Organiczna młodość: Neauvia

Zalety zabiegu Neauvia

Linia Neauvia Organic oferuje trzy niezwykłe, organiczne produkty wypełniające, które służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawienia nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.
Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz pozwala uniknąć reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

 

Wskazania do zabiegu Neauvia

Zabiegi przy zastosowaniu innowacyjnych preparatów Neauvia stosujemy w Klinice Miracki przy zabiegach:
 • wypełniania zmarszczek,
 • poprawiania owalu twarzy
 • korekty kształtu ust,
 • modelowania kości policzkowych,
 • korekcie asymetrii twarzy,odmładzania skóry dłoni.

Efekty zabiegu Neauvia

Po zabiegach z użyciem preparatów Neauvia skóra naturalnie się wygładza, twarz zyskuje naturalny, zdrowy wygląd. Ze względu na wysoką zawartość w preparacie kwasu hialurownowego pochodzącego z niepatogennego dla człowieka szczepu bakterii Bacillus subtilis znacząco zmniejsza się ryzyko niepożądanej reakcji immunologicznej, dzięki czemu odczyny na skórze po iniekcji są minimalne i szybko znikają.

garb_na_nosie_wypełniacz_klinika_miracki_warszawa
Zdjęcia Pacjentki

Szczegóły zabiegu Neauvia

Przed zabiegiem skóra Pacjenta zostaje znieczulona, aby czuł się On komfortowo podczas zabiegu, który zwyczajowo trwa od kilku do kilkunastu minut w zależności od tego, jakiego rodzaju zabieg jest wykonywany na skórze. Następnie lekarz dokonuje iniekcji preparatu pod skórę i delikatnie rozprowadza go po wstrzyknięciu modelując leczony obszar.
Aby zabieg iniekcji preparatu pod skórę był efektywny i przyniósł satysfakcjonujące pacjenta i lekarza efekty w postaci pięknie wygładzonych zmarszczek, równomiernej, jednolitej i odmłodzonej skóry niezbędne jest przede wszystkim doświadczenie lekarza wykonującego zabieg. Nasi specjaliści zawsze poświęcają maksimum czasu na prawidłowe  skrupulatne rozprowadzenie preparatu pod skórą i odpowiednie jego wymodelowanie.
wypełniacz_bruzdy_klinika_miracki_warszawa
Zdjęcia Pacjentki
W zależności od rodzaju zabiegu z użyciem preparatu Neauvia nasi lekarze stosują jeden z produktów tej marki:
Neauvia Rheology
W najnowszym produkcie linii Neauvia wykorzystano reologię czyli właściwość łączenia wody z aminokwasami, substancjami komórek wchodzącymi w skład bariery skórnej i pełniącymi rolę buforów utrzymujących prawidłowe pH skóry. Są one włączane jako komórkowe substancje pobudzające fibroblasty do tworzenia kolagenu. Ze względu na małą masę cząsteczkową są natychmiast wbudowywane w cytoplazmę komórkową i przyswajane w całości.
Neauvia Rheology stosujemy, kiedy wykonujemy zabiegi, które mają na celu usunięcie pierwszych oznak starzenia. Zalecany jest w szczególności do korekcji płytkich zmarszczek, zmarszczek palacza, korekcji ust, odmładzania skóry dłoni.
Preparat oprócz kwasu hialuronowego zawiera cenne aminokwasy – glicynę i I-prolinę, które są głównymi składnikami kolagenu.
Neauvia Organic Stimulate
Neauvia Organic Stimulate jest produktem szczególnym pod wieloma względami. Przede wszystkim ma domieszkę hydroksyapatytu – aż 1%! Poza tym zawiera jedno z wyższych dostępnych na rynku stężeń ustabilizowanego hialuronianu sodu o wysokiej konsystencji. W produkcie połączono cechy aktywności biologicznej i biokompatybilności kwasu hialuronowego z tymi, które mają mikrosfery hydroksyapatytu, poprawiając tym samym efekt wypełnienia tkanek i odporność na biodegradację.
Produkt może być stosowany zarówno do wypełniania ubytków tkanek, jak i do pobudzania wytwarzania kolagenu przez organizm w miejscach, do których został podany. Zalecany do korekty wolumetrycznej oraz poprawy gęstości i objętości tkanek, kości jarzmowych, dłoni, kolan – nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie są potrzebne wypełniacze. Wskazana technika podawania – podskórnie.
Neauvia Organic Intense
Pośród produktów linii Neauvia posiada najwyższe stężenie kwasu hialuronowego – 28 mg/ml. Nadaje się zarówno do wypełniania tkanek i modelowania objętościowego, jak i poprawy nawilżenia oraz napięcia skóry, szczególnie na twarzy, ale także płatków uszu, ust, dłoni, wierzchów stóp, części intymnych. Rekomendowana technika podawania – podskórnie.
Po zakończeniu zabiegu skóra może być przez kilka dni lekko zaczerwieniona i obrzęknięta – to naturalna reakcja na wprowadzenie nowej substancji pod skórę. Potrzeba czasu, aby nowy produkt ułożył się w skórze i został „zaakceptowany” przez organizm.

Neauvia: wskazania pozabiegowe

Ponieważ zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy są zabiegami polegającymi na iniekcji i wymodelowaniu preparatu pod skórą – należy pamiętać o szczególnej pielęgnacji skóry po zabiegu. Przede wszystkim nie wolno forsować skóry po zabiegu – ugniatać, ani masować. Warto po zabiegu stosować preparaty łagodzące na skórę.

Sprawdź także inne zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego jak wolumetria.

Ceny zabiegu Neauvia

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Neauvia, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu odmładzającym Neauvia – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Neauvia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:
 • ciąża i karmienie,
 • miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych,
 • nadwrażliwość na substancję w wypełniaczu, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,
 • choroby alergiczne,
 • choroba nowotworowa,
 • problemy skórne w miejscu iniekcji (np. stan zapalny, opryszczka, itp.),
 • porfiria, epilepsja,