Nici liftingujące Silhouette-Soft – lifting twarzy i skóry

Zalety zabiegu

Zabieg liftingujący twarzy przy użyciu nici Silhouette-Soft jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego liftingu metodami chirurgicznymi. Jego podstawowym atutem jest brak konieczności ingerencji skalpelem w powierzchnię skóry twarzy, co oznacza brak nacięć na skórze oraz w konsekwencji brak blizn.
Zabieg jest szybki, efekty widoczne natychmiast, a czas kiedy możemy cieszyć się gładką, odmłodzoną skórą po zabiegu trwa nawet do 18 miesięcy.

Wskazania

Zabieg liftingu nićmi wykonanymi z kwasów glikolowego i polimlekowego (Nici Silhouette-Soft) przeznaczony jest dla osób o ogólnym dobrym stanie zdrowia i racjonalnie „normalnej” grubości skóry, które chciałyby dokonać „podniesienia” skóry w okolicach:
– żuchwy,
– policzków,
– łuków brwiowych.

Efekty

W wyniku przeprowadzonego zabiegu liftingu znacząco poprawia się owal twarzy pacjenta i widoczny jest efekt liftingu, analogiczny do liftingu chirurgicznego, jednak pozbawiony związanych z zabiegiem chirurgicznym konsekwencji w postaci blizn i ran pooperacyjnych.
Efekty zabiegu utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Szczegóły zabiegu

Zabieg liftingu trwa około 30 minut i nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta. Skóra na kilkanaście minut przed samym zabiegiem zostaje znieczulona, a następnie lekarz wprowadza nić pod skórę i modeluje ją, zgodnie z oczekiwaniami i pożądanym efektem zabiegu.
Struktura nici Silhouette Soft, czyli bio-wchłanialne włókna ze stożkami wykonane z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego,  pozwala niwelować zwiotczenia skóry i spowalniać oznaki jej starzenia.  Dzięki tym małym stożkom zakotwiczającym się głęboko w tkance, osiągamy efekt napięcia, które efektywnie unosi zwiotczałą skórę.  Zakotwiczone w tkance stożki obrastają kolejnymi warstwami tkanki. dając efektywny rezultat  nawet po wchłonięciu nici.

Wskazania pozabiegowe

Przez jakiś czas po zabiegu Pacjent może odczuwać wrażenie ucisku i gniecenia w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Na ogół Pacjenci odczuwają też swego rodzaju dyskomfort mimiczny, brak możliwości silnej ekspresji twarzy, a także swędzenie i zasinienie twarzy.
Niestety są to naturalne objawy po wprowadzeniu nici liftingujących – mijają po kilkunastu dniach, ale przez ten pierwszy okres po zabiegu, o skórę należy dbać w sposób szczególny. Przede wszystkim warto ograniczyć ekspresję mimiczną i dać niciom ułożyć się pod skórą. Poza tym niewskazane jest wykonywanie masaży i gniecenie partii skóry poddanych zabiegowi. Zbyt długie rozmowy, peelingi lub golenie – również nie są wskazane w tym pierwszym dwu- trzytygodniowym okresie po zabiegu.

Ceny zabiegu Nici liftingujące Silhouette-Soft – lifting twarzy i skóry

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu nićmi liftingujące Silhouette-Soft – lifting twarzy i skóry, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu nićmi liftingującymi Silhouette-Soft – lifting twarzy i skóry – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu liftingu twarzy i skóry.

Przeciwwskazania

Zabiegu liftingu przy pomocy nici liftingujących nie przeprowadzamy w przypadku:
– ciąży pacjentki,
– choroby nowotworowej,
– otwartych ran lub zmian chorobowych skóry,
– zaburzeń krzepliwości krwi,
– terapii przeciwzakrzepowej.