Laserowe obkurczanie pochwy – FOTONA

Zalety zabiegu

Zaspokojona seksualność i w pełni satysfakcjonujące współżycie z partnerem to dla większości dorosłych kobiet kwestia niezwykle ważna i z pewnością bardzo osobista. Dlatego też, kiedy jakość pożycia seksualnego spada, a kobieta ma poczucie, że wynika to z jej winy; jest skutkiem jej braków fizjologicznych, na przykład rozluźnionych, nie tak sprężystych mięśni pochwy – wiąże się to z wieloma frustracjami.
Tymczasem, można ich bez trudu uniknąć sięgając po nowoczesne rozwiązania ginekologii estetycznej: laserowe obkurczanie pochwy może w zaledwie kilkadziesiąt minut, podczas całkowicie bezbolesnego zabiegu spowodować, że kobiece okolice intymne staną się ponownie jędrne, sprężyste i zyskają młodzieńczy wygląd.

Wskazania

Jeżeli czujesz że Twoje współżycie seksualne straciło w ostatnich latach na jakości i że być może  jest to wynikiem Twojego starzenia; jeżeli czujesz że Twój organizm nie jest już tak doskonale jak kiedyś przygotowany do seksualnych wyzwań, że Twoja pochwa straciła sprężystość, a mięśnie ją otaczające nie nie są już ta sprawne… Powinnaś skorzystać z zabiegu laserowego obkurczania pochwy.

Efekty

Efektem zabiegu laserowego obkurczania pochwy jest poprawa kondycji tkanek, które stają się bardziej napięte i elastyczne. Dzięki ich napięciu – zmniejsza się obwód pochwy (staje się ona ciaśniejsza). Znaczącej poprawie ulegają doznania seksualne, poprawia się jakość i komfort współżycia. Efekt zabiegu laserowego obkurczania pochwy pojawia się miesiąc po zabiegu i utrzymuje przez ok dwa lata. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla pomaga mu natomiast utrzymać się znacząco dłużej.

Szczegóły zabiegu

Laser erbowo- yagowy Fotona Intima jest urządzeniem przeznaczonym do pracy z najdelikatniejszymi partiami kobiecego ciała. Zabieg jest całkowicie bezpieczny  bezbolesny dla Pacjentki. Nie wymaga też żadnych procedur przedzabiegowych.
W wyniku działania lasera, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Stymulowane do namnażania włókna kolagenowe powodują, że pochwa staje się naturalnie sprężysta i napięta. Dzięki temu z kolei poprawie ulegają również doznania podczas stosunku.

Jeśli problem występuje u młodej mamy, będzie się ona cieszyć efektem przez lata lub do następnego porodu, podczas którego zawsze istnieje ryzyko nadmiernego rozciągnięcia tkanek. Jednakże wzmocnienie pochwy podczas zabiegu, może zaprocentować i spowodować, że po kolejnym porodzie problem nie wystąpi w ogóle lub wystąpi w mniejszym stopniu.

W przypadku, gdy kobieta jest w okresie menopauzy należy stosować hormonalną terapię zastępczą – odpowiedni poziom hormonów będzie podtrzymywać efekt zabiegu.

Wskazania pozabiegowe

Pacjentka może wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Możliwe jest wystąpienie przesięku surowiczego, zaleca się na tę dolegliwość stosować podpaski higieniczne. Nie wolno utrzymywać stosunków płciowych przez 30 dni od zabiegu.

Ceny zabiegu laserowe obkurczanie pochwy – Fotona

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu laserowe obkurczanie pochwy – Fotona,  zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu laserowe obkurczanie pochwy – Fotona – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu laserowe obkurczanie pochwy – Fotona.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu są:
– miesiączka,
– aktywne infekcje pochwy,
– nieuregulowana cukrzyca,
– choroba nowotworowa.