Nowoczesna analiza skóry – Life Viz

Zalety zabiegu

Jeżeli jesteście Państwo ciekawi potencjalnych i prawdopodobnych rezultatów planowego zabiegu lub terapii z zakresu medycyny estetycznej – nie musicie już bazować wyłącznie na swojej wyobraźni i opisie lekarza bądź kosmetologa.
Nowoczesne urządzenie Life Viz 3D pozwoli nie tylko zobaczyć idealne odwzorowanie Państwa twarzy, szyi i dekoltu z uwzględnieniem wszystkich mankamentów, ale też przedstawi zmiany jakie zajdą w leczonych obszarach pod wpływem terapii.
Dodatkowo 3D Life Viz pozwoli na przeprowadzenie precyzyjnego badania stanu skóry – głębokości i struktury zmarszczek, bruzd, porów, ale też stopnia utraty owalu twarzy. Life Viz zapewni Państwu kompleksową wiedzę na temat obecnego stanu i kondycji skóry, unaoczni planowane efekty rekomendowanej przez lekarza terapii, a na koniec pozwoli przeanalizować rezultaty zabiegów wykorzystując analizę porównawczą zdjęć.

Wskazania

System Life Viz rekomendowany jest Pacjentom, którzy chcieliby dogłębnie zrozumieć rekomendowane im zabiegi, zobaczyć ich późniejsze efekty jeszcze przed podjęciem decyzji o przystąpieni do terapii. Szczególnie często z systemu analizy Life Viz korzystają Ci Pacjenci, którzy po raz pierwszy stykają się z zabiegami medycyny estetycznej. Ten innowacyjny system odwzorowywania stanu skóry i symulowania efektów zabiegów niejednokrotnie bywa bardzo pomocny w dobraniu optymalnej terapii dla konkretnego Pacjenta.

Szczegóły badania

System Life Viz jest innowacyjną metodą odwzorowywania twarzy szyi i dekoltu w technologii 3D na ogromnie precyzyjnym poziomie. Dzięki tej wysokiej precyzji obraz uzyskany na monitorze komputera odzwierciedla nie tylko łatwo zauważalne elementy twarzy, ale też bardzo dokładnie odwzorowuje detale takie jak głębokość i szerokość porów, zmarszczek czy na przykład zmian pigmentacyjnych.
Specjalne, medyczne oprogramowanie systemu pozwala również na analizę stanu natłuszczenia, czy nawilżenia skóry z dokładnym wskazaniem miejsc, w których występują w tym zakresie równice między poszczególnymi partiami twarzy.
System pozwala również na przeprowadzenie pełnej symulacji efektów zabiegu, co zarówno dla lekarza jak i Pacjenta jest bezcenną wskazówką przed rozpoczęciem terapii.

Ceny zabiegu Nowoczesna analiza skóry – Life Viz

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu nowoczesna analiza skóry – Life Viz, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu nowoczesna analiza skóry – Life Viz – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu analizy skóry Life Viz.

Przeciwwskazania

Do przeprowadzenia badania analizy skóry 3D Life Viz nie występują medyczne przeciwwskazania.