Leczenie melasmy i usuwanie przebarwień laserem PicoSure

Zalety zabiegu usuwanie przebarwień laserem PicoSure

Melasma to dolegliwość trapiąca wiele kobiet po 30 roku życia. Brzydkie przebarwienia na twarzy, głównie pojawiające się na czole, nad górną wargą lub na policzkach, co prawda nie noszą znamion stanów zapalnych, ale często sprawiają, że jeżeli nie zdecydujemy się na usuwanie przebarwień na twarzy – wygląda ona jak nieestetyczna maska. Przyczyn pojawienia się melasmy jest wiele; od zmian hormonalnych, schorzeń tarczycy, aż po efekt przebywania na słońcu czy przyjmowanie niektórych leków. Dotychczasowe metody leczenia melasmy polegały głownie na stosowaniu preparatów złuszczających, co często skutkował niską efektywnością lub podrażnieniem skóry.
Dziś, dzięki najnowocześniejszemu osiągnięciu laseroterapii melasmę i inne przebarwienia skóry można skutecznie, szybko i bezboleśnie leczyć korzystając z dobrodziejstw nowoczesnej laseroterapii.
Pico Sure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery – laserowe usuwanie przebarwień na twarzy – to jedna z jego domen. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
Laser PicoSure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy. Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy jest teraz szybkie, proste i przede wszystkim skuteczne.

Wskazania do usuwania przebarwień laserem PicoSure

Podstawowe zastosowanie PicoSure to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania PicoSure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego PicoSure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu.
Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy – to zdecydowanie jego walor.

Efekty zabiegu usuwanie przebarwień laserem PicoSure

Po zabiegu usuwania przebarwień metodą PicoSure efekty są bezprecedensowe – po kilku dniach przebarwienia tracą intensywność i stopniowo w ciągu kilku tygodni znikają całkowicie lub redukują się do niemal niezauważalnych.
Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty usuwania przebarwień – sesję z użyciem PicoSure na ogół trzeba kilkukrotnie powtórzyć – najczęściej od trzech do sześciu razy, choć oczywiście jest to zależne od rozległości i intensywności przebarwień.

Szczegóły zabiegu usuwanie przebarwień laserem PicoSure

PicoSure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.
Tajemnica fenomenu lasera PicoSure w zabiegach usuwania przebarwień jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.
Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę, czy znamię) zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu Pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn pozabiegowych również te polegające na usuwaniu przebarwień.

Usuwanie przebarwień laserem PicoSure: wskazania pozabiegowe

Zabieg laserowego usuwania przebarwień wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.

Ceny zabiegu usuwanie przebarwień laserem PicoSure

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu PicoSure laserowe usuwanie przebarwień, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel.221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o PicoSure – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu laserowego usuwania przebarwień.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
–  skłonność do bliznowców,
– infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze.