważalne przebarwienia,
  • sprawia wrażenie zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku,
  • jest skórą problematyczną – peeling jest pomocą w leczeniu trądziku oraz blizn potrądzikowych,
  • nosi charakterystyczne cechy „skóry palacza”.

Efekty

Peeling ferulac peel przynosci natychmiastowe i widoczne efekty w postaci wyraźnego rozjaśnienia i poprawy kolorytu skóry. Po zabiegu cera pacjenta staje się świetlista, jędrna, a większość problemów (blizny potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki) znika bez śladu lub ulega znaczącej redukcji. Skóra staje się również napięta i zyskuje utraconą sprężystość i elastyczność.
Ferulac Peel doskonale i głęboko nawilża skórę, a także normalizuje pracę gruczołów łojowych. Świetnie sprawdza się jako wsparcie w leczeniu trądziku pospolitego i blizn różowatych.
Efekty ferulac peel są zaliczane do efektów trwałych – zabieg wykonywany jest jednorazowo – odświeża i regeneruje skór już za pierwszym razem. Zabieg można oczywiście powtarzać w trzydziestodniowych odstępach w celu wzmocnienia efektu.
kasia_po_zabiegu_kwasy_sesderma_super_ferulac_peel

Szczegóły zabiegu

Przed wykonaniem peeelingu felurac peel pacjent powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu. Na kilkanaście dni przed zabiegiem nie należy używać środków samoopaających, ani opalać skóry. Warto unikać depilacji, woskowania, ale też dermabrazji, zabiegów z retinoidami oraz wszystkich  preparatów, które mogą podrażniać skórę.
Przed nałożeniem preparatu na skórę, zosaje ona dokładnie i głęboko odtłuszczona Dopiero na tak przygotowaną skórę zostaje nałożona pierwsza warstwa peeelingu – Ferulac Classic, która jest głęboko wmasowywana aż do pojawienia się białej maski na skórze. Następnie na skórę nakładana jest kolejna warstwa roztworu – Ferulac  Plus. Na koniec aplikujemy Ferulac Nano – additieve zawierający dodatkowe substancje aktywne jak retinol czy nikotynamid zwiększający korzystne działanie na skórę.
Z tak przygotowaną maską pacjent udaje się do domu, gdzie spędza w masce około 8-10 godzin, zależnie od  indywidualnych uwarunkowań skóry i charakterystyki problemu. Po upływie tego czasu pacjent samodzielnie zmywa maskę.
Skutkiem ubocznym terapii jest występowanie intensywnego łuszczenia, czyli całkowitej odnowy skóry w 3-4 dniu po zbiegu. Pacjent nie odczuwa żadnych innych skutków charakterystycznych dla innych peeelingów, takich jak pieczenie czy swędzenie.

Wskazania pozabiegowe

Skóra po zabiegu Ferulac Peel musi dokonać gruntownego złuszczenia i przebudowy w ciągu kilku dni po zabiegu. Dlatego też w tym czasie należy unikać silnej ekspozycji na słońce i inne ekstremalne warunki atmosferyczne. Należy też unikać wykonywania innych profesjonalnych peelingów w tym czasie oraz ścierania skóry na własną rękę.

Ceny zabiegu Peeling „Ferulac Peel”

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu peeling „Ferulac Peel”, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu peeling „Ferulac Peel” – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Ferulac Peel.

Przeciwwskazania

Zabiegu Ferulac Peel nie wykonujemy, kiedy skóra pacjenta jest podrażniona lub gdy przyjmuje on tretinoiny lub inne leki na bazie witaminy A.