Ekskluzywne odmładzanie PicoSure

Zalety zabiegu ekskluzywne odmładzanie PicoSure

Pojawiające się nieubłaganie pierwsze zmarszczki wokół oczu, ust i drobne zmarszczki na twarzy, szyi oraz dekolcie to nieuchronny znak upływającego czasu. Wiele kobiet widząc je sięga po tradycyjne metody usuwania zmarszczek – często na tym etapie zbyt inwazyjne i silne. a tymczasem, odkąd na rynku pojawiła się prawdziwa rewolucja w zakresie laseroterapii – laser PicoSure – tych pierwszych zmarszczek można pozbyć się delikatną i niezawodną metodą.
PicoSure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
Laser PicoSure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.

Wskazania do zabiegu ekskluzywne odmładzanie PicoSure

Podstawowe zastosowanie PicoSure to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania PicoSure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego PicoSure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu. Równie skuteczny jest w procedurach odmładzania skóry – szczególnie w zakresie eliminacji płytkich, drobnych zmarszczek.

 

Efekty zabiegu ekskluzywne odmładzanie PicoSure

Po wykonaniu zabiegu (rekomendowane jest wykonanie serii od jednego do trzech zabiegów) skóra staje się wyraźnie odmłodzona, zmarszczki znikają, a cera staje się świetlista i młodzieńcza. Efekty wykonania zabiegu pojawiają się stopniowo w ciągu kilkunastu dni od jego przeprowadzenia.

Szczegóły zabiegu ekskluzywne odmładzanie PicoSure

PicoSure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.
Tajemnica fenomenu lasera PicoSure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.
Impulsy lasera wnikają do głębokiej warstwy skóry i tam stymulują komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych. Skóra zagęszcza się i zyskuje na sprężystości, co wywołuje efekt liftingujący. Zmiany barwnikowe pod wpływem wiązki lasera ulegają destrukcji i wchłaniają się powodując, że koloryt skóry ulega wyrównaniu i rozjaśnieniu.

Wskazania pozabiegowe do zabiegu ekskluzywne odmładzanie PicoSure

Zabieg wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.

Ceny zabiegu ekskluzywne odmładzanie PicoSure

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu ekskluzywnego odmładzania PicoSure, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o ekskluzywnym odmładzaniu – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu odmładzania PicoSure.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
  • skłonność do bliznowców,
  • infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze.