Nithya – mezoterapia kolagenowa

Nithya – jak działa mezoterapia kolagenowa

Redukcja zmarszczek, rozstępów, cellulitu, blizn i przebarwień – tak działa kolagen! Nithya to zabieg mezoterapii czystym kolagenem, w pełni zgodnym z tym, który naturalnie występuje w naszej skórze. Stanowi podporę dla tkanek, odpowiada za ich dobrą kondycję, sprężystość i młody wygląd. Nithya została stworzona do odmładzania skóry twarzy a także całego ciała. Działa antystarzeniowo i stymuluje skórę do regeneracji i naturalnej produkcji kolagenu.

Kolagen – składnik młodości

Kolagen to główne białko tkanki łącznej, które występuje w większości narządów wszystkich żywych organizmów. Dzięki włóknistej budowie, pełni funkcje podporowe. Nie ma wątpliwości, że jest jednym z głównych czynników, przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Jest również naturalną substancją biorestrukturyzującą – dzięki niemu oznaki starzenia są stopniowo redukowane.

Kolagen odpowiada za gęstość, sprężystość, elastyczność i jędrność skóry a także za procesy gojenia się ran. Z upływem czasu zmniejsza się ilość włókien kolagenowych oraz elastyny w skórze. Skóra z wiekiem staje się bardziej sucha, wrażliwa, wiotka, skłonna do uczuleń, powstawania rumienia i przebarwień. Nithya regeneruje skórę i niweluje oznaki starzenia.

Nithya to uniwersalna, bezpieczna i nie alergizująca metoda odmładzania skóry. To dawka składnika młodości, która wywołuje procesy regeneracyjne w skórze, stymuluje fibroblasty do produkcji macierzy pozakomórkowej, a tym samym nowego kolagenu i elastyny.

Efekty mezoterapii kolagenowej twarzy Nithya

Mezoterapia kolagenowa Nythia jest przeznaczona do odmładzania, regeneracji a także poprawiania kondycji skóry twarzy oraz ciała. Poprawia elastyczność skóry, redukuje zmarszczki i oznaki starzenia się skóry, wspomaga biorewitalizację, regenerację tkanki łącznej skóry właściwej a także gojenie ran.

Mezoterapia kolagenowa nie uczula i charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem, dlatego może być wykonywana nawet na delikatnych obszarach, takich jak: skóra wokół oczu i ust, szyja, linia żuchwy czy podbródek. Może być również stosowana do redukcji zmarszczek na czole, bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek palacza.

Ostrzykiwanie okolic twarzy kolagenem polecane jest osobom, które chcą:

– wyraźnie spłycić zmarszczki
– poprawić jędrność i gęstość skóry
– odmłodzić i rozświetlić skórę
– wyrównać koloryt skóry
– zregenerować tkanki skóry
– poprawić nawilżenie skóry

 

Efekty mezoterapii kolagenowej ciała Nithya

Mezoterapia kolagenowa spowalnia procesy starzenia się skóry i mobilizuje ją do regeneracji. Dzięki temu zabieg nie tylko ujędrnia skórę, ale pozwala pozbyć się cellulitu, rozstępów, blizn i plam starzeniowych na skórze. Zwiększa napięcie skóry na ramionach, dekolcie, brzuchu, udach, piersiach, pośladkach, boczkach i dłoniach.

Ostrzykiwanie wybranych partii ciała kolagenem polecane jest osobom, które chcą:

– pozbyć się cellulitu
– zredukować rozstępy
– ujędrnić skórę
– zredukować wiotkość skóry po ciąży lub szybkiej utracie masy ciała
– zredukować plamy na skórze, które są efektem starzenia bądź fotostarzenia
– zredukować blizny
– przyspieszyć regenerację tkanek i gojenie ran

Mezoterapia kolagenowa jest również polecana jako zabieg wspomagający rekonwalescencję po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.
Nithya to jedyny na rynku preparat kolagenowy, specjalnie dedykowany do odmładzania ciała.

 

Zalety mezoterapii kolagenowej Nithya

Nithya to procedura wzmacniająca regenerację skóry, oparta o działanie kolagenu, w pełni zgodnego z kolagenem naturalnie występującym w skórze. Nie ma właściwości antygenowych, dzięki temu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.
Jest to terapia uniwersalna – doskonale spełni oczekiwania Pacjentów zarówno ze skórą młodą jak i dojrzałą.

Terapia jest bezpieczna, a co najważniejsze – nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent po zabiegu może szybko wrócić do codziennych czynności. Wszelkie niedogodności pozabiegowe utrzymują się nie dłużej, niż przez trzy dni.
Jednocześnie kuracja działa dogłębnie i pozostawia długotrwałe efekty.

Jak długo utrzyma się efekt i czy należy powtarzać zabieg

Efekty mezoterapii są długotrwałe. Rezultaty terapii odmładzającej utrzymują się nawet do 12 miesięcy. W przypadku redukcji blizn i rozstępów – są trwałe. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania spektakularnych efektów, zalecane jest wykonanie serii zabiegów. Najczęściej są to trzy zabiegi, wykonane w odstępach dwóch tygodni. Należy zaznaczyć, że każdy Pacjent może mieć zróżnicowane potrzeby zabiegowe i indywidualne cechy skóry, które decydują o liczbie wymaganych zabiegów. Lekarz specjalista podczas wizyty pomoże określić z ilu mezoterapii powinna składać się seria zabiegów, dopasowana do potrzeb Pacjenta.

Ceny zabiegu Nithya – mezoterapia kolagenowa

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Nithya – mezoterapia kolagenowa, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Nithya – mezoterapia kolagenowa – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Nithya – mezoterapia kolagenowa.