Mikrodermabrazja Hydrafacial z kompleksem wybielającym

Zalety zabiegu

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to idealny zabieg dla tych z naszych Pacjentów, którym zależy na szybkiej, nieinwazyjnej poprawie jakości skóry i jednoczesnym jej głębokim nawilżeniu. Jego najnowsza odsłona wzbogacona została o wyjątkową formułę wybielającą, rozjaśniającą i poprawiającą koloryt skóry. Teraz, dzięki nowemu kompleksowi rozjaśniającemu zabieg hydrafacial jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób pragnących odświeżenia, ale też dla tych, którzy chcą zadziałać reaktywnie na problem przebarwień pojawiających się na skórze.
Ten wyjątkowy zabieg kosmetologii aparatowej jednocześnie oczyszcza, nawilża, odżywia i poprawia pigmentację skóry nie narażając przy tym Pacjenta na dyskomfort ani długotrwałe dochodzenie do siebie po zabiegu. W odróżnieniu do tradycyjnej mikrodermabrazji zabieg hydrafacial pozwala bez objawów właściwych mikrodermabrazji, takich jak obszarowe zaczerwienienia i obrzęknięcia skóry przeprowadzić szybką i kompleksową odnowę.
Rozbudowana wersja zabiegu, składająca się z pięcioetapowej aplikacji substancji czynnej zapewnia dodatkowo maksymalnie głębokie oczyszczanie i odmłodzenie skóry, dzięki zastosowaniu dodatkowych unikalnych mieszanek substancji czynnych. Obecna, nowa formuła pozwala jednocześnie przywrócić skórze blask i piękny, jednolity koloryt.

Wskazania

Zabieg mikrodermabrazji wodnej hydrafacial z kompleksem wybielającym proponujemy tym z naszych Pacjentów, którzy pragną:

  • ujednolicić koloryt skóry,
  • pozbyć się przebarwień na skórze (plam pigmentacyjnych, przebarwień posłonecznych etc),
  • rozjaśnić skórę i nadać blasku cerze,
  • kompleksowo odżywić, oczyścić i nawilżyć skórę.

Efekty

Poprawa pigmentacji i likwidacja lub znaczna redukcja przebarwień, wygładzona, jędrna, głęboko nawilżona i rozświetlona skóra to efekty zabiegu, które są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się do kilkunastu dni. Dla uzyskania optymalnych wyników rekomendujemy przeprowadzenie terapii w serii 6 zabiegów, w tygodniowych odstępach. Po zakończeniu leczenia warto raz na cztery tygodnie powtarzać zabieg, aby jego działanie zostało utrwalone i pozwalało dłużej cieszyć się piękną, zdrową skórą.

