Mikroplazma Accent – usuwanie rozstępów

Zalety zabiegu

Przebojem ostatnich miesięcy w najlepszych klinikach medycyny estetycznej są zabiegi mikroplazmą – ten rewolucyjny i sprawdzony zabieg doskonale zdaje egzamin miedzy innymi przy eliminacji i redukcji rozstępów – jednego z najpopularniejszych defektów kobie ego ciała.
Dzięki zabiegom mikroplazmy możecie Państwo osiągnąć efekty zbliżone do terapii laserowej: w efekcie terapii rozstępy znacząco się wypłycają i wyrównuje się ich koloryt.
Zabieg zawdzięcza swoją ogromną skuteczność nowatorskiej technologii mikroplazmy – czyli reakcji elektromagnetycznej powstającej pomiędzy głowicą urządzenia, a skórą Pacjenta. Błyskawiczne odparowanie naskórka, które następuje na skutek tej reakcji, rozpoczyna proces zanikania rozstępów; rozgrzana, stymulowana termicznie skóra rozpoczyna proces przebudowy i namnażania włókien kolagenowych, zaś odparowana wierzchnia warstwa naskórka powoduje, że rozstęp staje się płytszy.
Producentem głowicy mikroplazmowej używanej w Klinice Miracki jest niewątpliwy lider i jedna z najbardziej uznanych marek – Alma Laser. Głowica współpracuje z Accent Pro – jednym z urządzeń najbardziej lubianych przez naszych Pacjentów.

Wskazania

Jak pozbyć się rozstępów? Wskazaniem do wykonania zabiegów mikroplazmy na ciele są przede wszystkim rozstępy pojawiające się w różnych obszarach. Jednak mikroplazma to równie skuteczny sposób leczenia, likwidacji i usuwania blizn i nierówności skórnych na całym ciele.

Efekty

Najlepsze efekty zabiegu eliminującego rozstępy  przy użyciu mikroplazmy uzyskujemy po wykonaniu pełnej serii terapeutycznej, czyli po minimum 4 zabiegach wykonywanych w miesięcznych odstępach. Dokładną liczbę sesji koniecznych do zakończenia terapii rekomenduje kosmetolog podczas pierwszej konsultacji, podczas której ocenia głębokość, wielkość i rozległość zmian.
Jednak nawet po jednorazowej sesji można dostrzec pierwsze efekty – oczywiście po ustąpieniu naturalnych objawów pozabiegowych, które w przypadku mikroplazmy są dość intensywne.
W rezultacie pełnej terapii mikroplazmą rozstępy znacząco się wypłycają, lub całkowicie znikają, zaś struktura i faktura skóry wyrównują się.

Szczegóły zabiegu

Zabieg mikroplazmą nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta.
Zabieg trwa zaledwie kilka minut, w zależności od wielkości leczonego obszaru. Na ogół jednak kosmetolog dokonuje jednego, maksymalnie dwóch przejazdów głowicą po jednym odcinku skóry.
Kosmetolog dezynfekuje obszar zabiegowy, następnie nakłada na skórę krem znieczulający, aby zminimalizować doznania bólowe w czasie zabiegu. Następnie zbliża głowicę mikroplazmową do skóry, w obszarach objętych leczeniem. Dzięki jonizacji powietrza pomiędzy głowicą a skórą Pacjenta wytwarza się tak zwana plazma, której działania powoduje natychmiastową sublimację, czyli odparowanie zewnętrznych warstw naskórka, przez co skóra natychmiast się obkurcza, a rozstęp zmienia swoją strukturę wypłycając się.
Jednocześnie termiczne pobudzenie głębokich warstw skóry powoduje, że rozpoczyna ona intensywne procesy przebudowy. W rezultacie rozstęp zanika, choć oczywiście terapia wymaga czasu.
Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada na skórę Pacjenta krem odżywczo-nawilżający.

Wskazania pozabiegowe

Tuż po zabiegu który trwa maksymalnie 10 minut skóra jest znacząco zaczerwieniona i obrzęknięta. Ten stan może się utrzymać nawet do kilku dni. Przez około dwa tygodnie po zabiegu nie należy opalać skóry ani zbyt mocno jej forsować ze względu na duży stopień odparowania naskórka.

Ceny zabiegu Mikroplazma Accent – usuwanie rozstępów

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu mikroplazma Accent – usuwanie rozstępów, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu mikroplazma Accent – usuwanie rozstępów – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu mikroplazmą Accent.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu likwidacji rozstępów mikroplazmą są między innymi:
– choroby nowotworowe,
– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe, w ty rozrusznik serca,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– aktywne stany zapalne leczonego obszaru, w tym opryszczka,
–  zaburzenia czucia, uszkodzenia nerwów,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.

Aktualna promocja

PREMIEROWE CENY!

Usuwanie rozstępów (10x10cm) – jeden zabieg tylko teraz 400 zł – 50% RABATU OD CENY REGULARNEJ