Nici liftingujące First Lift

Zalety zabiegu

Lifting bez użycia skalpela! O minimalnej inwazyjności i długotrwałym efekcie -tak najkrócej można scharakteryzować najnowocześniejszą metodę leczenia utraty owalu twarzy nićmi liftingującymi.
Princess Lift zapewnia bardzo szybki, spektakularny i długotrwały efekt w postaci wygładzonej, jędrnej skóry i podniesionych, „wyostrzonych” rysów twarzy. A wszystko to bez nacięć, pozostałych jak po tradycyjnym liftingu blizn – jedynym krótkotrwałym skutkiem ubocznym dla Pacjentki mogą być lekkie zaczerwienia w okolicy wszczepienia nici. nici liftingujące warszawa

Wskazania

Z zabiegu przy użyciu nici Princess Lift najcześciej korzystają Pacjenci w wieku od 35 do 65 lat, którzy mierzą się z oznakami starzenia. A zatem jeżeli chcecie Państwo pozbyć się widocznych oznak upływającego czasu w postaci:
– utraty owalu twarzy,
– „opadających” rysów twarzy,
– pojawiających się regularnie zmarszczek
– utraty jędrności twarzy
rekomendujemy przeprowadzenie nieoperacyjnego liftingu twarzy przy pomocy nici Princess Lift.
Zabieg jest szczególnie skuteczny w przypadku następujących zaburzeń struktury skóry.
Na twarzy:
– Pionowe i poziome zmarszczki na czole,
– obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi,
– „worki” pod oczami,
– opadająca, zwiotczała skóra policzków,
– nadmiernie zarysowany fałd nosowo-wargowy lub marionetkowy,
– fałdy skóry na policzku,
– pomarszczone policzki,
– potrzeba V-liftingu.
Na ciele:
– fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie,
– utrata kształtu piersi,
– zwiotczenie tkanek.

Efekty

Efekty zabiegu przy pomocy nici Princess Lift są szybko zauważalne, długotrwałe i na pewno usatysfakcjonują nasze Pacjentki. Wyraźny efekt liftingu na skórze, poprawa jędrności i sprężystości skóry, wygładzenie zmarszczek i ogólny efekt odmłodzonej skóry są dokładnie tym, czego możecie spodziewać się Państwo po przeprowadzeniu procedury liftingu nićmi Princess Lift. nici liftingujące warszawa
Skóra, do której wprowadzono nić PDO natychmiast po zabiegu poprawia swój wygląd. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagenu i elastyny). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

Szczegóły zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska mająca na celu wyeliminowanie możliwych powikłań. Pacjent zostaje tez szczegółowo poinformowany o przebiegu i charakterystyce całej procedury medycznej.
Na pół godziny przed zabiegiem (który trwa od kilku do kilkudziesięciu minut) skóra pacjenta jest miejscowo znieczulana, aby zabieg przebiegał w możliwie największym komforcie dla Pacjenta. Lekarz przy pomocy niezwykle cienkiej igły, na którą nałożona zostaje nić PDO wprowadza tę ostatnią pod skórę pacjenta. Nić zostaje odpowiednio ułożona i pozostaje pod skórą tworząc swego rodzaju „rusztowanie” podtrzymujące strukturę skóry. nici liftingujące warszawa
PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się  z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które wnikają w skórę i podtrzymują ją aż do czasu całkowitego rozpuszczenia się w tkance.
Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że nici PDO pobudzają w tkankach produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie nici PDO powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.
Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się bardziej elastyczna, jędrna i lepiej nawilżona. Dłuższa obecność nici pod skórą skutkuje powstaniem mikro zwłóknień, które po wchłonięciu nici nadal, w sposób naturalny, podtrzymują skórę.
Technika wprowadzania nici PDO wykorzystuje naturalne linie napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania Azzalure – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu wypełniacza, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.
Po samym zabiegu może występować lekkie zaczerwienienie w miejscach wprowadzenia nici, jednak ustępuje ono po maksymalnie 48 godzinach. Bardzo niska inwazyjność i minimalizacja objawów pozabiegowych są główną przewagą nici Princess Lift nad zabiegami z użyciem innych nici liftingujących.

Wskazania pozabiegowe

Skórę po zabiegu nieoperacyjnego liftingu nićmi liftingującymi można poddawać naturalnej, codziennej pielęgnacji, z uwzględnieniem jej możliwie delikatnego traktowania w ciągu pierwszych dni po zabiegu.

Ceny zabiegu Nici liftingujące First Lift

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu nićmi liftingujące First Lift, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu nićmi liftingującymi First Lift – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu nićmi liftingującymi.

Przeciwwskazania

Zabiegu liftingu przy pomocy nici PDO nie przeprowadzamy w przypadku:
– ciąży pacjentki,
– choroby nowotworowej,
– otwartych ran lub zmian chorobowych skóry,
– zaburzeń krzepliwości krwi,
– terapii przeciwzakrzepowej.