Mikroplazma Accent – odmładzanie twarzy

Zalety zabiegu

Głębokie bruzdy na twarzy, zmarszczki, których nie sposób ukryć pod makijażem? Czy jedyna alternatywą jest zabieg chirurgiczny ? Ależ skąd. Współczesna medycyna estetyczna, w tym nowoczesna kosmetologia high tech oferują obecnie wiele metod, które z powodzeniem mogą zastąpić działanie skalpela.
Jednym z tegorocznych hitów i nieocenionym sprzymierzeńcem gładkiej skóry pozbawionej bruzd i głębokich zmarszczek jest zabieg mikroplazmą Accent.
Niezwykle skuteczny, zapewniający wygładzenie i odmłodzenie twarzy o efektach zbliżonych do zabiegów laserowych zabieg mikroplazmą w krótkim czasie zyskał sobie wielką sympatię Pacjentów i uznanie kosmetologów.

Wskazania

Kiedy korzystać z rewolucyjnej metody odmładzania i usuwania przebarwień mikroplazmą Accent? Zawsze, kiedy czujecie Państwo, że  twarz wymaga odświeżenia, wygładzenia, ujędrnienia, oczyszczenia. Kiedy skórze brakuje sprężystości, a twarz szpecą nieestetyczne zmarszczki – wtedy zabieg mikroplazmą jest idealnym rozwiązaniem.

Efekty

Najlepsze efekty zabiegu odmładzającego przy użyciu mikroplazmy uzyskujemy po wykonaniu pełnej serii terapeutycznej, czyli po minimum 4 zabiegach wykonywanych w miesięcznych odstępach. Jednak nawet po jednorazowej sesji można dostrzec znaczące zmiany – oczywiście po ustąpieniu naturalnych objawów pozabiegowych, które w przypadku mikroplazmy są dość intensywne.
Mimo to, w rezultacie terapii mikroplazmą twarz znacząco zmienia wygląd – skóra staje się naturalnie napięta i sprężysta, zmarszczki ulegają znaczącemu wygładzeniu lub całkowicie znikają. Po zakończeniu kuracji twarz zyskuje wyraźne efekty oczyszczenia, odmłodzenia, ujędrnienia i wygładzania.

Szczegóły zabiegu

Zabieg mikroplazmą nie wymaga szczególnych przygotowań.
Sama procedura trwa zaledwie kilka minut. Kosmetolog dezynfekuje obszar zabiegowy, następnie nakłada na skórę krem znieczulający, aby zminimalizować doznania bólowe podczas trwania zabiegu. Następnie zbliża do skóry Pacjenta głowicę o odpowiedniej końcówce, której wielkość i kształt uzależnione są od charakterystyki leczonego obszaru.
Dzięki jonizacji powietrza pomiędzy głowicą a Twoją skórą wytwarza się tak zwana plazma, której działania powoduje natychmiastową sublimację, czyli odparowanie zewnętrznych warstw naskórka, przez co skóra natychmiast się obkurcza. W rezultacie znikają zmarszczki a skóra zyskuje zupełnie nowy, odświeżony wygląd.
Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada na Toją skórę krem odżywczo-nawilżający.

Wskazania pozabiegowe

Tuż po zabiegu który trwa maksymalnie 10 minut skóra jest znacząco zaczerwieniona i obrzęknięta. Ten stan może się utrzymać nawet do kilku dni. Przez około dwa tygodnie po zabiegu nie należy opalać skóry ani zbyt mocno jej forsować ze względu na duży stopień odparowania naskórka.

Ceny zabiegu Mikroplazma Accent – odmładzanie twarzy

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu mikroplazma Accent – odmładzanie twarzy, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu mikroplazma Accent – odmładzanie twarzy – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu mikroplazmą Accent.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu odmładzania skóry mikroplazmą są między innymi:
– choroby nowotworowe,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe, w ty rozrusznik serca,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– aktywne stany zapalne leczonego obszaru, w tym opryszczka,
–  zaburzenia czucia, uszkodzenia nerwów,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.