Nici Vaginal Narrover – waginoplastyka

Zalety zabiegu

Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift, wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza, waginoplastyki oraz likwidacji defektów kosmetycznych i funkcjonalnych okolicy krocza i pochwy. To dzięki zabiegom waginoplastyki czy plastyki krocza nićmi, można sprawić, że intymne okolice kobiecego ciała zyskają na atrakcyjności.
Vaginal Narrower to także nazwa zabiegu przeprowadzanego z wykorzystaniem tych innowacyjnych nici liftingujących.
Vaginal Narrover jest bez wątpieni zabiegiem, który w szybki, możliwie mało inwazyjny sposób jest w stanie podnieść poczucie kobiecości i atrakcyjności intymnej.

Wskazania

Nici Vaginal Narrower to idealne rozwiązanie dla pań pragnących uzyskać poprawę wyglądu i kondycji swoich okolic intymnych – pochwy i krocza, które jednocześnie chcą uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego w obszarze krocza. Nici te świetnie sprawdzają się również u kobiet, które uskarżają się na spadek satysfakcji z pożycia seksualnego, wywołany najczęściej uczuciem luźności przy wejściu do pochwy, lub które zwracają uwagę na zmniejszenie napięcia mięśni okolic krocza. Zabieg waginoplastyki i plastyki krocza z wykorzystaniem nici liftingujących Vaginal Narrower zaleca się paniom do 60 roku życia.

Efekty

Innowacyjność zabiegu Vaginal Narrower wynika między z tego, że uzyskuje się pozytywne skutki różnego rodzaju, które utrzymują się przez wiele lat (nawet po rozpuszczeniu się nici):
 – widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu – w postaci zwężenia wejścia do pochwy i poprawy estetyki tkanek krocza i sromu;
– długoterminowe: wynikają z pobudzenia syntezy włókien białkowych i procesów odnowy biologicznej, co skutkuje długoterminowym liftingiem tkanek, wyraźnym odmłodzeniem i poprawą ich napięcia w obrębie pochwy i krocza. Pierwsze długoterminowe efekty pobudzenia komórkowego poprzez waginoplastykę widoczne są w tkankach już 7 dni od chwili wprowadzenia nici Vaginal Narrower.

Szczegóły zabiegu

Zabieg Vaginal Narrower jest minimalnie inwazyjną procedurą, która może być przeprowadzona w ramach chirurgii jednego dnia. Jego ogromną zaletą jest to, że nie ma potrzeby hospitalizacji ani zastosowania znieczulenia ogólnego; choć stosuje się znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas wprowadzania nici do tkanek. Nić umieszcza się w tkankach przez małe nacięcia i osadza pod skórą krocza lub w płytko położonych mięśniach tej okolicy. Na koniec lekarz zamyka nacięcia cienkimi szwami.
Najczęściej w tkankach krocza osadza się jedną nić – to wystarczy, aby uzyskać pożądany efekt. Jedynie cięższe defekty tkanek wymagają użycia dwóch nici.
Samokotwiczące nici Vaginal Narrower wykonane są z polikaprolaktonu – bezpiecznego i nie wywołującego podrażnień polimeru, który ulega rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od chwili osadzenia w tkankach. Zaopatrzone są w dwie igły na końcach. Dzięki maleńkim haczykom ułożonym w dwóch przeciwnych kierunkach nici te utrzymują stałą pozycję w ciele aż do momentu rozpuszczenia się, co gwarantuje stabilność liftingu i odmłodzenia tkanek.
Efekt liftingu okolic krocza i sromu uzyskuje się dzięki pobudzeniu syntezy białek tkankowych i wytworzeniu wzdłuż nici kolumn z włókien kolagenu i elastyny – to one zapewniają właściwe napięcie tkanki do kilku lat po wchłonięciu nici.

Wskazania pozabiegowe

Właściwie już kilka dni po zabiegu kobieta może wrócić codziennych obowiązków. Po kilku tygodniach od zabiegu będzie mogła również wrócić do pełnej sprawności seksualnej.

Ceny zabiegu Nici Vaginal Narrover – waginoplastyka

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu nićmi Vaginal Narrover – waginoplastyka, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu nićmi Vaginal Narrover – waginoplastyka – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu nićmi Vaginal Narrover.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Vaginal Narrower są nieliczne i wynikają głównie z fizjologii kobiety. Nie wykonuje się go:
– podczas miesiączki lub w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek krwawienia z dróg rodnych,
– u kobiet w ciąży,
– we wczesnej fazie połogu (do czasu samooczyszczenia się dróg rodnych kobiety),
– u pań z podejrzeniem nowotworu narządów płciowych lub ze stwierdzoną chorobą tego typu.