Szczegóły zabiegu

Hydrafacial, jest zintegrowanym system, łączącym bezkryształową mikrodermabrazję z użyciem wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze, w połączeniu z próżnią. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości nawilżania skóry, jest jedynym zabiegiem odmładzającym powierzchnię skóry. mikrodermabrazja warszawa
Czas przeprowadzenia zabiegu to około 30-60 minut, podczas których pacjent czuje się w pełni komfortowo. Co z pewnością istotne dla zabieganych i żyjących pod presją czasu Pacjentów – nie wymaga on specjalnego przygotowywania skóry przed zabiegiem.
Przeprowadzenie zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetologiczną, podczas której oceniony zostaje stan skóry pacjenta i szczegóły przeprowadzenia procedury, a także dobór substancji aktywnych użytych do zabiegu.
Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu.
Pierwszym z nich jest gruntowne oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy specjalistycznych substancji. Następnie, na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, nanoszone są unikalne substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze, składniki oczyszczające, przeciwzapalne i nawilżające. I właśnie ta ostatnia właściwość hydrodermabrazji – głębokie nawilżanie skóry podczas zabiegu odróżnia go od tradycyjnych peelingów, klasycznej mikrodermabrazji czy metod laserowych.
W kolejnych etapach, podczas aplikacji substancji czynnych na skórę pacjenta kosmetolog używa kilku różnych rodzajów końcówek urządzenia, które różnią się stopniem ingerencji w strukturę naskórka.
Najsilniej złuszczająca naskórek końcówka służy do aplikacji pierwszej substancji aktywnej ACTIV-4
Serum activ-4 głęboko oczyszcza skórę, jednocześnie zmiękczając sebum i zanieczyszczenia, co pomaga w mechanicznym złuszczaniu naskórka. Nawilża miejscowo skórę pozwalając na wygładzenie i usunięcie zmarszczek.
Następnie kosmetolog przeprowadza procedurę głębokiego oczyszczania przy pomocy chemicznego peelingu glikolowo-salicylowego Glysal. Peeling został połączony z mechaniczną eksfoliacją. To nowatorskie rozwiązanie technologiczne umożliwia połączenie w jednym zabiegu dwóch procedur: mechanicznego złuszczania i peelingu chemicznego. Pozwala to na osiągnięcie niespotykanego dotychczas efektu.
Kolejnym krokiem rozbudowanej wersji zabiegu jest aplikacja preparatu BETA HD, substancji szczególnie dobrze działającej na skórę tłustą i trądzikową. W trakcie głębokiego oczyszczania substancje AHA zmiękczają sebum i zanieczyszczenia, co ułatwia złuszczanie mechaniczne martwego naskórka. Dodatkowe substancje mocno nawilżają skórę, zaś specjalna formuła umożliwia pozostawanie substancji aktywnych na skórze przez długi okres, co wzmaga ich działanie. Beta HD jest idealną formułą w terapii wybielania i rozjaśniania skóry w hiperpigmentozie spowodowanej nadmierną ekspozycją skóry na słońcu.
Tak głęboko złuszczoną skórę poddaje się działaniu kolejnej substancji czynnej, przy czym jej wybór zależy od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta:
W przypadku skóry, która potrzebuje intensywnej kuracji wybielającej stosujemy ampułkę Britenol – będącą nowością i prawdziwym hitem wśród preparatów poprawiających koloryt skóry i regulujących pigmentację.
Britenol
Opatentowana formuła serum Britenol zawiera naturalnie występujące substancje poprawiające stan skóry twarzy i rozjaśniające cerę. Serum redukuje i usuwa plamy pigmentacyjne i przywraca równowagę skóry. Cera staje się świetlista, jaśniejsza, znikają plamy pigmentacyjne i przebarwienia.
Procedurę zabiegową kończy aplikacja substancji głęboko nawilżającej ANTIOX-6.
Hybrydowy kompleks substancji aktywnych składający się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty pozwala zwalczać wolne rodniki i jednocześnie głęboko nawilżać skórę. Specjalna formuła uwalniania substancji aktywnych umożliwia wnikanie ich w głąb skóry dając efekt odmładzania i rozjaśniania dla wszystkich typów skóry.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu należy stosować standardowe procedury ochronne dla nadwyrężonej, złuszczonej skóry czyli: stosować wysokie filtry ochronne i nie eksponować skóry na ekstremalne warunki atmosferyczne.

Sprawdź także mikrodermabrazję Hydrafacial z głebokiem oczyszczaniem.

Ceny zabiegu Mikrodermabrazja Hydrafacial z kompleksem wybielającym

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu mikrodermabrazja Hydrafacial z kompleksem wybielającym, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu mikrodermabrazja Hydrafacial z kompleksem wybielającym – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu mikrodermabrazji Hydrafacial.

Przeciwwskazania

Zabiegu mikrodermabrazji wodnej nie wykonujemy w przypadku:
  • naruszenia ciągłości skóry,
  • oparzeń słonecznych,
  • opryszczki w ostrym stadium,
  • ostrych procesów zapalnych,
  • zażywania leków przeciwzakrzepowych,
  • ciężkiej choroby somatycznej.